.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    техническият университет :)

    здравейте , тази година завършвам и съм се насочила към техническия и по специално публична администрация и стопанско управление някои може ли да ми каже подробности за тези две специалности и другото което искам да попитам горе-долу с каква оценка на изпита(матурата) се влиза там (момиче съм )

  2. #2
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Техническия във Варна/София/Габрово?
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

  3. #3

  4. #4
    Ако се явяваш на матура по математика би трябвало с оценка 4 да си спокойна, доколкото знам оценката от изпит по математика се удвоява при балообразуването. А за останалото погледни тук: http://www.tu-sofia.bg/index.html
    "Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си"-Уилям Фокнър
    "Лошият човек е като въглена-ако не те опари, ще те очерни"-Анахарсис

  5. #5
    znam go tova .. matura po 1,9 ; izpit po matematika po 2 ... pitam principno s kakva ocenka se vliza tam , za da imam predstava ako na maturata ocenkata ne mi e hubava , dali da hodq na izpit

  6. #6
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    над 5.00 ти трябва. и шестица от дипломата по математика и физика.

  7. #7
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Emi ucha v TU / KKET / . Chuvam che v toq stopanski fakultet imat izpiti po fizika i shte ti e tashak . Ako iskash neshto ikonomicheski nasocheno po-dobre e UNSS .

  8. #8
    Не че нещо, ама това е ТЕХНИЧЕСКИ университет, а специалностите, които си изброила, са ИКОНОМИЧЕСКИ. Е, ако не те бърка, че няма да получиш добро образование, кандидатствай си в Техническия, но ако те бърка - УНСС, СА Свищов, ВИНС.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си