.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Въпрос за eBay

    Здравейте. Първо да кажа, че не съм сигурна дали темата е за тук,но не намерих по-подходящо място. В козметика и диети не става щото нито е козметика нито е диета .

    И така днес влезнах в Ибей и наддадох за една пола и спечелих. Въпроса ми е след като спечелих там ми пише Pay now и аз нали отивам там и пише

    eller has not provided P&P information. Check the item description or request total from the seller.
    As wicked as you are, you're beautiful to me.
    You're the darkest burning star, you're my perfect disease..

  2. #2
    аа забравих да питам колко горе долу е доставката. Смисъл знам че е различно, но на вас колко беше ?
    As wicked as you are, you're beautiful to me.
    You're the darkest burning star, you're my perfect disease..

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    377
    аехаехаехеах !!!!!!!!!!! :Д малко си оакала нещата ! но не се учудвам.твоя случай ми прилича на една камара от раздел СЕКС където първо действат,а после мислят,но е късно

  4. #4
    Ей.. Не съм забременяла или хванала сифилис не е толкова зле..ама не разбирам кво съм направила
    As wicked as you are, you're beautiful to me.
    You're the darkest burning star, you're my perfect disease..

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    301
    До колкото знам с кредит карт или доставка до дома,ама струват доста нещата.Тъй като внасям неща от Америка за БГ знам,че горе долу на КГ ще ти излезне доставка 20 долара...Митото и всичко.Това до границата тук.Ако си от малък град още 5-6 лв за доставка примерно с ЕКОНТ или Сити Експрес...8-9лв със Спийди ,ама не е хубаво от този сайт.Вкл. се на лично и мога да ти кажа сайтове да си харесаш и да ги доставя...
    www.hiphopBG.eu - Най-новият портал за хип-хоп музика!Там,можете да видите и своите песни.Как?Провери в КОНТАКТИ на сайта.
    Има и 24/7 хипхоп радио !!! Enjoy & support !

  6. #6
    Triabva da se svurjesh s prodavacha i da mu iskash totala na sumata.
    Kogato go imash triabva da platish nai-dobre s karta. Nai sigurno e da se registrirash v Pay Pal

  7. #7
    аа да оправих се
    As wicked as you are, you're beautiful to me.
    You're the darkest burning star, you're my perfect disease..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си