Emilen, моля те не говори глупости. Да, вярно е, че влагалището може да е леко кисело или леко солено, но оцетът си е силна киселина и може да нанесе сериозни проблеми. Дори честото миене с дамски душ не е полезно (дори и да е само с вода).
Тест за бременност може да си направиш най-рано 14 дни от рисковия акт или на първия ден от закъснението.
Какви са точно проблемите с презерватива? Спада му веднага след секс, голям му е...Моят съвет е да не свършва в теб дори и с презерватив. Вече 4 години се предпазваме и така (плюс презерватив или противозачатъчни).
След като имате проблеми, правете го така.
И моля те без промивки с оцет, аспирини във влагалището или промивки със сол. Да не говорим, че по-киселото влагалище убива сперматозоидите с Y хромозома (тези, които са за момче), но тези с X хромозома са по-издръжливи на киселата среда. Не смятам, че актът от 5-ти е особено рисков. Този от 17-ти обаче може и да съвпада с овулацията ти (все пак цикълът ти е дълъг). В този случай бих препоръчала спешно хапче. Още повече, че гърдите може да се подуят и да са напрегнати по време на овулация.