.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Bqla, Rusenska oblast
    Мнения
    34

    Писна ми вече!!!!

    Писна ми вече! Всеки ден така става по няколко пъти! Все ли трябва да ми развалят настроението! Точно тогава когато съм с добро настроение винаги ми го развалят! Причинителките са: баба и сестра ми[точно сестра ми винаги го разваля!]. Писна ми! Все нещо нередно правя!

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    С какво по-точно ти развалят настроението? Възможно е да си отдушник за лошите настроения в къщата защото все пак си най-малката, но все пак ако се чувстваш толкова подтиснато можеш да почнеш да си водиш нещо като дневник. По такъв начин може да се осовободиш малко от депресията...

  3. #3
    Обясни малко с какво толкова те дразнят...какво правят, че да ти развалят настроението??? Дай конкретни примери и ще е по-лесно да ти помогнем, защото така не става много ясно.

  4. #4

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Bqla, Rusenska oblast
    Мнения
    34
    така. значи първо аз съм по-голяма от сестра ми. второ както съм с добро, сестра ми или баба ми го превращат в лошо настроение. Когато седна на масата и веднага сестра ми идва и започва едни такива глупости да дрънка, после баба ми я подкрепя дори и дядои ми!

  5. #5
    Ами най-сигурния начин е да не им обръщаш внимание. За жалост някои хора, просто не могат, или по-точно трябва да кажа, че някои хора могат, защото те определено са много по-малко. Ако не можеш да не им обръщаш внимание, просто опитай да поговориш с тях. Така може да имаш някакъв напредък. Обаче ако роднините ти са някакви темерути (макар че не мисля, че са такива), то тогава надали ще се вслушат в това, което им казваш.

  6. #6
    Фен Аватара на beautifullslayer
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    марсиtown
    Мнения
    276
    всеки знае 4е мъниците са дрънкалници лепни и 2 шамара и постави условия
    Дорu след най-тежката буря .. uзгрява СЛЪНЦЕ ! <3

  7. #7
    Хъхъ, на колко е сестра ти?
    we are magic.

  8. #8
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    не сядай на масата... яж пред компа и не ходи мн при баба ти и сестра ти за да не ти става лошо настроението.... излизай повече навън и така....

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  9. #9
    хаха човек аз съм същата майка ми и баща ми ме искарват извън нерви постоянно .. айде бащата ми цял ден е на работа ноо майка ми като не работи по цял ден вкъщи седи и е кисела и постоянно мрънка за нещо постоянно се вика крещи и т.н. отделно баща ми като си дойде почва направи тва направи онва дай ми тва // давам му го // не тва дай ми онова и постоянно мрънкат апък като ми кажат сядай да учиш се едно някой ми бърка в газъ с извинение щото дали ще седна сега или след 1 час да уча няма никво значение .. ядосвам се много винаги но гледам да си седя повече в стаята пред компа и ги отбягвам доста щото като се започне да се спори естествено аз съм черната накрая и аз тряа да съм наказана да не излизам и т.н. ; не си единствената : )
    О ЛОКО ПЛОВДИВ ЗА ТЕБ ЖИВЕЕМ И НИЙ ЗА ТЕБЕ ЩЕ УМРЕЕЕМ ...!

  10. #10

    ...

    Трябва да накараш сестра ти да млъкне по каквто и да е начин

  11. #11
    Повече от фен Аватара на xXxSmilexXx
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    399
    Прави и ти същото с нея

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си