.
Отговор в тема
Страница 4 от 9 ПървиПърви 12345678 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 218
  1. #76
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    Цитирай Първоначално написано от HolyShit
    Просто тоя Надал е футболистче с "огромна" ръка
    да споделя, вчера един с 26-7 ръка пита господина ми по физическо за който толкова ви разправях дали да взема креатин
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  2. #77
    Супер фен Аватара на HolyShit
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    2 295
    Тук някой беше писал,че негов приятел взимал креатин монохидрат 2 месеца преди да почне фитнес

  3. #78
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    той да се подготви за натоварването
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  4. #79
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Цитирай Първоначално написано от HolyShit
    Тук някой беше писал,че негов приятел взимал креатин монохидрат 2 месеца преди да почне фитнес
    Toва е трябвало да бъде записано във вечните бисери.!!

  5. #80
    Някой ползвал ли е МИКРОХИДРИН и ако да, за какво се ползва? Дали има странични ефекти ако може да ми обясните малко повече за тоя продукт.

  6. #81
    Цитирай Първоначално написано от awerw
    Цитирай Първоначално написано от Muaythaifighter
    Цитирай Първоначално написано от Nadal97
    -талия
    -ханш
    -обиколки на китка и глезен

    тези не ги помня,но ръката ми е 25/26 см.

    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH
    брат ми дет е 2ри клас има 23 рака
    брат ти сигурно е малко свинче
    KILLUMINATI !

  7. #82
    1.70-ръст
    56 -тегло
    14-възраст
    76 -гръдна обиколка (жени могат да не отговарят)
    70-талия
    84 -ханш
    Китка 17 , Глезен - 22 -обиколки на китка и глезен
    Не,Рядко -спортувате ли
    Не-спазали ли сте досега хранителни режими
    Не-имате ли моментни, хронични заболявания или предразположеност към такива
    Интелектуален Труд-в какво се състои работата Ви (активно физически натоварена ли е или се занимавате с интелектуален труд)
    Не Одобрявам-одобрявате ли употребата на спортни добавки (ще употребявате ли и какви ще ползвате)
    Не ползвам-какви препарати сте ползвали (как оценявате ефекта им)
    20 -каква сума сте готови да отделите за хранене и спортни добавки за месец
    Не-употребявате ли (употребявали ли сте) стероиди и други хормонални препарати (вкл. Инсулин)
    1 Месец.Имам добре изглеждащо тяло с Плочки и Гърди но искам да го повиша.Благодаря.-желаете да понижите подкожните мазнини, да покачите мускулна маса или да оформите (преформирате) тялото си (с колко и за колко време, желаете ли траен ефект)

  8. #83
    Имам един въпрос купих си бцаа Olimp на капсули обаче се чудя дали годините не са ми малко на 14 съм познавам 1 момче пие от 13 годишен но се чудя дали трябва да взимам по малко или нещо от сорта защото там пише:
    1 доза 2-3 пъти дневно /преди, след тренировка и вечер преди лягане/. и се чудя дали не са ми много за годините ?

  9. #84
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Зависи колко голяма е дозата. Примерно дозата е 5-6 капсули. Можеш да вземаш много по-малко. Половината или една трета. Хем ще спестиш пари и ще ти стигнат за повече време.

  10. #85
    Здравейте!
    Чета в много форуми различни мнение за Creatine Monohydrate Ultra Pure. Една казват, че е боклук, други, че ставал. Какво ви е мнението за него? Досега не съм тренирал интензивно и не съм се интересувал от такива работи, но мисля да започна. На 16 съм, 170 см., 63 кг, ако има някакво значение.

    П.П. Creatine Monohydrate Ultra Pure - http://www.nutrim.bg/bg/products/profile/14/

    П.П2. - Препоръчаха ми друг модел - http://monsternutritions.com/hranite...tion/qualitine НЯкакви мнения и за него?

  11. #86
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 016
    Монохидратите дават сила,но задържат и вода. При спиране, водата се изпикава и спадаш до началното ниво.

