.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 36 от общо 36
  1. #26
    Супер фен Аватара на m1nik
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 003
    Пак се почна с заяждането..
    )

  2. #27
    Голям фен Аватара на skuck
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    993
    Хилари почна!

    По темата- според мене е най добре.... да му дадеш линк към тая тема и да му кажеш, че ти си авторката! Ще помогне, ГАРАНТИРАМ! Или след 2 дена ще цъфне тема - "Помогнете ми, приятелката ми иска секс пък аз съм девствен" хахахха
    Хаквам PlayStation 2 и 3 - Soft Mod - PS2 - 10 лв. ; PS3 - 30 лв!!!
    Хаквам/Ънбриквам PSP 1000/2000 (старо дъно) - 10лв!!!
    Хаквам PSP 2000/3000/GO (ново дъно) - 10 лв!!!

    Пловдив/Добрич
    Скайп - zeamgo
    GSM: 0883471335; 0896842527

  3. #28
    ми ела при мене тогава

  4. #29
    Голям фен Аватара на Emilen
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    614
    Не тя няма проблем. Мисли, че проблем има приятелят й...

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от vaseto0o
    Цитирай Първоначално написано от ReachlessGirl
    Цитирай Първоначално написано от c0ci
    проблема и е че предишния я оправяше,а сега тя тряа да оправя
    ох горката направо й "съчувствам" ..
    То нали е много трудно .. ебаси проблема честно ..
    Ти откъде знаеш дали е трудно или не
    e kak тука всички сме капацитети
    За контакти...

  6. #31
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    Цитирай Първоначално написано от Emilen
    Не тя няма проблем. Мисли, че проблем има приятелят й...
    ...несвързан със секса при това.

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от skuck
    Хилари почна!
    просто вече се чудите за какво да се хванете..

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от t0d1t0
    аз ще го наеба и повече няма да е девствен. ОК?
    винаги готов да помогне в тежък момент!!
    FUCK-тически не ме интересувате..


  9. #34
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    добър самарянин съм
    Станислава

  10. #35
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    Цитирай Първоначално написано от ReachlessGirl
    Цитирай Първоначално написано от skuck
    Хилари почна!
    просто вече се чудите за какво да се хванете..
    като плямпаш глупостЕ

  11. #36
    Я и аз да си кажа тежката дума по тази тема. Първият път при секс с безопасно здраво чукане при някой под 30 реално ще е пълно фиаско, каквото и да се прави. Той е във вечният оплодителен режим освен ако предварително не реши да направи нещо за да си намали изключителната чувствителност като да му бъде поредно стимулиране и изпразване съответният ден. Тоест да се очаква само няколко вкарвания и толкова. Веднага ще се изпразни най-безпомощно въпреки, че много ще му хареса и ще иска още максимално скоро.

    Стига да няма очаквания за нещо повече и да бъде поздравен с искрена усмивка за здравото чукане работата е свършена отлично от партньора! Налице е строго положително преживяване, което гарантира повече и по-добро представяне в бъдеще. Още от другият ден с още по-голям ентусиазъм и желание.

    А издръжливостта ще дойде от само себе си с времето и най-редовното безопасно здраво чукане до 4 пъти на ден всеки ден. Няма как иначе. Така че без нереалистични очаквания първите няколко седмици, защото няма как да има съществена издръжливост тогава един много млад мъжкар в оплодителен режим.

    Мисля си, че свирки биха подготвили нещата, защото те са вид интимност, а при тях няма съществени очаквания. Все пак изискват доста време за да станат нещо повече от приятно масажиране и странно лапане. Така че трябва да се знае дали той вече има високи очаквания. В такъв случай директно да чука здраво макар и със силно ограничена издръжливост в началото.

    Иначе може би е по-добре да се започне с орална интимност най-добре взаимна. Вече когато добие повече самочувствие и увереност, а и нетърпение за повече от сладки десертчета да се пристъпи към основното в менюто. Вече ако и в бъдеще продължи да свършва много бързо вече има налице проблем. Той трябва да се установи на какво точно се дължи. Може да е обичайният заподозрян- стрес, който му вдига стрес хормоните кортизол и дори адреналин, което направо гарантира подобно представяне.

