.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Голям фен Аватара на Vesk0u
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Монтана
    Мнения
    791

    Коментар за родоотстъпника и псевдо-патриота Сидеров

    [vbox7]http://www.vbox7.com/play:a36f86d4[/vbox7]


  2. #2
    Вас от ВМРО само за такива клипчета и надъхвания по форумите ви бива. За това и няма да видите парламент в скоро време, макар че фурнаджийската лопата Каракачанов е готов и с дявола да се коалира за да е вътре.
    "Националист - това е естественото ми агрегатно състояние" (Н.Хайтов)

  3. #3
    Много сте ми забавни родните националисти, когато почнете да се ядете помежду си.

    Нали вие се биете в гърдите за българщината и как българите трябва да се братя, но когато е против партийката ви... юруш напред с рогите, заебаваме всичко що попринцип проповядваме.

    Ако можех да застана между хайките на двете групи, бих казал следното - ВМРО, провокация с цел какво?
    - АТАКА, вие пък все едно направихте някога нещо откакто влязохте в парламента още преди години.

    Поздрави!

    Подкрепи и мен ръката,
    та кога въстане робът,
    в редовете на борбата
    да си найда и аз гробът..!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Rot
    Много сте ми забавни родните националисти, когато почнете да се ядете помежду си.

    Нали вие се биете в гърдите за българщината и как българите трябва да се братя, но когато е против партийката ви... юруш напред с рогите, заебаваме всичко що попринцип проповядваме.

    Ако можех да застана между хайките на двете групи, бих казал следното - ВМРО, провокация с цел какво?
    - АТАКА, вие пък все едно направихте някога нещо откакто влязохте в парламента още преди години.

    Поздрави!
    Виж сега, в България има вече близо 400 партии, което означава че няма как да няма партии с еднакви идеологии.
    Това, че една партия обаче проповядва (друг е въпроса дали искрено) същите идеи като тази на която съм привърженик, не ме задължава да подкрепям и нея. И ако смятам че хората там са лицемери и само парадират с тези идеи, просто го казвам. Така че изобщо не мога да схвана каква точно интрига се опитваш да вплетеш.

    А до въпроса, който задаваш - АТАКА направи изключително много за България за тези 5 години от както е създадена и ще продължава да прави. Ако тръгна ти изреждам няма да ми стигне целия форум.

    Но АТАКА би могла да направи много повече, ако беше управляваща партия, тъй като законопроектите, които внася в много случаи просто си прашасват, неразгледани от властимащите.
    "Националист - това е естественото ми агрегатно състояние" (Н.Хайтов)

  5. #5
    Интрига - не. Просто намирам идеята за обединен националистически фронт по-добра от това множество партии с една идеология да се ядат помежду си...
    Естествено, винаги има лайна и свестните, съвестните хора трябва да се отсеят.

    Подкрепи и мен ръката,
    та кога въстане робът,
    в редовете на борбата
    да си найда и аз гробът..!

  6. #6
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    И ВМРО и Атака са еднакви боклуци. Само като видях на заглавието на темата ми стана ясно за кво иде реч..в България няма истинска националистическа партия и докато не спрете да се ядете едни други няма и да има

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си