.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Въпросче!

  1. #1
    Голям фен Аватара на Dollystar
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    963

    Въпросче!

    Здравейте снощни гледах една реклама по бтв с текст Смени стария си компютър с нов лаптоп.... някой сеща ли се и има ли повече информация? Моя компютър е нов обачее искам лаптоп и мисля да го сменя ако има възможност.
    Когато започнеш да приемаш една жена като даденост, бавно но сигурно я губиш!!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    по добре го продай и си звеми лаптоп... кой знае каква бракма ще ти дадат

  3. #3
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Абе те предлагат някакъв на "Еко" цена, която хич не ми се стори еко, пък и самият лаптоп не ми хареса. Може без да си даваш компютъра за около 50 лева отгоре да си вземеш тоя дето го рекламират. Според мен компютър не си заслужава да се продава за 50 лева. Доколкото помня цената на рекламирания беше малко над 700лв.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    И на мен ми минаваха.. много идей през главата да си продам пц-то и да си взема лап топ.. но просто това е невъзможно.. не мога да взема толкова пари за пц-то колкото струва лап-топ

  5. #5
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Petrow
    И на мен ми минаваха.. много идей през главата да си продам пц-то и да си взема лап топ.. но просто това е невъзможно.. не мога да взема толкова пари за пц-то колкото струва лап-топ
    Абсолютно. Доста по-изгодно е да си купиш латоп и да си запазиш настолния. По-скоро добър вариант от финансова гледна точка е да си вземеш на изплащане. Има с много ниски лихви в момента.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си