.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    закъснява ми с 2 месеца

    помогнете ми идва ми от една година и водя полов живот и от два месеца неми е идвало с приятеля ми се пазим правих и няколко теста и са отрицателни и пак неми идва какво да направя дали съм бременна на последък неми е имало нищу нито ме е боляла главата нито нищу искам съвет

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Пак навреме си се сетила.
    Запази си час за гинеколог. Да си напълняла? Да имаш нежелано окосмяване? Упорито акне? Изобщо някакви оплаквания?
    На колко години си и от колко време менструираш?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #3
    ми идва ми от една година само и друг път ми е пропускало.несъм напълняла неми се гади нямам никакви отлаквания

  4. #4
    Повече от фен Аватара на xXxSmilexXx
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    399
    Щом взимате предпазни мерки едва ли си бременна по-добре иди на лекар

  5. #5
    На колко години си?
    Възможно е просто да не ти е регулиран цикъла... Боже какъв секс правите като от 1 година имате цикъл? Трябва да си на 14 някъде... ех, деца...

    Style is knowing who you are, what you want to say, and not givin' a damn.
    цък

  6. #6

  7. #7
    Отиди на гинеколог на пълен преглед. Възможно е да ти предложи да пиеш противозачатъчни, за да може да ти е регулиран цикъла. Въпреки че после като ги спреш пак ще имаш проблеми известно време, но това е друга тема..

    Style is knowing who you are, what you want to say, and not givin' a damn.
    цък

  8. #8
    не ти трябва лекар щом казваш че ти идва от една година , нз защо не ти казват , а може би и не знаят , но до две и повече години от започването може да ти е така . Няма за какво да се притесняваш , това е докато организмът ти свикне с настъпилите промени и може да ти се струва много време , но при повечето е така , можеш да попиташ всяка жена и ще ти каже , че е така . А относно лекаря ако прецениш отиди , но ще ти каже същото .

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от YoUcANNOtiMaGiNe
    не ти трябва лекар щом казваш че ти идва от една година , нз защо не ти казват , а може би и не знаят , но до две и повече години от започването може да ти е така . Няма за какво да се притесняваш , това е докато организмът ти свикне с настъпилите промени и може да ти се струва много време , но при повечето е така , можеш да попиташ всяка жена и ще ти каже , че е така . А относно лекаря ако прецениш отиди , но ще ти каже същото .
    Точно и
    като допълнение на това мнение ще кажа на по-горния потребител, че е супер готино да пишеш червено и дебело. Така ние простосмъртните ще можем по-лесно да забележим словата сякаш пратени от по-висша сила...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си