.
Отговор в тема
Страница 5 от 9 ПървиПърви 123456789 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 218
  1. #101
    Здравейте от другата седмица минавам на НВД режим за около месец и мисля да си взема един бърнър, спрял съм се на тези двата:
    http://shop.bb-team.org/optimum-nutr...ga-fat-burners и http://shop.bb-team.org/universal-nu...n-super-cuts-3 но се чудя кой да избера, вие как мислите, кой е по-добър ?

  2. #102
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    и 2та не ми допадат, пробвй с липо 6 черния
    то густо, то пусто

  3. #103
    Моля ако някой е взимал True Mass на BSN нека да сподели мнение. Насочил съм се към този продукт тъй като искам да си взема гейнер защото метаболизмът ми е бърз и трудно качвам килограми. А и плюс това имам промо Купон за BSN.
    Ако някои иска промо Купон за хранителни добавки нека да ми пише на лично съобщение http://www.shop.biceps.bg пускат всяка седмица нещо на промоция така, че ако някой се интересува да ми драсне.

  4. #104
    Хубава тема. )

  5. #105
    Здр, на 17 съм и от около две седмици тренирам по една програма и имам добри ризултати.Понаедрях като цяло и съм доста по-релефен. http://xn--80aahho1adjikchk0a.com/

  6. #106
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    ^Добър опит.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  7. #107
    Я кажете какво, е добре да се взима преди и след тренировка (става дума за храни, не за хранителни добавки). чувал съм, че е добре да вземеш бавен въглехидрат преди тренировка, две лъжици мед. Вие какво взимате?

  8. #108
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Медът бавен ли е ?

  9. #109
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    Аз преди тренировка ям банан и някъв шоколад, може и Сникърс. Трябва ти бърз въглехидрат непосредствено преди тренировка, а основното ти хранене преди трен. трябва да е с бавни въглехидрати - ориз, картофи и т.н. А след тренировка ти трябва бърз източник на протеин - суроватка, овес, яйца, ядки.

  10. #110
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Младеноф,оф,оф! Малко си объркал нещата. Непосредствено преди тренировката се избягват бързите въглехидрати. Заради опасност от реактивна хипогликемия и евентуално колабиране по време на самата тренировка. Значи като се вземе бърз въглехидрат, той предизвиква пик на инсулина в кръвта. Който от своя страна рязко намаля концентрацията на глюкозата в кръвта, понякога дори под нормата. И тогава настъпва хипогликемия от която човек може дори да загуби съзнание.

    Бързи въглехидрати се вземат след тренировката. Нарочно за да вдигнат рязко инсулина. След тежка тренировка за около 1-2 часа се отваря тъй нареченият въглехидратен и протеинов "прозорец" за мускулите. Тоест това е времето през което те засмукват ускорено хранителните вещества-въглени и протеини от кръвта. Това е силно изразен анаболен период за мускулите и обезателно трябва да се използва за пълното мускулно презареждане с вещества и енергия,за мускулното възстановяване и растеж. Това именно е най-добрият анаболен период за мускулите.
    Обаче при нормални условия глюкозата(въглехидрат) и протеинът не могат да преминат през клетъчната мембрана на мускулните клетки и влязат вътре в тях. Клетъчната мембрана е непроницаема,като бариера или жив щит. Въглените и протеините не могат сами да преминат през нея, да преминат от кръвоносните съдове в мускулните влакна.
    И тогава на помощ идва именно инсулинът. Който отваря едни канали през мембраната на мускулните клетки. Той вкарва вътре в мускулите въглехидратите и протеините. Той,инсулинът е анаболен хормон,подобно на тестостерона и растежния хормон.
    Тоест нивото на инсулина трябва да бъде рязко повишено за да се вкарат в мускулите тези хранителни вещества,които той транспортира през клетъчната мембрана на мускулите. А инсулинът се вдига след приема на бърз въглехидрат. И това е причината след тренировка да се взема малко количество бърз въглехидрат. След което и протеин,след което пък се препоръчва здраво ядене.

