.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Спешно? Подарък?

    Кажете какво мога да купя на приятелката си за 14.. Немога да измисля нищо.. Не че немога, но тя е ГОЛЯМА претенция ;( ама са и такава си я обичам.. та да не е плюшено мече или нещо плюшено, и цветята ги изключвам те са отделно, бижута си имала пък и толко пари нямам за качествено хубаво и да не е наша снимка в рамка.. Предложение за подарък, който да не е банален и да не е скъп до 20-30 лв. Все пак мама и тати все още ми дават парички.. Спешно че накрая нищо няма да и взема ;(

  2. #2
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    На колко е приятелката ти да не покажа моите снимки на нея земе та зарежа баш на свети валентин

  3. #3

    Re: Спешно? Подарък?

    Цитирай Първоначално написано от cookieh0lic
    Кажете какво мога да купя на приятелката си за 14.. Немога да измисля нищо.. Не че немога, но тя е ГОЛЯМА претенция ;( ама са и такава си я обичам.. та да не е плюшено мече или нещо плюшено, и цветята ги изключвам те са отделно, бижута си имала пък и толко пари нямам за качествено хубаво и да не е наша снимка в рамка.. Предложение за подарък, който да не е банален и да не е скъп до 20-30 лв. Все пак мама и тати все още ми дават парички.. Спешно че накрая нищо няма да и взема ;(
    е ти най-добре я познаваш и знаеш кво харесва..и не мисля че трябва да търсиш точно пък за това помощ от нас..
    My heart's a stereo it beats for you so listen close
    S.W.A.G
    fresheer than a muthafucka' . .
    Francisco Lachowski's wife .. <3

  4. #4
    Мислил съм го доста не случайно съм caps съм написал "ГОЛЯМА ПРЕТЕНЦИЯ" на 17 е .. някъв подарък като за празника, просто немога да се сетя няма нужда да е толкова хубав подарък, но да се зарадва и ако може да е по-оригинален

  5. #5
    заведи я да гледате филма - Денят на влюбените ама то пък зависи кви филми харесва
    My heart's a stereo it beats for you so listen close
    S.W.A.G
    fresheer than a muthafucka' . .
    Francisco Lachowski's wife .. <3

  6. #6
    Аватара на KpucmuHa
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    in my weird world
    Мнения
    4 270
    пише се НЕ МОГА!!!!!!
    първо за тебе една граматика, малко уроци бълг. език...ала - бала, това- онова, пък после мисли за подарък за приятелката си
    --Лудите, лудите - те да са живи!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си