.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Искам мнение от хора, които са ходили в Дисниленд :)

    Здравейте ! След месец ми предстои посещение във Дисниленд но само за 7-8 часа.. тоест времето е много малко !! Искам да знам от тези, които са ходили кое си струва да се види.. Като имате в предвид, че искам основно адреналин, какъвто в България няма много къде да намеря.. Така че моля ви споделете за атракциите- кое е забавно и кое си заслужава да се види за това малко време ! Благодаря предварително на всички, които ще отговорят на темата
    6tastie ima i v nai-trydnite momenti, stiga 4ovek da se doseti da pysne svetlinata ヅღ ☺ ♥

  2. #2
    и аз във френския съм ходила.. ама по-скоро де
    не беше одавна и предполагам, че няма големи промени..
    но все пак наистина трябва да уточниш за кой Дисниленд питаш

  3. #3
    Колкото можеш повече неща. ))
    Ще ти дадат една карта и ще си набележиш маршрута, така че да го обходиш максимално. (;
    Иначе всички видове влакчета не са за изпускане. Имаше едно на Индиана Джоунс, то беше жестоко.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  4. #4
    за френския говоря.. извинете, че не уточнихх
    6tastie ima i v nai-trydnite momenti, stiga 4ovek da se doseti da pysne svetlinata ヅღ ☺ ♥

  5. #5

    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Килинг, Кокосови острови ^^ :]]
    Мнения
    194
    Аз съм ходила Значи не си спомняма много добре, но имаше едно влакче Индиана Джоунс, много, много яко ^^ По едно време беше с надолу главата То като влизаш и на входа ти дават една карта.На нея всички съоражения са номерирани и номерата са написани примерно с червен цвят са за много адреналин, с зелен за без адреналин, с син за малко, разбираш ли?

  6. #6
    качи се на някво влакче на ужасите, заради мен.
    <3333333333

  7. #7
    Не съм ходила, но класната ми е ходила и каза, че Гардаленд според нея е по - готино.
    След бури - мир и тишина,
    след нощ - безбрежна светлина.
    Над равноширнатия път
    лучите вихрен танц въртят -
    път царствен царствено поел,
    високо плува горд орел.
    ...
    Утро - Димчо Дебелянов

  8. #8
    Space mountain

  9. #9
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Аз бях миналото лято - ако отидете рано сутринта, първо се качи на влакчетата, към които има големи опашки - например Спейс маунтин или Индиана Джоунс, другото го направи с резервации. На нас ни каза, че за един ден ще успеем да посетим 5-6атракциона, но ние се качихме на почти всичко + пазарувахме около час.

  10. #10
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от MusicIsTheKey
    Space mountain
    Абсолютно задължително е това!

    Освен това има едно много готино, май точно на Индиана Джоунс беше. Едно такова в стил мина вървящо по едни скали, ту надолу, ту нагоре. Ама доста се чака имай предвид. Един ден минимум ти трябва.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Цитирай Първоначално написано от MusicIsTheKey
    Space mountain
    Абсолютно задължително е това!

    Освен това има едно много готино, май точно на Индиана Джоунс беше. Едно такова в стил мина вървящо по едни скали, ту надолу, ту нагоре. Ама доста се чака имай предвид. Един ден минимум ти трябва.
    На това се качи и баба ми! (сериозно)

    Иначе...новите атракциони са разни въртящи се чашки, пеещи негърчета или влакчета, с които разглеждаш, например - Острова на съкровищата.

  12. #12
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    ^Абе не е само това. Църквата Сакре Къор, площада Монмартър, двореца Версай, улицата Риволи...арката, обелиска.

  13. #13
    Супер фен Аватара на cherrygloss
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    2 028
    Ох и аз ще ходя края на май и много се радвам, че ще мога да го посетя.Само ме притеснява , че за целия ден ще се кача само на 7-8 атракции , защото брат ми е ходил, а и не само той и казва че е претъпкано
    I found someone I can trust..can you see that I am bound to you? ?

  14. #14
    Голям фен Аватара на JCoutureJunkie
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    В близост до хладилника
    Мнения
    723
    Цитирай Първоначално написано от BloomF
    Не съм ходила, но класната ми е ходила и каза, че Гардаленд според нея е по - готино.
    Гардаленд е в Италия,тъй че едва ли ще свърши работа на авторката
    Elegance is the art of refusal - Coco Chanel

  15. #15
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    абе 30-40 евро за 7 часа само..не си заслужава..отдели повече време

    иначе индиана джоунс и спейс маунтин..най-яките .. ;д
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  16. #16
    принципно въпросът не беше за Париж, а за Дисниленд Иначе аз вече отидох ии беше невероятно! Значи за тези, които ходят в бъдеще задължително трябва да посетят Space-a, Indiana Jones, влакчето, което минава под водата с мините, но не му запомних името.. освен това, ако имате повече време се качете поне за една или две спирки на влакчето, което обикаля целия Дисниленд Влезте в къщата на ужасите (не е страшно, но е много красиво!), лабиринта също е много интересен, а дворецът е много красив Беше неповторимо изживяване и пожелавам на всички да го постет за пръв път или отново! :P
    6tastie ima i v nai-trydnite momenti, stiga 4ovek da se doseti da pysne svetlinata ヅღ ☺ ♥

  17. #17
    А в Леголанд били ли сте?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си