  11. #111
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    Добре, не казвам, че това е най-правилното и е здравословно, но ми помага много с енергията, особено като не съм ял през деня и нямам много сила. Ако колабирам, ще си взема бележка и ще спра, вече 3 години няма проблем, така че мерси за съвета

  12. #112
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Майко що за глупости четем в този замрял раздел на форума..

  13. #113
    -ръст-1.68
    -тегло 63кг
    -възраст 14г
    -гръдна обиколка (не я знам...)
    -талия
    -ханш
    -обиколки на китка и глезен
    -спортувате ли ( От 3-4 седмици фитнес.)
    -спазали ли сте досега хранителни режим- НЕ.
    -имате ли моментни, хронични заболявания или предразположеност към такива- Не
    -в какво се състои работата Ви (активно физически натоварена ли е или се занимавате с интелектуален труд) ---- ученик съм.
    -одобрявате ли употребата на спортни добавки (ще употребявате ли и какви ще ползвате) . Не
    -какви препарати сте ползвали (как оценявате ефекта им). Никъкви.
    -каква сума сте готови да отделите за хранене и спортни добавки за месец.
    -употребявате ли (употребявали ли сте) стероиди и други хормонални препарати (вкл. Инсулин)
    -желаете да понижите подкожните мазнини, да покачите мускулна маса или да оформите (преформирате) тялото си (с колко и за колко време, желаете ли траен ефект)

  14. #114
    Ей, хора, сега и аз да си кажа С нормално телосложение съм, но ми се иска да се стегна още до лятото. От седмица редовно търся по интернет за различни съвети както за типа упражнения, така и за храненето. Признала съм бб-тийм за един от най-добрите сайтове по темата. Днес, обаче, попаднах на тази статия http://www.kak-da.com/%D1%83%D0%BF%D...%82%D0%B0.html . Тук прочетох за упражнения, които не съм чувала до сега, но ми се струва адски интересно. Тези, които разбират повече, могат ли да ми помогнат с отговор дали съм се насочила към правилните упражнения? Много, много ще съм ви благодарна

  15. #115
    Повече от фен Аватара на Donnie.Yen
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    300
    само ще кажа такива глупости да не вярвате и четете даже не съм погледнал какво пише автора но ще е смотано, само като видях начинаещи и добавки на едно място ! всеки втори се прави на голяма работа и разбирач за тва всеки 2 попмер е с бъбречни кризи, аз като бъдещ лекар съм против вдигането на тежести при младежи и момичета под 18-19 години, дори и под 20, подржайте форма със кардио тренировки и не яжте боклуци и изчакайте да се развиете отвътре и отвън напълно защото ми писна в болницата да гледам младежи с цирей по лицето и с бъбречни кризи и рупторирали далаци и дробове защото немогат да изчакат още някоко години и и имат анадрол креатин метан и други лайна в тялото и здават багажа

  16. #116
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    FACEPALM

  17. #117
    Фен
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    237
    Цитирай Първоначално написано от TePuKaTpoDuShA Виж мнението
    Здравейте от другата седмица минавам на НВД режим за около месец и мисля да си взема един бърнър, спрял съм се на тези двата:
    http://shop.bb-team.org/optimum-nutr...ga-fat-burners и http://shop.bb-team.org/universal-nu...n-super-cuts-3 но се чудя кой да избера, вие как мислите, кой е по-добър ?
    Тоя Универсал Анимал кътс си взех и го почнах , нямам много надежда обаче , ще видим кво ще излезе

    Другото е имам въпрос към младежите (КАНДИДАТ ХИМИЦИ) , тва е като комплимент бай да уей Кво ще кажете за СИНТРАКС ФАЯР ама не интернешанал версията , ами тоя с Йохимбина , як ли е ? Мисля да си го взема Тенксс

