.
Отговор в тема
Страница 6 от 9 ПървиПърви ... 23456789 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 216
  1. #126
    Аватара на PFCB
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    80
    Паоло Ди Канио е пример за известен скин.

  2. #127
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    10 човека му казваме, че не е така както си мисли ама той не верва...
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  3. #128
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Цитирай Първоначално написано от tuzaro
    10 човека му казваме, че не е така както си мисли ама той не верва...
    ми при положение че до сега всички ми обяснявахте че скинарите не са тъпи расисти само и единствено като ми обяснявахте как ме пазят по някакъв доста мъгляв метод от другите раси които правят "нещо"и ми даваха за пример някакви музиканти с расистки групи к'во да мисля?

    само един човек до сега ми даде някакво реално доказателство че съществуват по принцип "добри" скинарски съб-групи.

    това е доста хубаво наистина и ми промени мнението за групата по принцип като ми показа колко е мултидиверсиална (ако има такава дума изобщо) но не ми променя мнението за българските олигофренчета. за'тва и питах дали менлифтингбенър знае за съществуването на нек'ви такива в бг ама си мълчи за момента.

    ако ти познаваш казвай, отворен съм към промяна, само да има доказателства и съм готов

  4. #129
    Мега фен Аватара на tuzaro
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    hate city plovdiv, майна
    Мнения
    10 852
    е как да ти дам доказателство майна, трябва да те запозная с тях ли?
    ти примерно си се докосвал до 5-10 човека и от тях съдиш за всички. Тука има хора които са обикаляли света и имат наблюдения към различни раса скинхедс и щом ти го казват, вярвай им.
    Особено щом manliftingbanner ти каже нещо относно тази култура трябва да му вярваш.
    Локо Пловдив и тесни пичkи майна.

  5. #130
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    Цитирай Първоначално написано от PFCB
    Паоло Ди Канио е пример за известен скин.
    кой е тоя?

  6. #131
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    какво е "добра" скинарска съб група?
    то густо, то пусто

  7. #132
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Цитирай Първоначално написано от Joc
    какво е "добра" скинарска съб група?
    под това разбирам някой който не е агресивен расисит, хомофоб.

    доста се изненадах че скинарщината се изразявала в определен музикален стил и някакви такива такива "културни" неща. мислех че коренните скинари са вече изчезнали и са останали само тъпите нацистчета дето се напоркват по парковете.

    ма не разбирам защо нема гласност за тях - трябва нарочно да търсиш информация за такива под-групи за да научиш нещо щото като го гугълнеш или го напишеш в който и да е сайт за видеота ти изкача точно стереотипа, който пък и ми е личния опит.

    сигурно просто "лошите" са десет пъти повече, предполагам.



    а ти терърклъб си две неща:

    първо -много, МНОГО прав, но как да имат хората друго мнение? да търсят специално историята на скиновете и под-разделенията им, да въведат час в даскало за ограмотяване относно скиновете, да отидат специално да говорят с тях да ги питат? няма начин брат. това си показва медията, това се вижда по улицата. контраинтуитивно е да вярваш обратното.

    второ - тъп, щото с двете си очи съм виждал скинове да се нахвърлят на мангал и не мисля че малко хора са виждали същото, да не говорим че цигани има навсякъде - и по гетата и по центъра (нали за'тва са цигани)

    знаеш ли к'во - напиши в нета "скинхед джипси", виж какво излиза и ми кажи пак че нямало такива неща. после пък напиши просто "скинхед" на снимки и ми кажи че съм лековерен.

    http://www.youtube.com/watch?v=0I8JZ-WZEEц

    какво да мисля? питах, дадоха ми храна за размисъл, оправи ми се мнението малко. единственото което вече ми е любопитно какво е съотновението в бг

  8. #133
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    а ти си много умен, като сереш без да знаеш какво сереш даже, нали така, а като ти дадоха 2 линка веднага си оправи мнението...
    сега говориш за някаква музикална култура, а преди 5 поста се изцепи, че слушали малоумна музика...

    я ми кажи тоя от кои е

    http://www.youtube.com/watch?v=Bf_TSdzhsMA

    на руски е ама... горе долу се разбира
    то густо, то пусто

  9. #134
    Просто е тъжно какво мнение има болшинството за една от най - интересните субкултури...
    Свобода е свободата да кажеш, че две и две правят четири. Приеме ли се това за дадено, оттук следва всичко останало.

    Sofia Rebel Station

  10. #135
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Цитирай Първоначално написано от manliftingbanner
    Ако гугълнеш "скинхед" (такава дума като скинар НЯМА) ще можеш да се образоваш достатъчно, за да не се излагаш - всъщност още първият резултат е статия в уикипедия, която да е достатъчно информативна, затова не е нужно да ни лъжеш тук.
    всъщност СПЕЦИАЛНО за това уточних гугъл снимки. ей на първа страница какво излиза при напълно неутралното "скинхед", без "свастика, наци, дикхед" и тн

    http://bitchspot.jadedragononline.co...8/skinhead.jpg

    и нали се съгласих три пъти до сега с тебе, к'во още искаш? за две неща питах - какво е положението в бг щото некви несвастикосани не съм виждал,на което ей сега ми отговори и защо е толкова лош имиджа.

    колко по-ясен да бъда че съм си променил мнението? да обява христос за скинар ли трябва що?

