.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Хигиената при гинеколозите

    Според вас добра ли е хигиената при гинеколозите?Ходите ли често на прегледи?И можем ли да се заразим от там с опаснни болести като СПИН и т.н.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Е как СПИН Всеки добър гинеколог (както и другите лекари..) би трябвало да поддържат добра хигиена (на инструменти,кабинета като цяло...както и лична) . Аз досега не съм ходила,но ако отидеш при добър гинеколог 100% няма да се заразиш с нещо ...

  3. #3
    Повече от фен Аватара на ospower
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    456
    Като знам каква е хигиената в българските болници...

  4. #4
    Ами аз съм малко раздвоена в мнението си. Biskfitka е права- всички лекари трябва да спазват хигиена в кабинетите си. Но като знаем какво е в България, както каза ospower.....

  5. #5
    Ако те ебе спинозен гинеколог може и да се заразиш, иначе нЕма начин.

  6. #6
    Повече от фен Аватара на ospower
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    456
    Нямало начин? А ако й бие инжекция, върху която се съдържат бактерии, причиняващи заболяването? Тук пак ли няма начин? Също така от лошата хигиена в болниците може да се получат страшни заболявания - едно от които е жълтеницата.

  7. #7
    anonymous546178
    Guest
    Много сте зле.
    Хигиената в болниците е на лошо ниво в общата част- коридори закусвални и тн.
    Всеки лекар си поддържа кабинета чист и дезинфекциран. Глупости говорите, да не сме 19 век да се заразиш със жълтеница докато си на гинекологичен преглед.

  8. #8
    зависи никой нр може да е на 100 % сигурен по принцип не може , но дефакто .....................

  9. #9
    Повече от фен Аватара на ospower
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    456
    Цитирай Първоначално написано от muscle
    Много сте зле.
    Хигиената в болниците е на лошо ниво в общата част- коридори закусвални и тн.
    Всеки лекар си поддържа кабинета чист и дезинфекциран. Глупости говорите, да не сме 19 век да се заразиш със жълтеница докато си на гинекологичен преглед.
    Аз лично познавам хора, които са се заразявали от жълтеница в болница така че недей много да говориш неподготвен.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Това с инжекциите от заразен човек...вярно,че може,ама какъв ще е тоя лекар .На мен всеки път когато ми правят имунизация или нещо такова,иглата и др-те неща се отварят пред мен за да е ясно,че не е използвана преди.Не знам при вас как е

    И аз по принцип имам лошо мнение за хигиената на болниците,но всеки лекар поддържа частния си кабинет чист.

  11. #11
    Жълтеницата не е болест... а е признак.
    http://arsmedica.bg/bg/symptoms/c_id/30/alpha/0.html

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си