  18. #118
    sofsity
    Guest

  19. #119
    Цитирай Първоначално написано от valentão Виж мнението
    Тоя Универсал Анимал кътс си взех и го почнах , нямам много надежда обаче , ще видим кво ще излезе

    Другото е имам въпрос към младежите (КАНДИДАТ ХИМИЦИ) , тва е като комплимент бай да уей Кво ще кажете за СИНТРАКС ФАЯР ама не интернешанал версията , ами тоя с Йохимбина , як ли е ? Мисля да си го взема Тенксс
    Пробвал съм много фет бърнъри - Animal Cuts,Lipo 6 , Oxy. Всичките изброени са от по-силните,но това лято наистина дълбок релеф изкарах с комбинация от Thermocore на Amix с ALCAR на primaforce - направо убийствена комбинация,без странични ефекти,без прекалено много стимуланти,но топи мазнините хипер бързо,дава много издръжливост и енергия,апетита спада,направо е убийствено.

  20. #120
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    Цитирай Първоначално написано от Donnie.Yen Виж мнението
    само ще кажа такива глупости да не вярвате и четете даже не съм погледнал какво пише автора но ще е смотано, само като видях начинаещи и добавки на едно място ! всеки втори се прави на голяма работа и разбирач за тва всеки 2 попмер е с бъбречни кризи, аз като бъдещ лекар съм против вдигането на тежести при младежи и момичета под 18-19 години, дори и под 20, подржайте форма със кардио тренировки и не яжте боклуци и изчакайте да се развиете отвътре и отвън напълно защото ми писна в болницата да гледам младежи с цирей по лицето и с бъбречни кризи и рупторирали далаци и дробове защото немогат да изчакат още някоко години и и имат анадрол креатин метан и други лайна в тялото и здават багажа
    Опазил бог от лекари като тебе!

  21. #121
    Цитирай Първоначално написано от TePuKaTpoDuShA Виж мнението
    Здравейте от другата седмица минавам на НВД режим за около месец и мисля да си взема един бърнър, спрял съм се на тези двата:
    http://shop.bb-team.org/optimum-nutr...ga-fat-burners и http://shop.bb-team.org/universal-nu...n-super-cuts-3 но се чудя кой да избера, вие как мислите, кой е по-добър ?
    вземи си на синтракс файар оригинал версията

  22. #122
    Значи свалих към 25кг и искам да взема креатин, четох че бил давал повече сила и това значи по-голяма тежест, повече повторения и т.н. Искам да орелефя корема и другите части, но не искам да ставам Рони Колман, повече ми харесва формата на Лазар Ангелов, нищо че е на стероиди. И ако взимам креатин ме е страх да не напълнея пак и отново да се захващам със свалянето, а и не искам да изглеждам много масивен, голям...Ако го взема само не искам да се натрупа много в корема, искам пресата да се личи, по-добре в ръцето, че и без това като отслабнах не може да се каже, че съм здрав.

  23. #123

    Question

    На 16 години съм 60кгр. 1.75 и мисля да почна да тренирам фитнес. Трябва ли да почна да взимам хранителни добавки протеин и т. н, ако не, ми препоръчайте хранителен режим. Бих искал да кача поне 10кгр.Искам съвет от някой по-опитен.

  24. #124
    Мега фен Аватара на SonataArctica
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    9 997
    Говори с инструктора си. Той ще прецени най-добре.

  25. #125
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от Dimchou fan97 Виж мнението
    На 16 години съм 60кгр. 1.75 и мисля да почна да тренирам фитнес. Трябва ли да почна да взимам хранителни добавки протеин и т. н, ако не, ми препоръчайте хранителен режим. Бих искал да кача поне 10кгр.Искам съвет от някой по-опитен.
    Трябва ти хранителен режим,да почнеш да ядеш както трябва.
    60 кила рахит преди да почне да тренира и вече добавки ще взема.
    Има толкова много изписано за храната,че просто няма на къде.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си