.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Проклинане

    Днес една моя приятелка ми се оплака, че била прокълната..
    докато идвала е щяло да я блъсне кола,докато ходи по цимент изведнъж маратонките и са се окаляли без да има кал около нея (при положение, че вчера вечерта майка и и е измила маратонките..) и се заляла днес сутринта четири пъти с вода.. а по-късно днес се заля и с кафе..


    не мога да разбера някой я е прокълнал или незнам пояснете ми не съм много в час с тия неща..

  2. #2
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Ако е прокълната да ходи на някоя ИСТИНСКА врачка ли там кви са да и махнат проклятието ...
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  3. #3
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    На всекиго се случва да има лош късмет. Докажи й, че дори ти се поливаш с кафе без да искаш, понякога си цапаш обувките без съзнателно да обръщаш внимание къде точно стъпваш, както и че на теб също е имало хора, които са ти мислили лошото, но реално нищо зло не те е застигало... Изкарай я от филма, толкова начини има да я успокоиш. Сигурно просто е много суеверна, но как дори на непрокълнати им се случват какви ли не гадости...

  4. #4
    Да ходи боса, да не и се калят обувките, че са златни

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от cr0s
    Да ходи боса, да не и се калят обувките, че са златни


    А да това е лош признак за „Лош късмет !“

  6. #6
    Кажи й да гледа как пресича.

  7. #7

  8. #8
    Супер фен Аватара на ecstazy
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    wondeЯland
    Мнения
    2 502
    Апфф а на мен тия дни ебаси късмета където имам. Щях да се пребия 213218391283 пъти, половината ми познати не ми говорят (за едни знам защо, за други не знам), на даскало си изпозабравих половината неща, компа ми блоква постоянно, тамън успях да си кача едни песни на тела и се оказа че нямам батерия(а музиката беше спасението ми от скуката в даскало), в даскало съм си самичка, болна съм, трябва да ходя на даскало което за мен е мъчение,не спах защото гърлото ме болеше само като преглъщах все едно ме режат с нож.... но не мисля че някой ме е проклинал. Според мен това си е съвпадение, като петък 13-ти да се пребиеш примерно едни ще кажат че това е заради петък 13-ти а за мен ще си е чисто съвпадение. Не знам, аз лично се съмнявам в тези неща
    If you're leaving close the door.
    I'm not expecting people anymore.
    Hear me grieving, I'm lying on the floor.
    Whether I'm drunk or dead I really ain't too sure.
    I'm a blind man, I'm a blind man and my world is pale.
    When a blind man cries, Lord, you know there ain't no sadder tale.

  9. #9
    Май и аз напоследък съм с доста кофти късмет.. :дДд

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си