.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Сънувах...

  1. #1
    Голям фен Аватара на PLEYGIRL
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    506

    Сънувах...

    Може да се каже ,че темата не е за тук ,но не знаех къде другаде да я сложа... Имам един върпос към тези които имат опит в тълкуването на сънища .... какво означава да сънувам ,че ме наръгват с нож в корема и започвам да кървя ..? Стреснах се от това което сънувах и не съм го разказвала на никой.. моля някой да ми даде някакво обеснение дори и кратко... :S
    *Писателят Радичков казва: „Човекът представлява едно
    дълго изречение, написано с голяма любов и вдъхновение,
    но пълно с правописни грешки”.

  2. #2
    НОЖ, НОЖАР, НОЖНИЦА (виж КАНИЯ) - нож видиш ли насън, чака те вражда. Ако ти дават нож, ще те предизвикат. Ако намериш нож, ще имаш неприятел. Ако точиш нож, ще имаш успехи сред противоположния пол. Ако те намушкат с нож, ще бъдеш здрав, но ще търпиш разочарования. Празна ножница в съня е знак за излъгани надежди или фалшиви обещания. Тъп или счупен нож предсказва коварство и измама. Джобно ножче показва, че си се заблудил в нещо, а автоматичен нож е предупреждение да не избухваш и да не влизаш в излишни конфликти.


  3. #3
    Аватара на HRaBr0TyYKeBaPcHe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Улицата
    Мнения
    589
    Попринцип е добре да сънуваш лоши сънища.Но бъди сигурен/на, че сънищата не значат нищо(ако греша пиши).Аз колко пъти съм сънувал че умирам нямаш си на представа и то по най различни начини.

  4. #4
    Голям фен Аватара на PLEYGIRL
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    506
    Благодаря за информацията.. наистина претърбях голямо разочарование което не очаквах... явно сънят ми е имал голямо значение.... не беше на следващия ден а няколко дни след това.....
    *Писателят Радичков казва: „Човекът представлява едно
    дълго изречение, написано с голяма любов и вдъхновение,
    но пълно с правописни грешки”.

  5. #5
    Ще ти напиша какво знам за тези фактори „Нож“„Смърт“ „Кървене“ „Корем“


    1. Нож - бъди по-внимателен в думите си. Също така и семейство и приятели те чакат
    2. Смърт - ако си ти де Ще имаш дълъг и щастлив живот. !

    3. Кървене - Много щастие, безгрижни и щастливи дни.

    4. Корем - Сполука !



    Дано да съм помогнала

  6. #6
    леле.. това със съня ти звучи доста зловещо
    чак мен ме побиха тръпки

    мн кофти
    е всичко 6те се оправи

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си