.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Музика за настроение

    Коя песен бихте слушали според настроението/състоянието си ? ( весел/а,тъжен/а,ядосан/а и т.н.)

    пп-Крадната тема
    My heart's a stereo it beats for you so listen close
    S.W.A.G
    fresheer than a muthafucka' . .
    Francisco Lachowski's wife .. <3

  2. #2
    Супер фен Аватара на maybeline
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Kwartala na bogatite !
    Мнения
    1 258
    весела-Dj Simos-Stou kathereyti to Gyali ; Илиян-Тупалка ; Андреа-И така нататък ; Галена-На две големи ; Дебора и Кристиана-Всичко или нищо ; Stella Kalatzi-Mi Mafineis Moni mou ; Dj Simos-Pes tou ; Crossfade-Cold ; Lady Gaga-Bad Romance ; Тони Стораро-Отличен 6 и още много

    тъжна-Гадния и Дорoтея-I love u ; Динозавъра , Келеша и Богито - Кажи ми какво е любовта ; Soldier of fortune и още

    ядосана-Евето-Яд ме е за всичко ; Галена-Нещастница и още..
    Да не сме в магазин тоя номер там върви счупено,скъсано..връщаш да се смени.. : )

  3. #3
    Весел - Wosh MC - pesenta ; Kid Kudi - Day'n'nite ; Kesha - Tik Tok и други

    Тъжен - Evanescence - Bring me to life ; Respekt - Пречка за любов ;DenYo - Колко и други

    Ядосан - Nad Zakona - Заедно сме ; Nad Zakona - На хранилката ; DenYo - Маската
    Не е достатъчно да си простак и говедо - ПЛЮЙ и ХРАЧИ за да се вижда

    Keep Walking ... !

  4. #4
    Супер фен Аватара на Disasterpiece
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 843
    Весела - Cobra Starship - Snakes on a Plane, Fall Out Boy - I Don`t Care, Saliva - Superstar, My Chemical Romance - Teenagers и др...

    Тъжна - Breaking Benjamin - The Diary Of Jane, Him - Join me in Death, Apocalyptica Feat. Adam Gontier - I Don`t Care, Slipknot - Dead Memories, Slipknot - Duality, Megadeth - Promises и др...

    Ядосана - Anal Dissected Angel - Pimpled Cunt, Dope - Bitch, Lamb Of God - Again We Rise, Dethklok - Face Fisted, Cannibal Corpse - Blunt Force Castration и др...
    Бъдещето се стича в миналото през тънкото гърло на настоящето, така че, ако не искате да останете само минало, живейте в настоящето така, че да ви запомнят и в бъдеще...!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Ashenvale
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 518
    Весел - Чалга
    Тъжен - Радо Шишарката
    Ядосан - HARDCORE


  6. #6
    Аватара на RaWw
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Плевен
    Мнения
    1 354
    Цитирай Първоначално написано от Ashenvale
    Весел - Чалга
    Тъжен - Радо Шишарката
    Ядосан - HARDCORE

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си