.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Своге
    Мнения
    2

    1 съвет плс

    Има 1 момиче в класа ми много я харесвам но няма как да и го кажа, имам предвит, че хич ме няма в разговорите с момичета плс дайте някой съвет за да я заговоря или ми дайте някаф жокер.
    Ритъма почуствай, и готов бъди, към победа напред лети!

  2. #2
    Аз като бях малък и биех момичетата за да им покажа чувствата си , опитай и ти Шегата настрана . Просто трябва да ти дойде . Не може аз да ти кажа отиди и направи това . Сам трябва да успееш

  3. #3
    Голям фен Аватара на SkiCatA
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    711

    Re: 1 съвет плс

    Цитирай Първоначално написано от DragonCro0wn
    Има 1 момиче в класа ми много я харесвам но няма как да и го кажа, имам предвит, че хич ме няма в разговорите с момичета плс дайте някой съвет за да я заговоря или ми дайте някаф жокер.
    Еми намеквай й го и та ще ти намекне
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

  4. #4
    Голям фен Аватара на SkiCatA
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    711

    Re: 1 съвет плс

    Цитирай Първоначално написано от DragonCro0wn
    Има 1 момиче в класа ми много я харесвам но няма как да и го кажа, имам предвит, че хич ме няма в разговорите с момичета плс дайте някой съвет за да я заговоря или ми дайте някаф жокер.
    Еми намеквай й го и тя ще ти намекне
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

  5. #5

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Своге
    Мнения
    2
    Ще опитам ма нема ги бия да видя какво ще стане
    мерси за съвета
    Ритъма почуствай, и готов бъди, към победа напред лети!

  6. #6
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Ами първо разучи дали тя те харесва, после може да я заведеш някъде на кафе.. ако приеме там поговорете и и кажи това, което мислиш
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си