.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776

    Прецаках си лаптопа...

    Понеже уиндоуса ми беше бъгав (сини екрани, забивания) реших да го преинстална... Така пъхам диска, Boot from CD-ROM, избрах диска където ми беше стария уиндоус (в другия имам филми, игри, музика) форматирах диска, почна да ми копирва файлове и опа - не може да копира някакъв файл... Давам Retry не става... F3 за Exit. Пак щях да пробвам (и преди е ставало така). И така ресвам, и и какво ми изписва - NTLRD is missing press Ctrl+Alt+Delete to restart... ресвам лаптопа пак същото... Нито мога да го настроя да буутва от СД-то, нито мога да пусна уиндоуса (който нямам вече, понеже форматирах дяла). Как да го оправя???? Ремонт?
    HP Compaq nx9105

  2. #2
    Защо да не можеш да го настройш да буутва от СД-то?!?! Нали в началото си го настройл?

    Решението е да пробваш с друг диск с Windows, защото явно този е проблемен!!! Дисковете с операционни системи е хубаво да се записват на най-малката възможна скорост, тъй като операционните системи съдържат множоство малки на размер файлове и при по-голяма скорост на записа, е възможно след това да се получават подобни грешки при инсталацията на Windows-а!!!

  3. #3
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Защо да не можеш да го настройш да буутва от СД-то?!?! Нали в началото си го настройл?

    Решението е да пробваш с друг диск с Windows, защото явно този е проблемен!!! Дисковете с операционни системи е хубаво да се записват на най-малката възможна скорост, тъй като операционните системи съдържат множоство малки на размер файлове и при по-голяма скорост на записа, е възможно след това да се получават подобни грешки при инсталацията на Windows-а!!!
    Напълно съм съласен с колегат , при мен прави друг проблем ... копираи си фаиловете ... отивам вече на инсталиране на нов Уин ... и зарежда зарежда и зацикля ... ако искарам диска и сресна пц-то "чупи" фаил , и после с 300 зора се оправя .. диска ти е или надраскан или износен , хубаво е операционните системи както каза и doomkillerr да се записват на възможно най-ниската скорст и матричен диск ... тези които и да ги надраскаш пак си работят перфекно !
    Цитирай Първоначално написано от tuning.bg
    Осъзнаваш ли колко си прост?
    K O 6 M A R A

  4. #4
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    При мен е ставало същото... пробела се решава само с друг диск :P

  5. #5
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    Измих го с веро, и стана...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от xXxAngerfisTxXx
    Измих го с веро, и стана...
    - Браво на теб... не бях се сещал до сега...

  7. #7
    Голям фен Аватара на skuck
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    993
    и аз съм правил тоя номер.
    Хаквам PlayStation 2 и 3 - Soft Mod - PS2 - 10 лв. ; PS3 - 30 лв!!!
    Хаквам/Ънбриквам PSP 1000/2000 (старо дъно) - 10лв!!!
    Хаквам PSP 2000/3000/GO (ново дъно) - 10 лв!!!

    Пловдив/Добрич
    Скайп - zeamgo
    GSM: 0883471335; 0896842527

  8. #8
    Голям фен Аватара на ogun
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    580
    Цитирай Първоначално написано от xXxAngerfisTxXx
    Измих го с веро, и стана...
    няма такава вързия просто...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си