.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    RQ: Хакчета за Hostile space моля

    Здравейте! От много време съм се спрял на една Онлайн игра по-точно MMORPG - Hostile space.
    От край време я играя, но започна да ми писва страшно много от повечето играчи и начина по който ми се правят на добри. Та молбата ми е следната: Моля ви някой ако може да направи някакво хакче, дали ще е спийд хак, год хак, уан-хит хак, няма значение стига да е нещо, което да ме направи машина .

    Много ви моля, ПОМОГНЕТЕ

    Благодаря предварително.

    Сайт на играта - http://www.hostilespace.com - Регистрирате се, след 5,10 минути проверявате пощата, влизате в акаунта си, инсталвате я ( около 50тина Mb ) и проверете за какво става въпрос. Според мен, преспокойно може да се каже, че е браузър игра, но не съм запознат с това, как се хаква.

    Създател - InterAdventure inc. - Администратор - Blitz.

    Скайпа ми е - phan7om_cr3a7or . - ако някой може да направи хак, моля да ми го прати по скайп, или да го качи, тук в дата.

    Пак благодаря предварително.
    RAVE THE FUTURE

  2. #2
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    И според теб някой ще ти напише хак и ще ти го даде тука? ХаХа, стига глупости само проваляш играта на другите.

    А по темата: CE може да забързва процеси, ха сега си го намери сам и разбери как се работи с него. (Съкращение е)

  3. #3

    :)

    Знам за какво ми говориш. Cheat Engine. Позната ми е програмата, но така и не можах да разбера как точно се работи с нея :/ . Дай някой съвет моля .
    RAVE THE FUTURE

  4. #4

    SADFACE :{

    OMG LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLO
    п2рво browser игрите не могат да се хакват !!!! Каквото искаш ми говори аз ти казвам, че това е закон :Д. След това като искаш да се научиш как да хакваш с CE мини първо trainer-а и след това може би ще можеш да хакнеш всяка singleplayer игра. Трябва да тренираш много на CE. Като за начало можеш да запонеш с по лесни игрички(super mario,mame32k,yu-gi-oh и т.н.) докато свикнеш как да работиш.

    Kind regards loveUpeps4o

  5. #5
    Добре де. Горе-доло го схванах но ще съм МНОГО благодарен ако ми пратите туториъл на БЪЛГАРСКИ. Тези термини в EN туториъла не ги схващам
    RAVE THE FUTURE

  6. #6
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    ОоО, прав си, надали може да се хакне браузър игра, аз е бях прочел че е такава, мислех че е проста мморпг (с клиент).


    А с CE могат да се подменят пакети (с WPE също може), така че някои мморпг-та могат да се хакват - wow, aion и т.н.


    Почти съм сигурен, че това да се обяснява как се хаква е забранено от правилата, затова аз приключвам с всякакви обяснения и не смятам повече да се включвам в темата.

  7. #7
    Прав Си! Тя е ММОРПГ с Клиент. Успях да я хакна, но ми се променя само визуално Дай някаква идея моля те
    RAVE THE FUTURE

  8. #8
    Човече казах ти, започни с по-леки игри. Трябват ти много тренировки. И не ти препоръчвам да минаваш BG tutorial, защото ще ти е по-лесно. Упражнявай си английския и ако някъде след време видиш някой термин ще гледаш като "теле" :lock:

    Kind regards loveUpeps4o

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си