.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Спешно ми трябва помощ за есе по литература :(

    Госпожата по литература ще ни оценява есе на тема '' Какво за мен е образованието" някой ще ми помогне ли защото моите идеи не ги харесва не мога сама да измисля тя сама ми каза че не ставам за това помощ моля ви !

    Грешен раздел.
    kalpazanka

  2. #2
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    Виж, госпожата ти е пълна идиотка. Есето е твоето собствено мнение и тя няма право да ти каже, че идеите и твоята гледна точка към нещата "не стават." Може да ти каже, че не са добре развити, но най-малко трябва да уважава мнението ти. Но след като все пак искаш хубава оценка и вероятно няма да имаш смелостта да й го кажеш, ето няколко идеи (за които сигурно сама си се сетила и е казала, че не стават xD):
    1. Начин за реализиране в живота. Единствения път към това да намериш работата, чрез която можеш да се издържаш.
    2. Начин да откриеш какво харесваш и в какво си добър.
    3. Начин да докажеш, че можеш да се справиш и да изпълниш целите си с упорит труд.
    4. Подготвяне за истинския живот. Докато си жив, се учиш. В истинския живот ще винаги ще има тестове и изпити. Развиване на културата, изграждането и "каляването" на личността и т.н.
    Дано помогне.

  3. #3

    (:

    [quote="WaterLilly"]Виж, госпожата ти е пълна идиотка.

    Не обиждай , не казвам ,че г-жата е права , но запази своето ниво . (:


    ''Есето е твоето собствено мнение и тя няма право да ти каже, че идеите и твоята гледна ''

    За това съм абсолютно съгласна , coollove9 , трябва да изразиш своята лична позиция . Напиши това ти мислиш , развии проблема .А ако г-жата не го иска , посъветвай се с някой друг учител по БЕЛ! (:

    може да развиваш примерно идеята ,че образованието е отворена вратична за всеки човек , който иска да се развива и да постигне нещо в живота.. че всички трябва да оценим това за което преди да се борили хората в държавата ни , за да можем един ен образованието да е достъпно за всички .Това е услуга за нас! (:

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си