.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Аватара на ProSlayer
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Somewhere in your nightmare
    Мнения
    121

    Иван Иванов - национален отбор ?

    Според вас Иван Иванов трябва ли да бъде викан в националния ( смисъл засега , а не за постоянно ) ? Аз лично съм фен на ЦСКА и като им гледах мачовете ми се стуваше , че играе добре , въпреки че все го критикуват...

  2. #2
    Мъри да го вика, за да може да го уволнят по-бързо и да намерят някой нормален треньор. Тоя не знам как го считат за добър защитник(дори и за бг стандартите) като се има предвид, че във всеки негов мач за националния отбор той подарява поне 1 гол на другия отбор. Нека чорбарите да ми кажат, че не съм прав, ама за съжаление е така..

  3. #3
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    Дупка е тоя.

  4. #4
    нее .. в никакъв случай .. нищо против момчето , обаче още не е дорасло за Национал ! Според мене Мъри да вземе Стефи Станчев

  5. #5
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    Цитирай Първоначално написано от travmiriaN
    нее .. в никакъв случай .. нищо против момчето , обаче още не е дорасло за Национал ! Според мене Мъри да вземе Стефи Станчев
    Абе и на мен ми е симпатичен, ако не се лъжа сме играли заедно, ама нека първо се наложи в Левски и тогава вече да се мисли за националния отбор.

  6. #6
    Иван Иванов беше перспективен и играеше добре, когато беше под наем при буферите. След това му се вдигна много самочувствието започна да не може да го покрива и стана това, което е сега - посредствен футболист, които не трябва да е в националния засега, ако подобри играта и поведението си може би.

  7. #7
    Голям фен Аватара на D3NG3rZ0N3
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    882
    ЦСКА-р съм, но т'ва момче не е дори и за отбор като Пирин. Огромно самочувствие, не спазва режим, пияница и е тотално неграмотен в защита. Пълна нула е като защитник!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от D3NG3rZ0N3
    ЦСКА-р съм, но т'ва момче не е дори и за отбор като Пирин. Огромно самочувствие, не спазва режим, пияница и е тотално неграмотен в защита. Пълна нула е като защитник!
    Познаваш го лично и знаеш,че е пияница или си чул по телевизията,че е такъв?!?!
    Всичко зависи само от теб,никой друг просто ти...


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си