.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Глезен глезен глезен

    Добре де.. значи карам скейт от доста време иии от около 2-3 месеца единия ми глезен нещо се бъгва.. като стъпя някой трик много ме боли все 1 се къса отвътре.Ясно ми е че имам разтегнати връзки ходих на лекар одавна каза ми нали ... купих си наглезенки да карам с тях .. не карах около месец след това почнах пак ме болеше около месец и после прекъснах за около месец и нещо пак заради времето и ся като излязох пак същатата болка ... Хем мазах с мазила ама все същото остава и като ходя понякога се случва на всяка крачка да прещраква някой да има такива проблеми и да се е оправил някакъв съвет ... моля .
    ei balyci

  2. #2
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573

    Re: Глезен глезен глезен

    Цитирай Първоначално написано от 6yHka7a
    Добре де.. значи карам скейт от доста време иии от около 2-3 месеца единия ми глезен нещо се бъгва.. като стъпя някой трик много ме боли все 1 се къса отвътре.Ясно ми е че имам разтегнати връзки ходих на лекар одавна каза ми нали ... купих си наглезенки да карам с тях .. не карах около месец след това почнах пак ме болеше около месец и после прекъснах за около месец и нещо пак заради времето и ся като излязох пак същатата болка ... Хем мазах с мазила ама все същото остава и като ходя понякога се случва на всяка крачка да прещраква някой да има такива проблеми и да се е оправил някакъв съвет ... моля .
    Като си разтегнал какво правиш наън със скейта. Изчакай да ти мине напълно, това не е настинка. Иксаш ли изобщо да можеш да караш скейт или искаш да сложиш край на хобито си? Айде жив и най-вече здрав !
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  3. #3
    Аватара на CpecaH
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    In Basic Input Output System
    Мнения
    88

    Re: Глезен глезен глезен

    Цитирай Първоначално написано от 6yHka7a
    Добре де.. значи карам скейт от доста време иии от около 2-3 месеца единия ми глезен нещо се бъгва.. като стъпя някой трик много ме боли все 1 се къса отвътре.Ясно ми е че имам разтегнати връзки ходих на лекар одавна каза ми нали ... купих си наглезенки да карам с тях .. не карах около месец след това почнах пак ме болеше около месец и после прекъснах за около месец и нещо пак заради времето и ся като излязох пак същатата болка ... Хем мазах с мазила ама все същото остава и като ходя понякога се случва на всяка крачка да прещраква някой да има такива проблеми и да се е оправил някакъв съвет ... моля .
    Прекрати за по-дълго време скейтингът.
    Умея да греша.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си