    Затова действително е от огромно значение за по-опитен партньор да няма очаквания и да се усмихва, каквото и да става, защото има ли стрес особено всеки път значи положението ще е лошо с тенденция поне да си остане лошо. За един мъжкар е от критическо значение да е напълно спокоен и сигурен в себе си и в партньора! Тоест НИКОГА НИКАКЪВ ИЗТОЧНИК НА СИЛЕН СТРЕС иначе издръжливостта му отива на кино и спокойно може и да не се върне от това кино!

    Алкохолът е силен депресант за централната нервна система! Би било много лошо да си извади извода, че той няма как да има съществен и задоволителен интимен живот ако не пие и така да се отвори врата към това да стане +1 обречена пияница! Ужас. Ако толкова му трябва успокоение да си вземе таблетки валериан, които са супер евтини дори най-качествените. Няма никакво привикване или пристрастяване. Билка е. Няма и никакви странични ефекти.

    А в зависимост колко таблетки се приемат, толкова е и силен успокояващият ефект, който трае максимум няколко часа. Тоест това е идеално, натурално и умно решение за разлика от алкохол, който е лошо, вредно, опасно и скъпо решение от всякъде. Аз съм смаян от алкохолния съвет! Освен това се изисква голяма смелост за женска да се съблече гола пред пийнал и възбуден мъжкар. Като нищо може да я изнасили!

    А после кой ще е отговорен за това? Точно женските нямат НИКАКЪВ ИНТЕРЕС да окуражават или толерират пиянски истории особено преди здраво чукане, защото развитието може много бързо и лесно да отлети в мрачна посока, а после какво ще правят като няма никой друг там да ги спасява от много по-голямо и силно животно, което е извън контрол!

    А за това, че авторката си зарязала мъжкаря само, защото е имал напълно разбираема И неизбежна нужда от РАЗНООБРАЗЯВАНЕ достатъчно скоро ме оставя почти без думи! Ето какво става- автоматично пропагандно етикиране с „изневяра“, когато някой слуша масовата пропаганда и й се подчинява като +1 тъпа овца.
    Според нея абсолютно всеки трябва да яде само боб и леша до припадък всеки ден цял робски живот, че и да бъде някак си много щастлив и благодарен за такъв +1 пълен кошмар! Това вечно няма как да стане поне за (кандидат) Алфа мъжкари по света и у нас отвъд всяко съмнение!

    Добре е направила, че се е самоизхвърлила от живота му като доказано неуважаваща, неблагодарна и нелоялна тоест недостойна да бъде скъпа к*рва на такъв изключителен и достоен за нея (кандидат) Алфа мъжкар! Той доказано и най-основателно има минимални критерии в и извън леглото. Затова и НИКОГА (ОТНОВО) няма да мълчи като риба, да стиска зъби и да страда мълчаливо само, защото така й харесва на някаква (кандидат) строга Господарка! Той НЕ Е имал строга Господарка! Той НИКОГА НЯМА да има строга Господарка!!!

    Той НИКОГА (ОТНОВО) няма жалко да живурка и бавно гасне под някое розово дамско чехълче независимо от всичко, а ако трябва и въпреки всичко! Браво! Когато неизбежно е имал нужда от разнообразие в леглото И е направил нужното безопасно и отговорно, а някоя по-скъпа и близка женска има проблем с това автоматично и с чиста съвест я оставя в облака прах зад гърба му. Достатъчно справедливо.

    ТОЙ като всеки (кандидат) Алфа мъжкар има нужда само от богато изобилие от реални, разкошни и завидни съкровища на заден план ЗАД гърба си, които лоялно, всеотдайно и всячески главно обогатяват живота му в и/или извън леглото. НИКОГА (ОТНОВО) от (пасивно-)агресивни същински Берлински Стени застанали ПРЕД него на пътя му към нещо повече, по-добро и по-различно от истински интерес в и извън леглото, защото така садистично им харесва!

    ТЯ да яде само боб и леша до припадък цял кошмарен живот! ТЯ някак си да бъде щастлива и доволна от такъв ужас ако може разбира се, защото няма нормален човек, от който и да било пол, който може и иска да колекционира все същото все същото и да не стигне ден, в който по-скоро ще повърне от още повече от все същото все същото, колкото и да е прекрасно, разкошно и дори завидно!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си