  12. #87
    За себе си посочете следните данни:
    -ръст- 182
    -тегло - 64
    -възраст - 18
    -гръдна обиколка (жени могат да не отговарят)- 103
    -талия-81
    -ханш
    -обиколки на китка и глезен
    -спортувате ли (ако да, то какво, колко често, с каква интензивност) - MMA и Плуване
    -спазали ли сте досега хранителни режими- Не
    -имате ли моментни, хронични заболявания или предразположеност към такива - Нямам
    -в какво се състои работата Ви (активно физически натоварена ли е или се занимавате с интелектуален труд)
    -одобрявате ли употребата на спортни добавки (ще употребявате ли и какви ще ползвате) - Бих употребявал но нз какви точно
    -какви препарати сте ползвали (как оценявате ефекта им) - никакви
    -каква сума сте готови да отделите за хранене и спортни добавки за месец
    -употребявате ли (употребявали ли сте) стероиди и други хормонални препарати (вкл. Инсулин) - Нем
    -желаете да понижите подкожните мазнини, да покачите мускулна маса или да оформите (преформирате) тялото си (с колко и за колко време, желаете ли траен ефект) - Искам да кача до 71-2 кг искам траен ефект

  13. #88
    http://muskuli-bg.com/

    http://www.facebook.com/profile.php?id=100002015158048

    гр. София, жк. Света Троица, бл. 347'B, магазин N:6

  14. #89
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Ей идиот кво си рекламираш тъпите сайтове е..

  15. #90
    Всичко най-хубаво ти желая

  16. #91
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Хубаво,че ми желаеш всичко най-хубаво..Поне да беше прегредал цените на конкурентите..

  17. #92
    Конкуренти.. със сигурност не са

  18. #93
    За себе си посочете следните данни:
    -ръст- 178
    -тегло - 60
    -възраст - 14.почти 15
    -гръдна обиколка (жени могат да не отговарят)-не си я знам ;/
    -талия
    -ханш
    -обиколки на китка и глезен
    -спортувате ли (ако да, то какво, колко често, с каква интензивност) - Баскетбол
    -спазали ли сте досега хранителни режими- Не
    -имате ли моментни, хронични заболявания или предразположеност към такива - Нямам
    -в какво се състои работата Ви (активно физически натоварена ли е или се занимавате с интелектуален труд)
    -одобрявате ли употребата на спортни добавки (ще употребявате ли и какви ще ползвате) - Не, защото не знам какви.
    -какви препарати сте ползвали (как оценявате ефекта им) - никакви
    -каква сума сте готови да отделите за хранене и спортни добавки за месец- нека първо видим какво
    -употребявате ли (употребявали ли сте) стероиди и други хормонални препарати (вкл. Инсулин) - Не
    -желаете да понижите подкожните мазнини, да покачите мускулна маса или да оформите (преформирате) тялото си (с колко и за колко време, желаете ли траен ефект) - Искам да покача мускулната маса на ръцете ми за 3-4-5 месеца!Не че няма да продължа след това, но времето в което ще ми трябват тези мускули е след въпросните месеци посочени по-горе.И да искам траен ефект!

    Имам щанга, тежести и от онези старите гирички....дето да с кръгли тежести от двете страни.Смисъл сещате се за кво ви говоря.Не тези новите.
    Последно редактирано от blackwave97 : 03-23-2012 на 13:10

  19. #94
    Аватара на vraca
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Vraca
    Мнения
    22
    Здравейте! Имам въпрос тренирам си в нас с гири,правя коремни и т.н.,но напоследък малко наддадох. Кажете нещо за сваляне освен тичане.
    BOTEV VRACA I CSKA FOREVER.

  20. #95
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Хранителен режим!

  21. #96
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    липосукция
    то густо, то пусто

  22. #97
    Супер фен Аватара на fatrat
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 233
    Цитирай Първоначално написано от Psychosocial_ Виж мнението
    Конкуренти.. със сигурност не са
    Не са наистина. За да сложиш такива цени трябва да те е е*ал луд на керемиди (без да се обиждаш)

  23. #98
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от fatrat Виж мнението
    Не са наистина. За да сложиш такива цени трябва да те е е*ал луд на керемиди (без да се обиждаш)
    phapphap

  24. #99
    Момчета какво ще кажете за аминокиселините? Имам приятел кара само на тях и резултатите никак не са лоши

  25. #100
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    И какви точно може да са резултатите от едни аминокиселини мойто момче?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си