.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    разкодиране?

    Здравейте.Когато слагам друга карта в телефона ми ми иска код за защита.Понеже преди 1 месец си бях сложила парола никой да не ми го пипа и после я махнах , обаче я забравих каква беше.Пробвах абсолютно всичко , но не става.Тръгва само с моята карта.Има ли някакъв начин да го разкодирам?
    //[I found a lovэr for thэ first timэ in my lifэ,you took mэ out of thэ wildэrnэss!]// .. [h] ..

  2. #2
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    Не съм сигурен но мисля че НЕ може... но не съм сигурен незнам

  3. #3
    Имаш 2 основни варианта за действие:

    1-ви - Разкодираш си телефорчето сама, но за тази цел ще ти трябва USB кабел за връзка с РС-то и "специфичен" софтуер за разкодиране на дадения модел телефон. Имай в предвид, че ако е по-нов телефона и е с операционна система, няма да можеш сама да си го разкодираш предполагам, тъй като има "малка" възможност да му видиш сметката...

    2-ри - Носиш телефона в някой сервиз за GSM апарати и питаш дали ще могат да ти го разкодират и на каква цена, защото може и по-тънко да минеш на друго място!

    П.С. - Аз преди 3-ри години имах подобен проблем със стария телефон... Нарочно въведох 3 пъти грешна парола и той взе, че се блокира... - Но нали съм си "умник" и реших сам да си го разкодирам. Тогава ползвах една руска програмка (като имате на предвид, че грам руски не знам) и взех на заем USB кабел от един приятел... - все пак се справих успешно и премахнах всички кодове по телефона (преди това беше кодиран към мрежата на Глобул). И така с "С един куршум два заека..."

  4. #4
    Голям фен Аватара на skuck
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    993
    Кажи с какъв телефон си. Ако е нокия мога да ти помогна.
    Хаквам PlayStation 2 и 3 - Soft Mod - PS2 - 10 лв. ; PS3 - 30 лв!!!
    Хаквам/Ънбриквам PSP 1000/2000 (старо дъно) - 10лв!!!
    Хаквам PSP 2000/3000/GO (ново дъно) - 10 лв!!!

    Пловдив/Добрич
    Скайп - zeamgo
    GSM: 0883471335; 0896842527

  5. #5
    Мерси , ще пробвам.А телефона е Nokia 7373
    //[I found a lovэr for thэ first timэ in my lifэ,you took mэ out of thэ wildэrnэss!]// .. [h] ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си