.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Магазин/и за национални флагове и знамена.

    Добър ден. За начало бих искал да се извиня, ако темата не е в правилния раздел, а дори това да е така, моля, модераторите да я преместят, но да не се трие. Благодаря!

    Пускам тази тема, защото ме интересува, дали има магазини за национални флагове и знамена в София. В това число са знамената на европейските страни. В интернет видях, но там цаката става чрез поръчки, а аз искам да отида на място и да избера. Чувал съм, че и в книжарниците има, но доста съм обиколил и нищо. Ако може да ми кажете къде има такива магазини (включително книжарници) в София.

    Благодаря предварително и приятен ден.

  2. #2
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    В подлеза при президенството мисля че имаше и такива неща.
    .!.

  3. #3
    Голям фен Аватара на Wildchildd
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    539

    Re: Магазин/и за национални флагове и знамена.

    Цитирай Първоначално написано от skier
    Добър ден. За начало бих искал да се извиня, ако темата не е в правилния раздел, а дори това да е така, моля, модераторите да я преместят, но да не се трие. Благодаря!

    Пускам тази тема, защото ме интересува, дали има магазини за национални флагове и знамена в София. В това число са знамената на европейските страни. В интернет видях, но там цаката става чрез поръчки, а аз искам да отида на място и да избера. Чувал съм, че и в книжарниците има, но доста съм обиколил и нищо. Ако може да ми кажете къде има такива магазини (включително книжарници) в София.

    Благодаря предварително и приятен ден.
    Може ли да напишеш сайта на интернет магазина, че и аз мисля да си купя флагове: български,фински и евентуално английски.

  4. #4
    Аз искам едно на ГДР.
    Невероятно знаме!
    Fly like a butterfly, sting like a bee.
    Muhammad Ali

  5. #5
    За реални магазини не сещам, но тук има доста флагове http://www.znamenabg.com/ на всякакви страни

  6. #6
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от alex333bg Виж мнението
    За реални магазини не сещам, но тук има доста флагове http://www.znamenabg.com/ на всякакви страни
    никакви знамена не са това
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    никакви знамена не са това
    какво не им харесваш ? Аз си поръчах преди 3-ти март и останах доволна

  8. #8
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от alex333bg Виж мнението
    какво не им харесваш ? Аз си поръчах преди 3-ти март и останах доволна
    ​Начин на изработка: Печатано

    на това какво да му харесам
    зашили ми два чаршафа с различни цветове и станало знаме за 50лв турили му щампа и аде


    цената на едно истинско знаме е от 500лв нагоре

    да не говорим че 90% са с герба което е строго забранено по канон и се смята за обида към народа ако го извадиш да се вее
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #9
    plamen5000
    Guest
    Изработка на знамена от магазин за знамена по поръчка: www.zname.bg
    Знаме БГ е фирма специализирана в изработката на знамена, флагове и всякакви аксесоари за тях.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си