.
Отговор в тема
Страница 4 от 9 ПървиПърви 12345678 ... ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 216
  1. #76
    Цитирай Първоначално написано от WILD__BOY
    Цитирай Първоначално написано от Raybeez
    Е-бе-беу!

    Я по-кротко, че нещо си в мензис май и прекаляваш.
    на мен ли ми говориш?!?!


    я да те питам ако 5 години се опитваш да облагородиш грозния квартал в който живееш и стигнеш до там да косиш 3дка поляна пред блока пролетно време, да я поливаш тая поляна цяло лято, за да не изсъхва, да си направиш беседка с барбекю, маси и всичко нужно, за да седнеш и да гледаш мач там, насадиш големи площи с цветя, засадиш 30 плодни дръвчета пред блока си и една хубава вечер дойдат 10 пияни малолетни скинченца и ти потрошат всичко създадено с желание и труд, ТИ ШЕ ПРЕКАЛЯВАШ ЛИ?
    а и това не ми е първия опит с тея НАЦИОНАЛИСТИ :@

    баща ти е в мензис : *
    Ти нищо не разбираш. Те в името на Хитлер и чистата, бяла, Българска, арийска нация ти чупят беседката. Това са гордите Анти Антифа , борци за свобода(тоталитаризъм). .

  2. #77
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    WILD__BOY, прекалява с кафевото, а днес е 30 април.
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  3. #78
    Цитирай Първоначално написано от merediana
    Както всяка година преди 1 май изпълзявате от дупките, където се криете цяла година, мишкииииииии
    Не разбирам какво общо има това с 1 май. . Ще можеш ли да ми обясниш? Просто случайно мернах тази тема вчера. Но като каза 1 май -

  4. #79
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    WILD__BOY, прекалява с кафевото, а днес е 30 април.
    майка ти е на кафево

  5. #80
    Цитирай Първоначално написано от DedoViMraz
    Забравихте да добавите няколко правила.

    36. Във форума гордо обявяваш, че за да станеш скин се отказваш от всякакъв вид опияти.
    37. Яко се напиваш или смъркаш амфети.
    38. Носиш кубинки и бомбър винаги. Било то -10 или 35 градуса.
    39. Има само няколко марки дрехи. Lonsdale, Ben Sherman, Everlast и разбира се, Fred Perry. Не забравяй, че с тези дрехи никой не може да те пипне.
    40. Помни от време на време да крещиш и Oi! Oi! Oi!
    41. Skinhead културата се е зародила сред младежи от работническата класа. Това е невъзможно сега, защото дрешките, които задължително са маркови, ти излизат доста скъпичко.
    42. Обвинявай емигрантите за всичко лошо в държавата.

    Разбира се, има и друг вид скинове, но в България са предимно фашаги.
    А златните фактори на комунизма :
    1.Да си бавноразвиващ се полуидиот
    2.Нямаш пари за дрехи защото си клошар
    3.Умните хора са ти виновни, че си ретард
    4.Мразиш богатите
    5.Девствен си
    6.Баща ти те бие
    7.Баща ти бачка за 300 кинта и богатите са виновни че живееш в панел и пак те бие и пие ракия
    8.Имаш вечерен час
    9.На 25 си, но живееш с ваш'те
    10.В интернет псуваш гадните фашаги, но на улицата се оглеждаш като съсел на къра
    11.1 май е ден на "кОмОнизАмА", ама и тая последна радост мръсните фашисти я взеха и се събират повече...
    12.Ти си против система и подтисниците, но си правиш минети с куките и пускаш жалби и оплаквания нон-стоп, колко революционно
    13.И не на последно място, майка ти и баща ти са брат и сестра или нек'ви "богоизбрани"
    http://vbox7.com/play:e571eab9

  6. #81
    Повече от фен Аватара на Goebbels
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    475
    Цитирай Първоначално написано от DedoViMraz
    Цитирай Първоначално написано от merediana
    Както всяка година преди 1 май изпълзявате от дупките, където се криете цяла година, мишкииииииии
    Не разбирам какво общо има това с 1 май. . Ще можеш ли да ми обясниш? Просто случайно мернах тази тема вчера. Но като каза 1 май -
    Какво общо имате вие с труда бе, скапаняк? Вечно друсани и безработни анархисти и крадливите комуняги. Това са основните празнуващи.
    Най-мързеливите плазмодии в държата ( с изключение на мангалите) се вдигнали да празнуват. СмЕХ!
    "Tolerance and apathy are the last virtues of a dying society..."
    -- Aristotle

  7. #82
    Нямам никакъв респект към"идеологията" на анархистите. Общо с труда има идеологията и ние смятаме, че той трябва да седи пред капитала. Не знам защо имаш такива предразсъдъци за комунистите, но мога да си представя колко алтермедия четеш. Наркомани има много повече сред вашите редици.

    RatkoMladic88 Много си прост . Нямам какво повече да кажа.

