.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Най-добрата ви приятелка

    Темата е по-скоро момичешка, защото момчетата не изразяват любовта към приятелите си.
    Вие, момичета, как показвате на най-добрата си приятелка, че я обичате? За другите неща /доверие,подкрепа/ ясно, но това?
    Гушкате ли се.. Кога..? ...или всичко подобно,което се сетите,че правите? Или казвате ли и го в прав текст?

  2. #2
    Супер фен Аватара на ecstazy
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    wondeЯland
    Мнения
    2 502
    ами гушкам я всеки път като се видим, казвам й че я обичам и че тя е много важен човек за мен и такам... правя и малки подаръци даже сега съм й взела една блуза на Тhe Doors и се надявам да се зарадва щото не сме се виждали от 2-3 седмици а като видях блузата и се сетих за нея.
    If you're leaving close the door.
    I'm not expecting people anymore.
    Hear me grieving, I'm lying on the floor.
    Whether I'm drunk or dead I really ain't too sure.
    I'm a blind man, I'm a blind man and my world is pale.
    When a blind man cries, Lord, you know there ain't no sadder tale.

  3. #3
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Ами да,гушкаме се..Казвам й,че я обичам..
    Абе най-различни работи
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  4. #4
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    уоу, чакай малко... и аз си имам най-добра приятелка и й казвам, че я обичам... и действително я обичам, защото ми е помагала толкова много... малко далечко живеем един от друг, ама поддържаме приятелството.. мхм, да, не грешите - момче съм вярно, преди бях влюбен в нея, ама.. приятелството повече ме устройва за гаджета момичета бол

  5. #5
    Ми мда
    прегръщам я, понякога праим като момчетата сещатет ли се онова якото ръкостискане и после там се удраме в рамената Тва си е нашия спешъл поздрав.

  6. #6
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Еми да .. сестра ми е най добра приятелка .. макар да сме далеч, когато се видим се прегръщаме, целуваме се. Казваме си, че се обичаме. Излизаме, празнуваме важните празници заедно, доколкото можем. Цял живот няма да ми стигне да и доказвам колко я обичам.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  7. #7
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    Гушкаме се,да
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    Ами да,гушкаме се..Казвам й,че я обичам..
    Абе най-различни работи
    +1 . Страшно много я обичам Тя е всичко за мен,както и най-добрипт ми приятел
    Неприлично Щастлива .. : )

  9. #9
    Не демонстрирам привързаността си към нея чрез прегръдки, целувки и подобни жестове. Струват ми се превзети и се държа леко сковано при такива прояви, но въпреки това тя си знае колко държа на нея.

  10. #10
    Нямам най-добра приятелка. Аз съм си най-добрата приятелка.

    Style is knowing who you are, what you want to say, and not givin' a damn.
    цък

  11. #11
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Цитирай Първоначално написано от Ebullience
    Нямам най-добра приятелка. Аз съм си най-добрата приятелка.
    Това е доста неприятно - според мен винаги трябва да има човек, на който да можеш да разчиташ, по всяко време.

    Та аз съм момче, нямам най-добра приятелка, имам най-добър приятел, даже 2ма. Обич, не изразяваме един към друг, но знам че абсолютно винаги мога да разчитам на тях.

    Иначе преди доста време имах и много добра приятелка, но с времето се дистанцирахме един от друг и напоследък сме на здрасти-чао. Това е така, защото всички гледат много странно на приятелство момче-момиче - ако някое момче говори с момиче всеки ден или даже ако се поздравяват из коридорите на даскалото, те едва ли не ходят заедно...
    Lexynnka

  12. #12
    Нямам най-добра приятелка

  13. #13
    Супер фен Аватара на danibebi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    1 967
    В момента нямам най-добра приятелка,но когато имах..ем казвам и,че я обичам,гушкаме се.Опитвам се винаги да и помогна с каквото мога (макар,че при нея нямаше нужда) разбирам я,държа се мило с нея и други неща..

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Tempest
    уоу, чакай малко... и аз си имам най-добра приятелка и й казвам, че я обичам... и действително я обичам, защото ми е помагала толкова много... малко далечко живеем един от друг, ама поддържаме приятелството.. мхм, да, не грешите - момче съм вярно, преди бях влюбен в нея, ама.. приятелството повече ме устройва за гаджета момичета бол

    уау позната история

  15. #15
    Винаги се гушкаме, но вече живеем в различни градове и се виждаме 2 пъти в годината. Иначе едно време и ние си имахме от мъжките поздрави.
    You laugh and the world laughs with you, you weep and you weep alone....

  16. #16
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    Нямам такова нещо като най-добра приятелка. Никога не съм имала, но и по-добре. Не желая да се отдавам изцяло на един човек и накрая да се чувствам прецакана. Предпочитам както е сега - в много добри отношения с всички и така

  17. #17
    Повече от фен Аватара на angel4eto966
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    354
    момиче съм и най- добрата ми приятелка е момче (какво да се прави не се разбирам с момичетата). за толкова време приятелство ни събираха ,късахме,аз му изневерявах и какво ли още не, но и двамата не обръщахме внимание и успяхме да запазим приятелството си

  18. #18
    Повече от фен Аватара на UnForgettableDream
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    365
    Нямам най-добра приятелка. За всичк разчитам само и единствено на себе си. Като ги гледам какви са злобарки всички покрай мен и само си говорят зад гърба предпочитам сама, отколкото с "приятелка" А колкото до момчетата, смятам, че те са по-добри приятели от момичетата, защото не лъжат и си казват направо без интриги и т.н. Ама тия пък дето са на мойте години (от класа и пр.) ги е страх да говорят с момичета, да не би да ги изядем Или може би както някой по-горе каза ако двама от различен пол са приятели всички непременно си мислят, че ходят. Айде, че се олях вече..

  19. #19
    Емм .. гушкаме се .. казвам й, че я обичам ... че тя е най-специалния човек за мен !!
    go on and try to tear me down, i will be rising from the ground, like a skyscraper...

  20. #20

    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    27
    И аз имам ... Как ли й доказвам, че я обичам?? Не знам точно, но ще ти кажа само едно нещо: имаш ли най-съкровен приятел-прови много жертви за него и за пиятелството ви!!
    Късмет!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си