- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Диети - Дневник 3
А някой може ли да ми обясни какво представлява PUMP IT UP - а, че не намерих в Гугъл ? Мерси предварително.![]()
Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви.Затова не завиждай, не знаеш кой с какво е платил!
Търси в ЗамундаПървоначално написано от DarknessAngel
Това е едно клипче с аеробика на основата на танци.
Imperfect, питаш за бисквити или питки с овесени ядки ли? На мен добре ми звучи, особено ако са домашни и знаеш, че няма много мазнина и най-добре ползвай пълнозърнесто или типово брашно.
Това Сил някакви хапчета ли са или чай,или нещо друго?![]()
Шофирай Разумно, Спаси Живот!!!
Мисля, че хапчета бяха. В едно бурканче такова. Ама колко са вътре не знам. Ще се радвам да разбераПървоначално написано от billytalent
![]()
Първоначално написано от Sissy90
^ точно , мерси мн![]()
Аз ли съм крива или светът се огъва?
Аз ли съм черна или те са без цвят?
За една секунда всичко се срива...
За една секунда всичко е прах ...
друг профил: tamarichka : )
Хора я да ви питам няко йпил ли е бирена мая за качване на кг. ?
![]()
И ми е много интересно как точно се качва - повишава се апетита или ? И мазнина ли се качва или ?
![]()
![]()
To infinity and beyond.
^ Една прителка преди години я пиеше,щото беше мн мн слаба,и качи от нея,ама не помня дали апетита й отвори или просто ей така качи,трябва да я питам и ще ти кажа.
хапчета саПървоначално написано от Loshotia
40 в бурканчето
Шапкарю .....
Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?
Мерси , ще чакам.Първоначално написано от titinkaa
![]()
To infinity and beyond.
аз като малка бях супер слаба и ме караха да пия пчелен клей на топчетаПървоначално написано от Infinity
страхотно е за качване
Вземи си от някой специализиран магазин за пчелари![]()
Шапкарю .....
Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?
Маслините подходящи ли са за плодовия ден ?
Не
дюканските рецепти подходящи ли са за здравословно хранене ? ..
не искам да почвам диетата ..
Аз ли съм крива или светът се огъва?
Аз ли съм черна или те са без цвят?
За една секунда всичко се срива...
За една секунда всичко е прах ...
друг профил: tamarichka : )
Зависи за кои дюкански рецепти става въпрос - разните измишльотини с подсладители и степчета примерно не ти ги препоръчвам. Но едно хубаво сготвено пилешко или телешко с някакви зеленчуци - защо не. Съветвам те ако ще разглеждаш тези рецепти с идеята да си сготвиш нещо от тях, гледай тези за втори етап ПЗ и за трети етап![]()
^аз ги гледах нали рецептите .. особено от трети етап и четвърти ми харесаха .. абе изобщо всичките почти .. ноо не ми хареса че всичко е приготвено със такива трици и подсладители .. и за тва питам
Аз ли съм крива или светът се огъва?
Аз ли съм черна или те са без цвят?
За една секунда всичко се срива...
За една секунда всичко е прах ...
друг профил: tamarichka : )
Прекалено малко неща позволява този режим, така че няма как. С триците стават изненадващо вкусни неща. Тази сутрин например си направих следното: разбих едно яйце, разбърках го с 2 с. л. овесени трици, 2 с. л. извара, сол и куркума, изсипах го в дълбока чиния и го сложих за 5 минути в микровълновата. Много вкусно става. Понякога това го мажа с кисело мляко с червен пипер, копър, сол и чесън/зелен лук - също е превъзходно.
Сирене (тогава солта е по-малко) или 2-3 с. л. кисело мляко. Забравих да напиша, че и вода се слага, че да не стане като тесто.
А изварата не е чак толкова гадна, и на мен преди ми изглеждаше като нещо много неприятно, но сега си я ям без проблем в някои неща (в сладкиши ми е все така неприятна)
дамм , мерси много за съвета ..
мисля да пробвам рецепти от дюкан , но проблемът е там че .. ям всичките забранени зеленчуци - нали картофи и така нататък ..
а и всичко в нас се пържи в зехтин![]()
И аз се питам същото от известно време.Първоначално написано от YouMakeMeSmile
Зехтинът е полезен за сърцето. Разбира се, ако не се прекалява. Какво означава "всичко се пържи" - не ядете ли печени картофи и варено месо?
Добро утро,момичета
Виждам че се питате къде съм се изгубила![]()
Нямам време да ви пиша,щото съм на даскало и после не се спирам в нас все съм някъде на вън,пък вечер съм изморена и не ми се пише.Иначе от време на време ви хвърлям по едно око кво пишете.
Колкото до мойта диета,спазвам си я без прегрешения и нарушавания,и съм почнала пак да свалям,днес съм плодова.В сряда на 05.05.2010г. съм водна.
Мм тва е за мен за сега,айде по-късно може пак да пише,че сега отивам на у-ще.
Лек ден ви пожелавам!![]()