.
Отговор в тема
Страница 3 от 9 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 216
  1. #51
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от vanesa0pld
    Цитирай Първоначално написано от someonerandom
    27. Ако ви подгонят 5 циганина - бягайте.
    28. После кажете, че те са били 15 и въоръжени, а трима от вашите са били пияни, а двама от отговорните фактори били заети да драскат свастики на пътя Горнослав - Добростан

    Момчето каза,че пита от любопитство,а сега като се замислих,и аз не знам...едва ли просто като ги видиш да вървят по улицата,тръгваш след тях и вече сте от една банда
    Между другото,не че ги харесвам или одобрвявам това,което правят,обаче наистина ми стана любопитно
    къв беше смисъла на тоя цитат не мога да разбера...
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  2. #52
    Голям фен Аватара на vanesa0pld
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    783
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    Цитирай Първоначално написано от vanesa0pld
    Цитирай Първоначално написано от someonerandom
    27. Ако ви подгонят 5 циганина - бягайте.
    28. После кажете, че те са били 15 и въоръжени, а трима от вашите са били пияни, а двама от отговорните фактори били заети да драскат свастики на пътя Горнослав - Добростан

    Момчето каза,че пита от любопитство,а сега като се замислих,и аз не знам...едва ли просто като ги видиш да вървят по улицата,тръгваш след тях и вече сте от една банда
    Между другото,не че ги харесвам или одобрвявам това,което правят,обаче наистина ми стана любопитно
    къв беше смисъла на тоя цитат не мога да разбера...
    ми защото и на мен ми стана любопитно
    Хората са ангели с по едно крило. За да полетят трябва само да се прегърнат.
    (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)


  3. #53
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Цитирай Първоначално написано от Pagan_man
    Първо хвани прочети някои книжки, след това се прави на какъвто си искаш. То това да не тие се едно да одиш за хляб, трябва да ти идва от вътре да имаш съответните убеждения, да знаеш за какво иде реч в цялата работа.

    Аман от такива хора дето през ден са всякакви.
    И какви са съответните убеждения?
    Зависи за какъв скианр се говори- наци, ред, раш , трад и тн.
    След това всички са с различни политически обеждения.
    Войни на Тангра

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от Pagan_man
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Цитирай Първоначално написано от Pagan_man
    Първо хвани прочети някои книжки, след това се прави на какъвто си искаш. То това да не тие се едно да одиш за хляб, трябва да ти идва от вътре да имаш съответните убеждения, да знаеш за какво иде реч в цялата работа.

    Аман от такива хора дето през ден са всякакви.
    И какви са съответните убеждения?
    Зависи за какъв скианр се говори- наци, ред, раш , трад и тн.
    След това всички са с различни политически обеждения.
    А дали сульо и пульо по-скоро грам не разбират от политика, ма им е яко да се разкарват цяла нощ и да бият хората? а? а как показват убежденията си? като се наливат с бира по градинките ли?

  5. #55
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    821
    Първо ти треа такава прическа http://img.mucunki.com/img/pics/239981231861324.jpg после треа да носиш розова тениска, и накрая яко чалга

  6. #56
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Сигурно дават отчети по форумите...
    Едва ли, но пък всичко, което съм видял/чул от въпросните се изчерпва със свастики, heil hitler, 14/88 и пр.

  7. #57
    Аватара на Madeyed
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    |На 3еМяТ@|
    Мнения
    5 300
    Цитирай Първоначално написано от shephard
    Бръснеш главата задължително. Обуваш кубинки и ходиш да тормозиш мангалите. Задължително трябва 1-2 пъти да изядеш бой от тях. Така ще си създадеш репутация на смелчага, нищо че си ял бой. След това скинарите сами ще те забележат и така...
    Ако е хилав няма начин да го забележат... Иначе горе/долу по този начен става.
    А ако си момиче.... Там е далеч по сложно...

  8. #58
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от plmn
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Сигурно дават отчети по форумите...
    Едва ли, но пък всичко, което съм видял/чул от въпросните се изчерпва със свастики, heil hitler, 14/88 и пр.
    а sieg heil ? a???
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  9. #59
    моШна тема стана, като едно време...

    равнис, мирно, ХИТЛЕР.

