.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: масенце..

  1. #1

    масенце..

    значи с един приятел решихме да си вземем масенце и така до няколко дена ще го имаме но ще пуша масе за първи път , обаче ме е страх ако е след даскало и като пушим ако се пребера наще ще разберът ако е в голямото междучасие и вляза в часа напушен ще ме изгонят от даскало .... така какво да напрая ????????
    skype--> stoenski965 email--> rulzz93@abv.bg

  2. #2
    SK0RP10N
    Guest
    Вариант 1: не се занимаваш с глупости и не пушиш, след като те е страх.Който го е страх от мечки, не ходи в гората.
    Вариант 2: като си толкова на зор да чадиш, просто отлагате за някой почивен ден и си правите густото някъде, където няма хора.Тревата държи по около 3 часа (поне при мен е така) като още на 2рия час не ти личи нищо като промяна във въшността.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на xXxSmilexXx
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    399
    Бягай от даскало и се напуши като бял човек

  4. #4
    Фен Аватара на NeENormalen
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Някъде из страната ;]
    Мнения
    240
    Утре е времето човече... ще ти се привиждат опълченците на Шипка!!! идете в някоя къща, палете, плюнчете, пушете, опитайте... Пуснете си Cypress Hill и филма ти е готов ... купете си и биричка!!! много върви с Кака Мари
    vsichkii, osven men, sa tupii !

  5. #5
    някой знае ли как се свива масе...?
    skype--> stoenski965 email--> rulzz93@abv.bg

  6. #6
    ако си от Бургас ще ти го свия стига да ме вкарате и мене в постата
    lonely walker... Лицааааааа..

  7. #7
    от бургас съм ето ти скайпа намериме --> stoenski965
    skype--> stoenski965 email--> rulzz93@abv.bg

  8. #8
    Ти на колко си е?
    we are magic.

  9. #9
    Долни наркомански истории.. толкова ли пропаднахме, че администраторите да търпят такива работи СТЕГНЕТЕ СЕ МАЛКО


    Ентусиазиран НЕпукист™
    "Господ на небето , OPEL на шосето ! "

  10. #10
    Долни наркомански истории.. толкова ли пропаднахме, че администраторите да търпят такива работи Mad СТЕГНЕТЕ СЕ МАЛКО
    тоспак БОЛЕН млъкни
    skype--> stoenski965 email--> rulzz93@abv.bg

  11. #11

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    нз аз съм ходила напушена на курсове и си личеше определено ама зависи до колко си напушен-ако е мъничко,визуално няма да има почти нищо,ама вече ако прекалиш ще те усетят

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си