.
Отговор в тема
Страница 2 от 9 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 216
  1. #26
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Код:
    Но във затвора попаднал на хора
    
    и станал
    
         човек.
    Но във форума попаднал на _______

    и станал

    .......скинар



    На какви е попаднал във форума се пита в задачата?
    Grumpy old madman

  2. #27
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Yambol Crew
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  3. #28
    Супер фен Аватара на b0Nb0n
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 130
    като попаднеш на тях ставаш много над всичко и всички
    според е верния отговор е
    във форума попаднал на тема как да се става скинар
    If you can hear me, I need help I'm caught and
    I'm stuck and I'm trapped in me self don't understand
    This fucked off hand that G. delt lazarus help
    Me cause he's hazardous to T's health.
    I'm a psycho baby
    It's about to drive me crazy

  4. #29
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    Прост въпрос - Труден отговор
    ваУ рокс
    Grell

  5. #30
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    sofiq
    Мнения
    118
    вие сте големи пичове няма ли някой скинар поне да сподели
    dont't fuck with me

  6. #31
    питайте каниса, той нали се облича кежуал и филмите са му дошли в повече, може да разкаже, нищо че не е виждал на живо, само от форума му е опитът Интересно обаче, ако видиш някого с тениска на Кръв и Чест ще го питаш ли дали пише във форуми или дали майка му го праща да хвърля боклука или общото между това да крещиш АКАБ и да трошиш пейки и да крещиш ХХ, май такива хора поне аз не познавам..свери си източниците, майна*

    *нали беше от Асеновград, пловдивския грип те е тръшнал одавна през нета, требе да ви го спрат.

  7. #32
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459

    Аз всъщност съм наследствен ариец и Боян Расате е мой агент - водя го на полвин щат във фирмата ми за перилни препарати. Алтермедия ни е неофициалния блог, а тениските Кръв и Чест ги правим на био-памук внос от Африка.

    А ти хвърляш ли боклука? Понеже виждам, че ползваш нашият джобен речник-аламанах на скинара - съдържа всички 750 думи, които скинара използва.
    Grumpy old madman

  8. #33
    Друже, преди да пишеш, може да поживееш, да видиш хора от тия среди, БНС няма нищо общо с Кръв и Чест Второ може да си вземеш расате и да си го водиш в Германия, не знам дали си бял, камо ли славянин или ариец, Кръв и Чест не е шовинистична организация и такива определения като славянин, не-славянин не се използват Вземи се образовай, че май четеш повече за Пол §Шарк, СИ и подобни ташаци,отколкото за нещо смислено, само интернет ти е източник.Речника ти е толкова богат, че е едвам сравним с този на 15 годишен кежуал.

  9. #34
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    След този пост мисля да се самозакрия и да подам молба за членство в някоя масонска ложа
    Grumpy old madman

  10. #35
    Супер фен Аватара на vesinka899
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 556
    Кръв,черва и хруптящи вокали!

  11. #36
    не ми се мисли къв скинар ще станеш...

  12. #37
    Аватара на Macallan
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    596
    бахти забавната тема
    To my assitant who’s always hassle’n me and to the ones talk’in sh@# with their backs to me, and to my ex-girlfriend who didn't care about me. To my ex-teachers who never believed in me, to the people who always want something for free:
    I DON'T GIVE A FUCK !!!

  13. #38
    избрасниси главата

  14. #39
    Първо хвани прочети някои книжки, след това се прави на какъвто си искаш. То това да не тие се едно да одиш за хляб, трябва да ти идва от вътре да имаш съответните убеждения, да знаеш за какво иде реч в цялата работа.

    Аман от такива хора дето през ден са всякакви.
    Войни на Тангра

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от Macallan
    бахти забавната тема
    +1 Не беше ли как да се самоубия пък как да стана скинар, не знам кво следва.
    If you go platinum it doesn't mean it's luck it means millions of people are stupid as fuck
    Immortal Technique

  16. #41
    Еми обръсвате си главата биете я няколко пъти в стената да ви излезне и малкото останал акъл, гледате лошо все едно сте световен шампион по бокс, пиете възможно най-долната бира(примерно Ариана), отивате да се заяждате с някой циганин, но гледате да не сте на по-малко от 2 метра от него, че може да ви набие.

  17. #42
    Пълен смешник. Остави другото, 'ма какво и е на Арианта бе, щепсел смъкнат, провлачен?

  18. #43
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Арианата е прекрасно пиво от полите на Витоша.

    Особено тъмното.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  19. #44
    Супер фен Аватара на l0lz
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 036
    ITG - Because it's easy to be a 6 foot 4 Olympic powerlifter and streetfighting god, from behind the confines of a keyboard.

  20. #45
    Супер фен Аватара на l0lz
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 036
    жал ми е за автора, тва исках да изразя

    а пък ако ме гониш, добре... махам се
    ITG - Because it's easy to be a 6 foot 4 Olympic powerlifter and streetfighting god, from behind the confines of a keyboard.

  21. #46
    Основното е да дадеш на другите да разберат,че си много опасен и никой не се закача с теб.Това става най-лесно във форум.За целта си сложи аватар с елементи на агресия и дерзай.
    За улицата трябва да се подготвиш по-добре-във форума можеш да получиш информация за това какви марки и цветове са модерни този сезон.

  22. #47
    че циганите не работят смърдят правят по много деца и крадат ок ама дайте да ги убием до един а? Да започнем с България и да продължим по света а? ами негрите, китайците....или нека бъде расово единство?

  23. #48

  24. #49
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Ти па си намерил за кво да питаш...

  25. #50
    Голям фен Аватара на vanesa0pld
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    783
    Цитирай Първоначално написано от someonerandom
    27. Ако ви подгонят 5 циганина - бягайте.
    28. После кажете, че те са били 15 и въоръжени, а трима от вашите са били пияни, а двама от отговорните фактори били заети да драскат свастики на пътя Горнослав - Добростан

    Момчето каза,че пита от любопитство,а сега като се замислих,и аз не знам...едва ли просто като ги видиш да вървят по улицата,тръгваш след тях и вече сте от една банда
    Между другото,не че ги харесвам или одобрвявам това,което правят,обаче наистина ми стана любопитно
    Хората са ангели с по едно крило. За да полетят трябва само да се прегърнат.
    (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си