Кажете ми как мога да различа един човек дали е заразен с вируса на СПИН или не? Някакви външни белези?![]()
НЕ! правят се изследвания;]
In the future everyone will be famous for 15 minutes...
Доколкото знам няма начин (като изключим изследванията)
Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
но само ти избираш кой да остане ♥
и аз съм на това мнениеПървоначално написано от SmilezZz
![]()
"Любовта е толкова голяма сила, че може да бъде надмината само от летенето."![]()
![]()
То даже е спорно дали СПИН се причинява от вирус. Има една такава анти-хив теория, която се подкрепя от няколко хиляди човека по света, включително и големи учени.Първоначално написано от maksimal
Колкото до болните от СПИН, личи им чак като навлезнат в последните фази. Не само на СПИН, ами и на много други болести не им се виждат проявленията. Затова хората лесно се заразяват (когато болестите са заразазни).
Good luck, Bad luck, Luck...
И те понякога не са верни. Някой болен го изкарват здрав, а някои здрави - болни...Първоначално написано от SmilezZz
Good luck, Bad luck, Luck...
Няма абсолютно никакви външни белези.
До колкото става въпрос за изследванията-има тест със 100% процентова сигурност,който доказва СПИН.Но преди това се правят два други теста и чак при положителен резултат се пристъпва към третия.
Diamonds,Mexico,Tequila
Момиче съм,по кое не ми личи?
http://www.facebook.com/pages/Rainy-...205109?sk=wall
Eeми не мися,че има смис.то е отслабване на имунитета и резултата от това евентуално-иначе само изследвания
да, излизат ти бенкиПървоначално написано от maksimal
![]()
<N>
Темата за СПИН и ХИВ си е бая обширна.