  8. #83
    Супер фен Аватара на Zaharinka
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 977
    Футболните хулигани са на мода

  9. #84
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Правиш справка с кмета/кметицата, кога ще правят ремонт по пътищата, защото трябва да захапеш тротоара и ти теглят шут в главата..
    Ако имаш здрава захапка, може да откъртиш тротоара, ако ли не ще ти се откъртят зъбите и ще си е така =>

  10. #85
    Супер фен Аватара на dead_princess
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    1 128
    хаха майнеймисимортъл излез от филма

  11. #86
    Супер фен Аватара на myNameIsImmortal
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от dead_princess
    хаха майнеймисимортъл излез от филма
    ти пък, във филма е по-готино

  12. #87
    Цитирай Първоначално написано от merediana
    на мода е да им лапате пишките
    Н. разби
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  13. #88
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Цитирай Първоначално написано от merediana
    на мода е да им лапате пишките
    Н. разби
    много сложи

  14. #89
    Цитирай Първоначално написано от DedoViMraz
    Нямам никакъв респект към"идеологията" на анархистите. Общо с труда има идеологията и ние смятаме, че той трябва да седи пред капитала. Не знам защо имаш такива предразсъдъци за комунистите, но мога да си представя колко алтермедия четеш. Наркомани има много повече сред вашите редици.

    RatkoMladic88 Много си прост . Нямам какво повече да кажа.
    Има да, завиждаш ли че имаме изобщо хора, нашите наркомани ше ви разформироват, живели и са видели повече свят и са по хора от вас, "дрогари", само където видния комунист Ягата не му минава деня без да се надруса..аре умри на село, минет!

  15. #90
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Я.??
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  16. #91

    ре

    Ей пич! Не ги слишаи тия. Има си специална процедура за да станеш скинар. Първо те спукват от бой 4-5 здрави скинара с боксове и шутове с кубини. Целта е да докажеш е си здраво копеле и държиш на бой, защото боя ще ти профеция от сега нататък. Ако издържиш на специална церемония се заклеваш в Майн Кампф на Адолф Хитлер, във вечна вярност към фюрера и се заклеваш да проявяваш нетърпимост към бсяка раса различна от бялата. Там ти дават бели връзки за кубините стискат ти ръката и си скинар.

  17. #92
    Не можеш да станеш истински скинар. Позьор можеш да си станеш по редицата методи, изредени до тук. Ако можеше да станеш истински, нямаше да питаш по интернет как се става. Явно просто не ти е в кръвта, хлапе.
    В един момент, млади падуане, ти харесваш дупките, а в следващия - дупките харесват теб!

    http://s10.directupload.net/images/101008/q5bahilc.jpg

    The irony bringer. Т.И.Б.

  18. #93

    ре

    А другия вариант да станеш скинар е да причакаш една тумба роми и да ги спукаш от бой всичките. Ама да е 1 с/у 15-16. Ако го направиш това скинпвете сами ще те потярсят.
    Когато мангалите се вдигнаха в Красна поляна преди няколко години обаче не видях много кандидат-скинове около тях...

  19. #94
    Ти откъде си гледал, по средата на тълпата роми ли?
    В един момент, млади падуане, ти харесваш дупките, а в следващия - дупките харесват теб!

    http://s10.directupload.net/images/101008/q5bahilc.jpg

    The irony bringer. Т.И.Б.

  20. #95
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Прочетох поне 3 страници и доста забавно ми беше С това мислене на някои хора трябва да легализират евтаназията, леките наркотици, леките изнасилвания и леките убийства.
    n00bs

  21. #96
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_
    Прочетох поне 3 страници и доста забавно ми беше С това мислене на някои хора трябва да легализират евтаназията, леките наркотици, леките изнасилвания и леките убийства.
    Кво разбираш под "леки убийства"?

  22. #97
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt
    Цитирай Първоначално написано от yakuza_
    Прочетох поне 3 страници и доста забавно ми беше С това мислене на някои хора трябва да легализират евтаназията, леките наркотици, леките изнасилвания и леките убийства.
    Кво разбираш под "леки убийства"?
    Каквото и под леки изнасилвания
    n00bs

  23. #98
    знам, че има нещо ужасно като "ритуал" май минаваш и другите те бият, падаш битат те по главата....въобще не се занимавай с такива работи

  24. #99
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    Цитирай Първоначално написано от blackstreet
    знам, че има нещо ужасно като "ритуал" май минаваш и другите те бият, падаш битат те по главата....въобще не се занимавай с такива работи
    аз съм чул че и пикаят върху теб докато те бият
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  25. #100
    Аватара на PFCB
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    80
    Казано накратко:
    Бръснеш се, започваш да тренираш нещо, започваш да ходиш по мачове, татуираш си келтски кръстове, свастики, 14/88, името на любимия отбор на всевъзможни места, взимаш си кубинки с метално бомбе и не ги сваляш от краката си, слагаш си тиранти и започваш да слушаш ой и ска

    P.S Забравих най-важното - правиш си регистрация във всички спортни сайтове в България и по цял ден пропагандираш идеологията си

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си