.

Виж резултатите на анкетата: За или Против разполагането на елементи от американския противоракетен щит на територията на Българи

Гласували
33. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Не ме интересува.

    2 6,06%
  • Против

    23 69,70%
  • За

    8 24,24%
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 47 от общо 47
  1. #26
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Тяхната ПРО е може би най-добрата в света и технологично. Докато стигне ракета от Иран до тях ще е унищожена стократно. Това е, за да бъдат всички членки на НАТО в Европа покрити...

  2. #27
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    америка и е през оная работа за Европа ... тва са интереси - използва западните страни /че и нас вече / като буфер ,при евентуална 3та световна .

  3. #28
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    На Америка не и е през оная работа за Европа, защото Европа и Америка са били, са и ще бъдат съюзници... Европа е най-силният гръб на Америка.

  4. #29
    Аватара на BERCUT
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Екатеринбург, Русия
    Мнения
    615
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    На Америка не и е през оная работа за Европа, защото Европа и Америка са били, са и ще бъдат съюзници... Европа е най-силният гръб на Америка.
    Или по-точно Европа е най-удобното пушечно месо на Америка.

  5. #30
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от BERCUT
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    На Америка не и е през оная работа за Европа, защото Европа и Америка са били, са и ще бъдат съюзници... Европа е най-силният гръб на Америка.
    Или по-точно Европа е най-удобното пушечно месо на Америка.
    Естествено, че в очите на Русия ще е така. Но какво да говорим за държава, в която хора като Ходорковски лежат в затвора и са ограбени от правителството, защото са неудобни на Путин.

  6. #31
    Аватара на BERCUT
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Екатеринбург, Русия
    Мнения
    615
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Цитирай Първоначално написано от BERCUT
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    На Америка не и е през оная работа за Европа, защото Европа и Америка са били, са и ще бъдат съюзници... Европа е най-силният гръб на Америка.
    Или по-точно Европа е най-удобното пушечно месо на Америка.
    Естествено, че в очите на Русия ще е така. Но какво да говорим за държава, в която хора като Ходорковски лежат в затвора и са ограбени от правителството, защото са неудобни на Путин.
    Защо никой на запад първо не попита от къде е имал парите за основаването на ЮКОС, след като е бил до тогава едно никакво инжинерче, член на партията на Елцин. Аз ще те светна - от нелегален внос на електротехника още по времето на СССР и от държавния бюджет колкото е могъл да задигне като министър на енергетиката.

  7. #32
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от BERCUT
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Цитирай Първоначално написано от BERCUT
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    На Америка не и е през оная работа за Европа, защото Европа и Америка са били, са и ще бъдат съюзници... Европа е най-силният гръб на Америка.
    Или по-точно Европа е най-удобното пушечно месо на Америка.
    Естествено, че в очите на Русия ще е така. Но какво да говорим за държава, в която хора като Ходорковски лежат в затвора и са ограбени от правителството, защото са неудобни на Путин.
    Защо никой на запад първо не попита от къде е имал парите за основаването на ЮКОС, след като е бил до тогава едно никакво инжинерче, член на партията на Елцин. Аз ще те светна - от нелегален внос на електротехника още по времето на СССР и от държавния бюджет колкото е могъл да задигне като министър на енергетиката.
    И щото ще ти повярвам нали? А защо хванаха само него? Колко са комунистите, където са крали? Защо е политически затворник? Защото точно неговата компания? Сега да те светна ли аз? Защото имаше най-голямата и най-прозрачната компания, но с многото си пари спонсорираше основните опоненти на Путин. И понеже Русия е диктатура с тотална липса на демокрация стана политически затворник, бяха окрити доказателства, беше му отказан достъп хилядократно до армията от адвокати, бяха повдигнати лъжливи обвинения срещу баща му. И това никога няма да го направи по-малко добър човек, който даряваше милиарди и беше установил западни принципи в счетоводството и финансите на компанията. Уви, поредната жертва на Путин. ЮКОС никога няма да е това, което беше, след като Русия го октрадна (!) от Ходорковски. Никога! И много странно защо американците, които управляват компанията ги е страх да влязат в Русия и управляват от Лондон. Сигурно са крали пари по времето на комунизма, хахаха. А и още един въпрос забравих...Защо обвиненията срещу негп са лъжа и стойностите на данъците са завишени многократно спрямо печелбата? Путинова лъжа? И да си ги смучеш оправданията все тая. В AP Politics това се учи 2 седмици, аз съм на финала на 2-та. Е да не си милиардер в Русия е извода, нито пък да разичташ на правосъдие там, то това не съществува дори като понятие.

