.
Отговор в тема
Страница 2 от 9 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 218
  1. #26
    Не знам как го смятате, какви заблудени души сте и за какви протеинови банани говорите, но в едно пиле за 5 лв. има 220 грама протеин, а в една пудра 1 кило на реномирана марка има ДО 900 грама протеин(под въпрос колко е качествен), а струва над 50 лв. Това че добавката се казва "протеин", не значи че в кутия 1 кило, ще има 1 кило белтъчини, въпреки всичките овкусители, нишестета и други боклуци...

    В 300 грама извара за 1,5 лв. има 50 грама протеин.

    Всеки тренирал - нетренирал вече раздава съвети наляво и надясно, че и програми и схеми изготвят, и става една яка верижна реакция от невежество, която се разпространява доста бързо сред тийнейджърите.

    Стараех се да не пиша в тоя форум, ама като чета колко са малоумни днешните младежи и почна да ме боли глава, не че нещо ще се промени след моя пост, де. Пак ще си останете ретарди, но поне аз съм удовлетворен, че съм ви предупредил.

    Айде, успех

  2. #27
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от redrummm
    в едно пиле за 5 лв. има 220 грама протейн
    За колко грама/килограма говорим ? Иначе 220 грама протейн стигат 150% за дневните нужди на повечето..

  3. #28
    Ако ходенето беше полезно за здравето, пощальонът щеше да е безсмъртен.
    Китът по цял ден плува, яде само риба, пие само вода и ....той е дебел!
    Заекът тича и скача, но живее само 5 години.
    Костенурката не бяга, не скача, не плува, яде всичко, тя едва пълзи и живее 150 години.

    Извод: никакви физически упражнения, никакви диети!

  4. #29
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от offroad
    Ако ходенето беше полезно за здравето, пощальонът щеше да е безсмъртен.
    Китът по цял ден плува, яде само риба, пие само вода и ....той е дебел!
    Заекът тича и скача, но живее само 5 години.
    Костенурката не бяга, не скача, не плува, яде всичко, тя едва пълзи и живее 150 години.

    Извод: никакви физически упражнения, никакви диети!
    А ти може да идеш на психиатър да те прегледа..Стига сте говори глупости + offtopic

  5. #30
    Ето ви един много полезен продукт http://ado-shopping.blogspot.com/p/m...ilding_31.html

  6. #31
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    В момента взимам протеин с 78% сега е свършил и май ще взема един whey + isolate ама тоя изолат дето го хвалите заедно с whey е като формула или нз обаче е със 70% протеин!

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от Ex4ct
    на 18 години съм... 185см висок и 75 килограма от няколко месеца тренирам редовно и искам да кача около 10-15 килограма...ако можете да ми дадете някакъв съвет за хранителен режим ??
    10-15 килограма, ако не се лъжа можеш да качиш за доста години, ако са чисти мускули, и то ако държиш стриктен режим на ядене + интензивни тренировки редовно. ако имаш късмет.

  8. #33
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Аз съм качвал 15 килограма за 1 година, и то без какъвто и да е хранителен режим. 8% мазнини..

  9. #34
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    Цитирай Първоначално написано от ZipFail
    Аз съм качвал 15 килограма за 1 година, и то без какъвто и да е хранителен режим. 8% мазнини..
    зобче зобче

  10. #35
    Е в началото, ако не правиш пълни глупости и имаш добра генетика, можеш да качиш много и чисто. После обаче...
    http://vbox7.com/play:392c45b4
    My street fitness trailer^

  11. #36
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    99% мускулна маса ми стига останалото 1 % е вода

  12. #37
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от fatrat
    Цитирай Първоначално написано от ZipFail
    Аз съм качвал 15 килограма за 1 година, и то без какъвто и да е хранителен режим. 8% мазнини..
    зобче зобче
    Без добавки или зоб

  13. #38
    Цитирай Първоначално написано от ZipFail
    Цитирай Първоначално написано от fatrat
    Цитирай Първоначално написано от ZipFail
    Аз съм качвал 15 килограма за 1 година, и то без какъвто и да е хранителен режим. 8% мазнини..
    зобче зобче
    Без добавки или зоб
    Напълно възможно е да се постигне

    Онлайн консултации относно Хранителни Добавки на адрес http://monsternutritions.com/

  14. #39
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus
    99% мускулна маса ми стига останалото 1 % е вода
    Да превърнем и последните мозъчни клетки в мускули!

  15. #40
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от redbul2
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus
    99% мускулна маса ми стига останалото 1 % е вода
    Да превърнем и последните мозъчни клетки в мускули!
    Няма лошо е,те мускулите са достатъчно интелигентни!

  16. #41
    За себе си посочете следните данни:
    -ръст 182см
    -тегло 72кг
    -възраст 19години
    -гръдна обиколка 105
    -талия нз точно но е тънка на фона на горната ча част
    -ханш нз -
    -обиколки на китка и глезен (много тънки проблемни са ми)
    -ръце (за глезени и китки питате но за ръце не рофл) = 40+ имам разлика в двете
    -спортувате ли : 3 пъти седмично фитнес 1 път лостове и успоредки (в последните 6 години се занимавах с бокс и кик бокс и 1 година кемпо)
    -спазали ли сте досега хранителни режими = не много строг
    -имате ли моментни, хронични заболявания или предразположеност към такива = не
    -в какво се състои работата Ви (активно физически натоварена ли е или се занимавате с интелектуален труд) = и двете
    -одобрявате ли употребата на спортни добавки (ще употребявате ли и какви ще ползвате) Да ест дори се занимавам с това един от големите онлайн магазини е мой! Ползвал съм: пртотейн, бцаа, креатин, глутамин и обикновен азотен бустер. Повечето само за тест. Придържам се към БЦАА и Гейнари.
    -какви препарати сте ползвали (как оценявате ефекта им)= не съм ползвал не си струват
    -каква сума сте готови да отделите за хранене и спортни добавки за месец = не много излизат ми много евтино :Д
    -употребявате ли (употребявали ли сте) стероиди и други хормонални препарати (вкл. Инсулин) = Не това са пълни глупости и съветвам да не го правят хората.
    -желаете да понижите подкожните мазнини, да покачите мускулна маса или да оформите (преформирате) тялото си (с колко и за колко време, желаете ли траен ефект) кой не го иска дори и да го постигне ще иска още по-добри резултати.