    Цитирай Първоначално написано от Joc
    сега говориш за някаква музикална култура, а преди 5 поста се изцепи, че слушали малоумна музика...
    ми аз все още го мисля, не е нужно да я харесвам тая музика. важното е че явно е едно от нещата който определяли тази култура и това си е факт, никой не го грее какво ми е мнението по въпроса. и освен това линковете с НИЩО не са ми променили мнението а това че менлифтингбенър ми каза за конкретни групи които не изповядвали тази малоумна "идеология" и в следствие се поразрових за допълнително инфо из уикито.

    и освен това е доста хубаво че си го промених, а не стоя като идиот в лицето на доказателства за противното да си стоя на старата теза.(която, само между другото, беше че не съм виждал, чувал или узнавал за някакви не-стереотипни скинове въпреки опита ми и медията, а НЕ че такива не съществуват, за'тва и казах че съм с отворено съзнание и приех доказателства когато ми бяха дадени убедителни такива)

    ... и я кажи какво по дяволите става в тоя клип дето си го постнал че нищо не схванах освен че тоя дето го мъчеха май се мислеше за скинхед, а не знаеше нищо за тях ма грам не съм сигурен дали съм ги разбрал правилно или не.

  11. #136
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460

    Re: как се става скинар

    Цитирай Първоначално написано от pitona666
    как се става скинар ми е чудно ?отиваш до тях и ги питаш ли дали може да влезеш от тяхната банда и кво трябва да направиш само питам!
    Просто си обръсни китарата и кърти всички мангали турци пумаци...

  12. #137
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    лол! има коментари само под първата глава

    но наистина странно освежаващо

    и все пак - защо така? защо просто не разлепите плакати от принтера на шефа когато не гледа че да знаят ей такива хора като мене, дето са виждали само дебилите по улици, телевизия и интернет?

    тогава ще дойде народ да чете книги. за момента се оказа че аз не познавам човек който да не смята скинарите за просто някакви нацисти. предполагам че ти е чуждо това мислене, дори на мен вече ми е странно че хората свързват скинхед с нацита по прзумция пък съм "просветлен" от 2-3 часа но това е образът който се върти в главите на хората. защо нямате гласност?

    направете някаква глупост за благотворителност, разлепете плакати, появете се в ефира по някакъв начин пък тогава хората ще се сецнат от почуда и сами ще се поразровят в нета като мен и ще видят другата страна (която пък на всичкото отгоре трябвало да е основна).

    що си траете, аз не бих търпял такова нещо. ей атеистите в америка са горе-долу така и толкова много хора си имат канали по ютюб, телевизионни предавания и образоват хората с гласност. а тука глухо

  13. #138
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Добре де, по какъв начин идеята на движението променя реалността в България ?
    А именно - комплексирани, промити, озлобени тийнове търсещи виновник за проблемите си, с малки изключения..

  14. #139
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Въпроса ми е какъв е смисъла на идеята, след като няма допирни точки с реалността ?

    По същия начин можем да кажем: "Комунизма е много як, нищо че е избил близо 100 милиона, то идеята не е била такава."

  15. #140
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Моля ти се...

    И двамата знаем, че смисъла на живота на (почти) всички скинове в България не е да ходят да разглеждат дрешки в аутлетите и да си слушат тихичко музиката на слушалките..

  16. #141
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    смисъла на живота им е да бият цигани...
    то густо, то пусто

  17. #142
    От това което прочетох до тук разбирам че никой не приема скиновете на сериозно...и за тях са протсто некви там с бръснати глави, носещи кубинки и само бият манговците ...да ама НЕ.Не е лесно да си скинар! Трябва да живееш с мисълта че всеки момент от некъде можи да ти изкочи някой и да те прибие, а плюс това хич не е ефтино да си скинар. Задължително трябва да имаш поне розетката от Плиска която струва 40лв...да не говорим за останалите джунджурии и глупости които са задължителни...Имаше някой който е писал 14/88 правилата на скиновете или нещо подобно...някои са верни некой не.От де ви хрумна че за да станеш скин тябва първо да пребиеш няколко манговце...не става така е хора.Трябва да знаете наща идеология, наще мисли и да сте винаги за нас и да не ви е бъз.Да си скин е гордост и религия за всички които сме такива, а не просто имидж и слава.

  18. #143
    Искам да попълня формуляр за членство в скинаринтерна.
    Къде? Какви документи се искат?
    ...

  19. #144
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    дали ни е бъз
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  20. #145
    Да съм казала пък че всички ни е бъз...имах предвид некой си мисли ай ще си обръсна главата, кубинките и готово скинар съм...Не става така това имах предвид...А иначе всички скинове които познавам до един са печени и яки..просто някои хора искат да бъдат като нас само за имиджа а не за идеите които имаме.

  21. #146
    Цитирай Първоначално написано от punk4ever
    Да съм казала пък че всички ни е бъз...имах предвид некой си мисли ай ще си обръсна главата, кубинките и готово скинар съм...Не става така това имах предвид...А иначе всички скинове които познавам до един са печени и яки..просто някои хора искат да бъдат като нас само за имиджа а не за идеите които имаме.
    Ама ти истинска пънкарка ли си?
    ...

  22. #147
    Ммм металистка съм...чак до пънкарка не съм стигала

  23. #148
    Цитирай Първоначално написано от punk4ever
    Ммм металистка съм...чак до пънкарка не съм стигала
    Аз много се кефя на корави металистки.
    Мразиш ли мангалите и евреите?

    asl pls
    pic?
    ...

  24. #149
    мани го тоо фейк бе
    ...

  25. #150
    Ем доколкото знам мнението е дадено на всеки, нали?!? А що се отнася за туй че незнам какво съм или каква съм..ем сори объркал си рейса пич! Знам много добре каква съм, и хич не ме бърка твойто мнение...слабежно да ме трогнат думите ти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си