.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Ръце

  1. #1
    Аватара на pamii
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    В бурканче Nutella ;дд
    Мнения
    2 707

    Ръце

    Хора имам голям проблем ... Миналито лято си обръснах ръцете ;xx Всъщност нямах много косми, дори бяха руси! Защо - не ме питайте, сега адски много сaжелявам. Не знам наистина защо го направих. Ако можех да върна времето назад .. Сега са отвратителни .. не мога да продължавам да ги бръсна защото съм само на 13 .. Наистина постъпката ми беше много глупава, но сега нищо не мога да направя.. Майка ми като забеляза направо и стана лошо. Каза да правя каквото си искам вече и ако искам да съм ставала горила.. ;дд Моля ви дайте ми съвет. Не искам да ходя така, срам ме е и да си облека кус ръкав.. Погнете ми
    P.S. без нападки плс
    [size=2][b]I believe, I can fly .. PLATSCH! .. Schei

  2. #2
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    След като пораснат малко - махни ги с кола - маска..След първите 2-3 пъти ще започнат да понамалеят..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  3. #3
    Голям фен Аватара на FlowerPower
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    гр. София
    Мнения
    582
    Неприятно наистина. Сега ще споделя как една моя приятелка се отърва от космите на ръцете и на краката си, може би завинаги. Аз не съм опитвала тоя номер и надали ще го направя, но:
    Тя си гореше космите със запалка, правеше го като занимавка, а не с цел да ги отстрани ( на никого не му беше хрумвало, че може по този начин ). Каза ми, че не я е боляло, внимавала е пламъкът да не достигне кожата. Вероятно корените и са изгорели, не сме сигурни, но е ФАКТ, че от лятото насам никакви косми не са пораснали на мястото на изгорените.
    Никога не казвай никога, защото ти се връща.

    Смехът е заразен. Бъди преносител!

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от FlowerPower
    Неприятно наистина. Сега ще споделя как една моя приятелка се отърва от космите на ръцете и на краката си, може би завинаги. Аз не съм опитвала тоя номер и надали ще го направя, но:
    Тя си гореше космите със запалка, правеше го като занимавка, а не с цел да ги отстрани ( на никого не му беше хрумвало, че може по този начин ). Каза ми, че не я е боляло, внимавала е пламъкът да не достигне кожата. Вероятно корените и са изгорели, не сме сигурни, но е ФАКТ, че от лятото насам никакви косми не са пораснали на мястото на изгорените.
    ЛОЛ ! Това е .. много добре ако е истина :X:X ! Само малко ми е чудно как не си е изгорила кожата :S?.. може би ще опитам.. че съм горила -.- .. т..е ако мога само на гърдите да ги махна евала ще е:Д все пак съм момче.. където иска да ги има другаде ама гърдите -.- ! Може би ще пробвам .. и ще споделя .. ама незнам де .. малко е плашещо :Д

  5. #5
    не трябва да държиш непрекъснато пламакът на запалката върху кожата се пак просто със бързи движения минаваш няколко пъти върхо там космите колкото да не се изгориш(за това бързо ;d) и би треало да стане дано съм помогнал

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от auraX
    не трябва да държиш непрекъснато пламакът на запалката върху кожата се пак просто със бързи движения минаваш няколко пъти върхо там космите колкото да не се изгориш(за това бързо ;d) и би треало да стане дано съм помогнал
    ще пробвам ! мерси xD !

  7. #7
    Аватара на pamii
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    В бурканче Nutella ;дд
    Мнения
    2 707
    На 13 съм.. Не бих пробвала... Нескопосана съм малко .. да не взема да се подпаля цялата
    [size=2][b]I believe, I can fly .. PLATSCH! .. Schei

  8. #8
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Извинявай .. НО ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ СИ СИ ОБРЪСНАЛ РЪЦЕТЕ ?!?
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  9. #9

    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Килинг, Кокосови острови ^^ :]]
    Мнения
    194
    Цитирай Първоначално написано от Jus7DreamBoy
    Извинявай .. НО ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ СИ СИ ОБРЪСНАЛ РЪЦЕТЕ ?!?

    aма тя е момиче

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си