.

Виж резултатите на анкетата: Какво търсите в книжарниците?

Гласували
5. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Друг свят

    4 80,00%
  • Интересни истории

    1 20,00%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Книжарници

    Здравейте
    Чудя се, във връзка с едно мое лично проучване, какво би ви накарало да влезете в една книжарница? Има ли нещо което би ви превлякло вниманието и би ви накарало да я посещавате и да си купите книга? Може да ми пишете на : marchelitta@abv.bg
    Благодаря предварително!

  2. #2
    ооо, книжарниците са най-хубавото нещо на тоя свят - книжките миришат така хубаво на новичко и прочие /предпочитам ги пред доста неща/ леле! започнах да говоря като книжен плъх, прегладнял при това...
    ми тъй си е...
    та аз лично предпочитам Пингвинитте и Хеликон, защото имат готин интериор и когато в едната няма дадена книга, в другата я има

  3. #3
    Напълно различен свят, за мен са като храм и убежище за мисълта
    "Never do to others what you would not like them to do to you." by Confucius
    http://vbox7.com/play:8e46669f

  4. #4
    Голям фен Аватара на ysmivka
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    592
    Аз търся развлечение,, а книгите са това развлечение за мене. Предпочитам ги пред много други неща.
    Животът си е мой и не се нуждая от учители как да го живея!!!

  5. #5

    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    София
    Мнения
    2

    Обичам да чета!!!

    Ми, зависи какво ми трябва. Мразя да ходя по магазините, майка ми като тръгне сутрин и може да обикаля 5 часа, за да си хареса нещо. Виж, за книгите може и да се помъча.

    Кофтито на големите книжарници като пингвините и хеликон е, че са голееми, влизаш в едно хале, не ми е толкова уютно. Предпочитам малка книжарничка, случвало ми се е продавачите да ме познаят, заговаря ме се, знаят ми вкуса, приятно е.

    Но зависи, де. те не могат да си позволят да имат всичко, но пък можеш да си поръчаш и до няколко дни ти го доставят.

    Вие кои издателства харесвате?

    Be real, and never stop smiling ))

  6. #6
    Голям фен Аватара на 3motion
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    586
    Цитирай Първоначално написано от ysmivka
    Аз търся развлечение,, а книгите са това развлечение за мене. Предпочитам ги пред много други неща.
    Същата работа
    Why do we close our eyes when we pray? When we cry? When we dream? Or when we kiss? Because we know that the most beautiful things in life are not seen, but felt by heart. ♥
    ----------------------------------------------
    http://www.facebook.com/Zwezdiichka )

  7. #7
    Но по-добре учение от колкото книга НЕ всичко пише в книгата така както в учебника.Но и аз от една страна обичам повече книгите пред други неща.
    Rich Boy - Throw Some D's

    Цитирай Първоначално написано от DimovB
    Да, точно заради такива младежи страда държавата

    Faltera е пич и си прави шоуто на ваш гръб, а вие се изживявате като големите моралисти и съдници.

  8. #8
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от Faltera
    Но по-добре учение от колкото книга НЕ всичко пише в книгата така както в учебника.Но и аз от една страна обичам повече книгите пред други неща.
    Според мен изръси доста голяма глупост..
    В книгите пише доста по-важни и в книгите можеш да намериш по-голяма информация,отколкото в един учебник
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си