.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Помощ спешно е

    Харесва едно момиче и то ме харесва.Преди няколко дена ходиме (бяхме гаджета) но скасахме и сега след няколко ден аас я попитах дали още ме харесва тя ми каза чя ще си помисли и ще ми каже на училище да ли иска да ходиме пак защото е много убъркана. Разчитам на вас да ми отгожорите какво иска да каже с това.

  2. #2
    ами има нужда от малко време да помисли след раздяла не е много лесно нито хубаво.Остави я да помисли.А защо толкова бързо сте скъсали?може просто да не те харесва и затова иска да скъсате и ти е казала че ще си помисли за да не те обиди иначее...защо ще късате толкова бързо помисли за това?????

  3. #3
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    ами вие колко време сте ходили? и защо сте скъсали?

    А за това което ти е казала: Явно наистина е объркана. Може да харесва и друго момче или нещо такова. Изчакай до училището и ще ти каже
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  4. #4
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Пораснете ! Явно момичето незнае какво иска. може да е срамежлива, да си и първа гадже, знам ли. Поговорете или си пишете по скайп.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  5. #5
    тфа ми звучи като ''нямаш шанс'' но не се зн дали точно е така ...
    просто на мен ми звучи...

  6. #6
    Мега фен Аватара на Nestlee
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Града На Греха ..
    Мнения
    5 412

    Re: Помощ спешно е

    Цитирай Първоначално написано от krisko977
    Харесва едно момиче и то ме харесва.Преди няколко дена ходиме (бяхме гаджета) но скасахме и сега след няколко ден аас я попитах дали още ме харесва тя ми каза чя ще си помисли и ще ми каже на училище да ли иска да ходиме пак защото е много убъркана. Разчитам на вас да ми отгожорите какво иска да каже с това.
    " Помощ спешно е " ако за тебе това е спешно, незнам какво е ако някой е болен или друго ...

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    3 364
    - няма кво др. да кажа в случая.
    Loving someone is like singing a song... But there isn`t a song without end. Every song ends. Is that any reason not to enjoy the music ?

    Най-пухкавата
    LOVE Най-Пухкаваия (h)

  8. #8
    да бе..пишеш,че е спешно,за да ти помагат хората само ;дд това е глупаво..по принцип щом момичето каже така начи нямаш шанс ;дд sry

  9. #9
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    1 .97 набор ли си ?
    2. Колко време сте ходили ?
    3. Защо се разделихте ?

    Но все пак щом ти е казала така,явно нямаш никакъв шанс..Ние,момичетата ((или някои от момичетата)) казват така,за да не наранят момчето..
    Но си поговорете..Бъдете честни един към друг и ако наистина се обичате - ще сте отново заедно
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  10. #10
    емии и аз се съгласявам с мненията на другите . . Може би щом сте скъсали не иска да имате нещо общо,но ако ни кажеш по-точно за какво сте скъсали ще е по-лесно да ти помогнем
    Когато толкова много са самотни,невероятно егоистично е да си самотен сам. .

  11. #11

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    у нас
    Мнения
    455
    Цитирай Първоначално написано от malcho0
    емии и аз се съгласявам с мненията на другите . . Може би щом сте скъсали не иска да имате нещо общо,но ако ни кажеш по-точно за какво сте скъсали ще е по-лесно да ти помогнем
    +1
    Асии <3 , Наннсии <3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си