.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37

Тема: Цикъл

  1. #1

    Цикъл

    здравейте,
    аз съм момиче на 13 години,но още нямам цикъл, а вече искам да ми идва. започвам да се притеснявам дали ми има нещо, понеже съученичките ми имат цикъл. четох много статии, че първо трябва да дойдат някои промени на твоето тяло и тогава цикъла, но аз вече имам тези промени и затова ме е страх да не би да ми има нещо .. та съвети някакви ако изобщо можете да ми помогнете .. [-o< [-o< [-o<

  2. #2
    Супер фен Аватара на ecstazy
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    wondeЯland
    Мнения
    2 502
    има 1974383243274827843783242632634673264726463 такива теми и въпроси и в нета навсякъде само това питат и аз бях така мин година (на 13) само се вайках ех бе ма*ка му неш не е наред с мене бе тряа да ми идва вече.. и оп дойде ми и к'во.. АРЕ СВЪРШВАЙ ВЕЧЕ БЕ като станеш на 18 и още нямаш цикъл тогава се тревожи а за сега се радвай, защото после ще се чудиш как си искала да ти дойде
    If you're leaving close the door.
    I'm not expecting people anymore.
    Hear me grieving, I'm lying on the floor.
    Whether I'm drunk or dead I really ain't too sure.
    I'm a blind man, I'm a blind man and my world is pale.
    When a blind man cries, Lord, you know there ain't no sadder tale.

  3. #3
    не бързай има още време
    Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път `***

  4. #4
    При всеки е различно, не се притеснявай.
    Аз съм си аз

  5. #5
    Мега фен Аватара на dirtyyy
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    4 415
    На една приятелка й дойде тая година - на 15.
    спокойно.

  6. #6
    Виж.. и аз сега съм на 13 и утре ставам на 14... когато бях като тебе (отначало на 13) и аз бързах и исках да имам цикъл.. на мен ми дойде миналия месец.. само 1 мога да ти кажа - не бързай... не е толкова хубаво...това че другите имат... няма смисъл да бързаш... не се притеснявай... цикълът при някой доста закъснява на някой им идва по-рано на други по-късно... все някога ще ти дойде... няма страшно, няма ти нищо

  7. #7
    Супер фен Аватара на Molzinka
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    в мола на Стамболийски
    Мнения
    1 402
    Абе за къде си се разбързала? Радвай се, че нямаш докато можеш, че после ще е късно

  8. #8
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    При всеки е различно..При някои "настъпва" на 12-13,при други на 15-16..Е виж,след 16 вече може да се притесняваш..

    Но иначе наистина не бързай..Не е много хулаво..Или искаш да приказваш за оцапаните гащи
    Радвай се,че после наистина ще е късно и ще търсиш начини да го "махнеш"
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  9. #9
    Даже и след 16 не трябва да се притеснява.Не че мн разбирам де ама сестра ми има мензис апьк не и идва с месеци а е на 17 год.. така че не се притесняваи.

    А това да искаш да ти доиде се ено аз да искам ми порасне брадата(голямо мьчение изживявам докат отида се обрусна тва е през ден )

  10. #10
    ъЪъЪъ . . . Аз също нямам още а на 28 навърших 13

  11. #11
    Да не ти пука.
    Порадвай се още малко, че после кат дойде..гоям зор ( )

  12. #12
    Нищо ти няма СПОКО Просто при всеки е разлино ... Повярвай ми недей бърза за това, ще осъзнаеш, че не е много приятно...[Ако не ти дойде до 16 трябва да отидеш при гениколог.... но за това има време.]
    Живота е суров, а аз съм пак пияна... Купона си тече, чуваш ли копеле ... ;dd

  13. #13
    Кирилицата е задължителна!
    kalpazanka

  14. #14
    Да ти имам мощната логика,искаш цикъл..ТАКА ЛИ? По-добре без,повярвай ми. Има много време наистина,както казва всеки!
    Утре ти ще си на дъното и ще ме търсиш,но ще е късно,пожелавам ти го искрено и нека тъпкано да ти се връща.
    Всичко се връща!

  15. #15
    Това ми е познато .И аз допреди 4 месеца бях така и много исках да ми дойде,защото всички мои съученички имаха.Също като теб започнах да се притеснявам да не ми има нещо,но ми дойде.Бях точно на 13 и половина .Не се притеснявай,има време.Кефи се докато не ти е дошло че след това...

  16. #16

    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    България
    Мнения
    9
    Не се притеснявай! Ще ти дойде, но недей да бързаш чак точкова много, защото после ще се чудиш как да се отървеш. Не е лесно да имаш цикъл повярвай ми. :P
    АЗ предпочитам да си живея живота така както на мен ми харесва, а не така както ДРУГИТЕ искат!

    { LoVe YoUUUuuuuu :* }

  17. #17
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Здравейте!!!Това,че още нямаш цикъл изобщо не трябва да те притесняваМоят дойде когато бях на 13,като тебИма време...изобщо не е хубаво

  18. #18
    Не се тревожи при всеки е индивидуално.. На моя приятелка и дойде в 4 клас, на друга в 10 клас .. при всеки е различно .. и мога да ти кажа, че всички в началото когато още нямат много искат да им дойде.. ии след това виждат колко е досадно и съжаляват. Спокойно ще дойде и твоя ред

  19. #19
    ИСКАШ ДА ТИ ДОЙДЕ ?? тцтц
    на мене ми дойде на 14 години пък си имах промените тъй че вмомента може да се радваш, че още нямаш то ще ти дойде не се притеснявай
    ONE TEAM, ONE DREAM, BULGARIA !

  20. #20
    всички, които са писали преди мен много добре са ти казали! няма какво да губиш като нямаш все още цикъл! като се появи ще разбереш, че не е нищо особено, даже е неприятно и понякога ще искаш да не си жена! но всяко ново нещо е любопитно! бъди спокойна, не се притеснявай, че после ще имаш много повече притеснения :)
    vinagi ima pat kam uspeha. ako patqt e zatvoren- zaobikoli go

  21. #21
    всичко с времето си.нищо ти няма .при едни е едно а при други различно.

  22. #22
    Не мога да разбера за къде наистина бързате да имате цикъл? Изживей си детството момиче ! Радвай се защото после дълги години ще имаш цкъл и това ще те дразни, ще си питаш ушите после що си била толко глупава

  23. #23
    не се притеснявай от това че още нямаш цикъл при всеки е различно на мен ми дойде на 11 а на една фр на 9 (сериозно) както и да е но не мисли че да имаш чикъл е особенно приятно (е на мен не ми е толкова гадно щот нямам никви болки ) споко всичко с времето си

  24. #24
    На 7 годинки съм и нямам цикъл.Приятелките ми от децката градина имат - аз не.Какво да правя?
    Винаги съм обичала този раздел.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от pagoschee
    Да ти имам мощната логика,искаш цикъл..ТАКА ЛИ? По-добре без,повярвай ми. Има много време наистина,както казва всеки!
    ++i защо не погледна старите теми, има мн, мн, мн, ама мн такива !!
    и споко наистина ти няма нищо и тея неща не са по желание и неможеш да си ги поръчаш .. просто тялото ти когато е готово ще стане .. има време.. до 16/17, различно е при всеки ;]]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си