  17. #42
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251

    Re: Режим , хранителни добавки и протеин за начинаещи.

    Цитирай Първоначално написано от Valento
    НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ, ЧЕ ХРАНИТЕЛНИЯТ ВИ РЕЖИМ (ДИЕТА ИЛИ КАКТО ГО НАРИЧАТЕ) Е ОСНОВНОТО, ПОНЕ 90% ОТ ЦЯЛОСТНОТО ВИ ХРАНЕНЕ. ПРИ ПРАВИЛЕН ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ ДОБАВКИТЕ (ПРОТЕИНИ, ВИТАМИНИ, КРЕАТИН и ПРОЧЕЕ) ЩЕ БЪДАТ СЛЕДВАЩИТЕ 10%, НО НИКОГА НЯМА ДА ИМАТЕ ДОБРИ РЕЗУЛТАТИ ПРЕДИ ЦЯЛОСТНОТО ВИ ХРАНЕНЕ ДА Е НА ЛИЦЕ.
    Щом добавките са само 10% приемането им не се ли обезсмисля ?
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  18. #43
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Тези 10% са относителни, а и в груб превод означава, че ако за един период без добавки можеш да качиш 9 кила, с добавки можеш 10. Странно е да се пренебрегва ефекта от добавките, а да се обръща внимание на това, дали буташ малко повече с дясната ръка щангата и дали ще поставиш базовото упражнение първо. Има неща, които оказват влияние на резултатите и се прави всичко възможно, да се изясни докрай, кои са те. Пък как точно ще тренираш, как ще се храниш и какво ще взимаш, си е твой личен избор.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  19. #44
    Искам да ви задам един въпрос значи на 15 съм и тренирам футбол искам да направя коремни плочки като ми трябва да стопа малко мазнинка. Всеки ден тренирам,а когато не тренирам тичам на стадиона , правя упражнения за корем от Youtube в понеделник,сряда и петък.Преди винаги ядях сладки работи ,хляб пиех газирано общо казано неща от които немога да стопя мазнини и не са много здравословни.От 2 седмици ям без хляд на мястото на газираното вече пия вода или студен чай,а вместо вафлите и кроасаните ям ябълки,портокали и банани , но честно да ви кажа ефекта е нулев даже е по-зле положението май.За 1 ден ям примерно за закуска половин купичка с кисело мляко и мюсли.В училището ям по 1 ябълка,1 портокал , 1 банан и едни солети най-много,а като се прибера в нас ям сирене,домати , картофи такива работи или някаква манджа ,според зависи какво има но без хляб,газирано и сладко ,а ефект няма искам да попитам какво трябва да правя ? Както казах тренирам всеки ден правя упражнения за корем и лицеви правя и мислех ,че за 2 седмици поне малък ефект трябваше да има .Интересува ме най-вече относно храната какъв съвет ще ми дадете .. Благодаря Ви предварително : ))

  20. #45
    anonymous546178
    Guest
    Започни да ядеш повече месо, млечни продукти, яйца.. овесените ядки са добре преди тренировка, а банана след нея.. И не очаквай резултати за две седмици..

  21. #46
    Имам проблем,на 17 съм,сравнително висок - 1.87/8 , 70 кг ,много слаб,и интересното е,че под кръста съм добре ( дълги и мускулести са ми краката,имам голям прасец) а нагоре след кръста съм много слаб.
    Тренирал съм 2 години Вин Чун (бойно изкуство) и нищо друго,искам лятото да кача килограми и да го съчетая с фитнес.Всякакви съвети ще ми бъдат добре дошли и ще съм ви много благодарен

  22. #47
    почваш да ядеш по 6 пъти на ден. Някой може да те посъветва по 7-8 дори, обаче ако не мислиш да се занимаваш профи няма смисъл. Иначе е добре и по двата начина. Комбинираш -месо/яйца/извара/картофи/ориз/макарони/овесени ядки. Може да си купиш - БЦАА или обикновени аминокиселини и да ги комбинираш с протеин. НЕ си купувай гейнър няма смисъл. Тва е ! Намери си програма, но не изключвай краката, ако трябва едно упражнение прави,но да ги има в тренировката. Ако почнат много да растат, тогава може да спреш
    Баварец вадя от гараж, после на масаж!
    Гледаш репортаж за мен и моя антураж!

  23. #48
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Цитирай Първоначално написано от jonib
    а нагоре след кръста съм много слаб.
    С фитнес лесно ще се коригира. Лежанка за гърдите,гребане с щанга и дъмбел или на скрипец,раменни преси,пуловъри. Има голям избор за горната част на тялото.

  24. #49
    Благодаря ви момчета,според вас ако ям ставилно лятото мога ли да кача маса,говорим за 5 килограма

  25. #50
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    разбира се,че е възможно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си