    Както и да е де. Темата е друга. Може да си направим нова за това. Предвид, че има политически затворници, спокойно ще влезе в рамките на раздела.

  8. #33
    Аватара на GirlfromHell
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    146
    Американците в Америка!!!!Нямат работа в Европа.Искат всичко да заграбят.Реших д апиша тук,защото днес по дискавъри гледах как задават неудобни въпроси на Джорд Буш и Тони Блеър.И какво се оказва сега,че американците и англичаните са знаели ,че няма оръжия за масово поразяване в Ирак и въпреки всичко го нападнали.Ама имало много злато в Двореца на Садам Хюсейн и както знаем Ирак е богат на петрол.Мисля,че няма смисъл да говоря както и няма смисъл да ви казвам как се нарича инвазията в една суверенна държава!!

  9. #34
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    ^А аз мисля за 16ти път да повторя да сметнете колко петрол щеше да си купи Америка с парите, похарчени за войната, и да престанете да говорите глупости...

    Буш от самото начало знаеше, че там няма оръжие за масово поразяване. Причините са други. Нито петрол, нито оръжие. Не го оправдавам, защото беше меко казано малоумен и войната е за нищо там, но петрола не е причината.

  10. #35
    Аватара на BERCUT
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Екатеринбург, Русия
    Мнения
    615
    амк признай, че американската икономика е непригодна да живее в мирно време, на нея и трябват конфликти да същестува. Давам пример - до началото на ВСВ американската икономика беше в рецесия, започна войната и икономиката се възстанови, после през студената с всички тези конфликти икономиката постоянно се пъддържаше, после започна отново рецесия по време на стоплянето на отношенията с СССР и разпадането му, затова започнахте да атакувате малките и беззащитните, за да се изхранвате. Точно един хищник, черна дупка която поглъща всичко, за да може да съществува. В кризата разработихте и свинския грип с цел да подхрани фармацията си. Въобще САЩ подхождат страшно егоистично - за да оцелеят изяждат дялът на другите, и обвиняват по-голямите, в лицето на Русия, за това.

  11. #36
    Не трябва да има никакви чужди военни еденици и техника, на територията на страната ни.
    Войни на Тангра

  12. #37
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 553
    Противоракетния им щит, сигурно е толкова надежден, колкото СТЕЛТ технологията им. Нали бяха пратили един B-2, май още го чакат да се върне

  13. #38

    ?

    ама тва е добре за нас, не значи ,че по този начин сме против Русия ,а това е защита

  14. #39
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364

    Re: ?

    Цитирай Първоначално написано от kerata
    ама тва е добре за нас, не значи ,че по този начин сме против Русия ,а това е защита

  15. #40
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    ^Ти случайно да си ходила във Франция, Англия, Германия?

    Тия дето трошат витрините в Париж през ден да не ги е довел Буш тук?

    А и, ако знаехте какво е теокрация, поне малко щяхте да сте наясно защо трябва да има такова нещо тук, но карай...Америка е лоша, защото мама и тати така казват.

  16. #41
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от Alexandra1993
    АМК ,а ти защо си в Европа като Америка е идеала за тебе?!
    Аз съм в Европа още точно 2 години. За мен най-ценното е в Америка. Хората, за които ми пука са там. Най-добрите ми приятели са там. Част от родата ми е там. С тяхно образование съм...Трябваше още тази година да замина за там в началото, но по настояване на наще останах. Аз дори няма да кандаидатствам в България, защото нямам българска диплома...нямам право, а и не искам. В Европа няма да остана никога. Пътувал съм много из Западна Европа и нямам никакво желание да ходя повече, камоли да живея. По-скоро в Близкия Изток, което не го казвам иронично.

  17. #42
    Аватара на BERCUT
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Екатеринбург, Русия
    Мнения
    615
    Тук ще поместя едно клипче, което показва, че мече дори АЩ да размести ПРО в България ни боли патката, защото едно ПРО е предвидено да реагира на нападения от далеч, а не на нещо което се намира например на пристанището ти, или някъде по средата на страната ти.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9xupOQSvnas&feature=player_embedded[/youtube]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си