  10. #60
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Продължават експертните изказвания...
    Ми хората коментират целта на темата, а ти за 2ри път спамиш, както и да е де.
    If you go platinum it doesn't mean it's luck it means millions of people are stupid as fuck
    Immortal Technique

  11. #61
    факт е, че тийнпроблем е неофициалният сайт за бъдещи нацисти, както си личи и от темата.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  12. #62
    в 2/3 от темите преди, хитлер беше мейн топик. факт!

  13. #63
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Абе последно Вазов баща ли е на Хитлер?
    Grumpy old madman

  14. #64
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Абе последно Вазов баща ли е на Хитлер?
    Трети братовчед

  15. #65

  16. #66
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Мустакът доказва, че са баща и син.

    Даже си мисля, че е по-скоро син на генерал Вазов. Има повече логика.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  17. #67
    а Жидов гроб, а? всичко се връзва!

  18. #68
    Забравихте да добавите няколко правила.

    36. Във форума гордо обявяваш, че за да станеш скин се отказваш от всякакъв вид опияти.
    37. Яко се напиваш или смъркаш амфети.
    38. Носиш кубинки и бомбър винаги. Било то -10 или 35 градуса.
    39. Има само няколко марки дрехи. Lonsdale, Ben Sherman, Everlast и разбира се, Fred Perry. Не забравяй, че с тези дрехи никой не може да те пипне.
    40. Помни от време на време да крещиш и Oi! Oi! Oi!
    41. Skinhead културата се е зародила сред младежи от работническата класа. Това е невъзможно сега, защото дрешките, които задължително са маркови, ти излизат доста скъпичко.
    42. Обвинявай емигрантите за всичко лошо в държавата.

    Разбира се, има и друг вид скинове, но в България са предимно фашаги.

  19. #69
    аз па мразя все пънкос, мънкос, скинташакис, хайл мухльовци, антифанти и всякакви други изчадия родени по форумите

    на всичките араби да ви изнасилват майките! всичките го правите за позата и за да имате причина да се напивате по парковете и да рушите.

    нито един от вас не е нито националист, нито анархист, нито някога в живота си ще създаде нещо, с което да от полза на сънародниците си.

  20. #70
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Споделям мнението на WILD__BOY.
    Грозна гледка са за мен.

  21. #71
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Е-бе-беу!

    Я по-кротко, че нещо си в мензис май и прекаляваш.
    на мен ли ми говориш?!?!


    я да те питам ако 5 години се опитваш да облагородиш грозния квартал в който живееш и стигнеш до там да косиш 3дка поляна пред блока пролетно време, да я поливаш тая поляна цяло лято, за да не изсъхва, да си направиш беседка с барбекю, маси и всичко нужно, за да седнеш и да гледаш мач там, насадиш големи площи с цветя, засадиш 30 плодни дръвчета пред блока си и една хубава вечер дойдат 10 пияни малолетни скинченца и ти потрошат всичко създадено с желание и труд, ТИ ШЕ ПРЕКАЛЯВАШ ЛИ?
    а и това не ми е първия опит с тея НАЦИОНАЛИСТИ :@

    баща ти е в мензис : *

  22. #72
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    И понеже са дошли 10 малолетни келеша, това ти дава право да кълнеш и заклеймиш всичко живо, а? Адски интелигентно - направо е показател за висш пилотаж в сферата на съжденията и логиката.


    Иначе описаната случка е трогателна, но щом знаеш, че са скинчета - значи си ги видял - бой не си споменал да са яли, а само си ги гледал. Ако са били толкова много - намери един-двама, като са сами и им надай шамарите и ги строй да оправят всичко. А не да пишещ разни низости по форумите...
    е аз в 00:30 спя, не го играя ЕГИДА : D докато стана да видя кво се троши и гледам, че от съседния вход излезнал съседа на балкона и крещи "е са ви съвокуплявах майките" и ония се разбегаха : (
    заклеймявам масата недонадрусани и препили глупендери, в които ми се налага да се препъвам по парковете.
    за мен не е национализъм, не е грижа за отечеството, да седнеш някъде и да пиеш бира по цял ден и да викаш ОЙ

  23. #73
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Wild Boy са му бъркали в гъзеца и говори на кило.
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  24. #74
    видял съм ги - сладурите с нинджите. дори единия го знам по физиономия, от съседния квартал е

    и аз съм бил в гимназия и аз съм ги виждал как като е тоя решават да станат skinheadshot и .. абе в механото "Н. Вапцаров" и в Люлин (София Запад) смятам знаеш кви са

  25. #75
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Това е добре, но недей да слагаш всичко и всички под общ знаменател и да говориш на кило
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си