.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: Money for books

  1. #1

    Money for books

    Здравейте ! Искам, да ви попитам колко най-много пари бихте дали за книга или цялa поредица ? Защото от много време съм си наумила да прочета всички книги на Агата Кристи, обаче идват малко в множко парите г/д излизат над 100 лв. няма да си ги купувам на веднъж всичките. Та бихти ли дали (не специялно за тези книги) ;]

  2. #2
    Абе уж да, но едва ли наведнъж. Рекордът ми май беше 87лв за един ден за случайни книги. А най-много пари съм дал за D&D 3.5 corebook (с правилата за играта) - 68лв за една. Трилогии на английски език по 20лв книжката - по-често ми се случва нещо подобно.
    пък!

  3. #3
    Ако ги имам излишни,бих ги дал защо не...

  4. #4
    Повече от фен Аватара на dark_angel3
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    410
    В момента си купувам книгите с вестник 24 часа и до сега съм дала близо 200 лева ( по-точно баща ми ги е дал ),а мисля да си купя всичките книги.Иии да ;д доста пари са,но за книги винаги съм готова да дам малко или много.

  5. #5
    мн благодаря за отговорите !

  6. #6
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Защо не?! Аз съм давала около 100лв. за една поредица.
    А ако сметна колко пари съм дала за всички книги, които имам, сигурно ще ме заболи главата
    И спря да се върти за миг земята..




  7. #7
    аз пък предпочитам да си ги взема от библиотека

  8. #8
    ами аз предпочитам да си ги купя, и да все пак това не са глупости защо да не дадем !

  9. #9
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    И аз попринцип предпочитам от библиотеката, но има някои книги, които до такава степен са ми харесали, че понякога изпитвам нужда да си ги прелистя, да прочета нещо от тях.. Да си ги взема с мен на село, на море, на планина, на път.. и т.н.
    И спря да се върти за миг земята..




  10. #10
    Голям фен Аватара на 3motion
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    586
    Цитирай Първоначално написано от Rounder
    Ако ги имам излишни,бих ги дал защо не...
    Why do we close our eyes when we pray? When we cry? When we dream? Or when we kiss? Because we know that the most beautiful things in life are not seen, but felt by heart. ♥
    ----------------------------------------------
    http://www.facebook.com/Zwezdiichka )

  11. #11
    При това безпаричие няма пари за книги.Преди съм си купувал разни фантастики .

  12. #12
    Супер фен Аватара на AutomatiC
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    1 455
    бих дала толкова колкото се налага,ако книгата наистина си заслужава на всяка цена си я копувам..
    http://www.panoramio.com/user/598821
    it's all a theatre and i'm never myself..

  13. #13
    по принцип аз лично не купувам много книги...взимам ги от библиотека,тегля ги от нета(да знам,че е един вид обезценяване,но просто в днешно време..),или пък разменяме с някои приятелчета книги ,подаръци за различни поводи и т.н.
    Винаги съм се чудела защо чувам критики само зад гърба си и сега го осъзнах...тях не ги беше страх от това да не ме наранят,обидят или натъжат,страха бе породен от това че ако го кажат директно на мен...ЩЯХ ДА ГИ СРИНА!

  14. #14
    Супер фен Аватара на Sarabi
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    1 405
    За книги бих дала всички пари, които имам.
    А и за Агата 100лв си струват.
    -Пол - казах аз,-можеш да пускаш лигите си по всеки килим в тази къща,ако искаш. Имаш позволението ми.
    -Бих предпочел да ги пускам върху теб-заяви Пол с екстравагантна широка усмивка.
    -Мръсен старец.
    (Джоан Харис - Петте четвъртини на портокала)

  15. #15
    Стига да имам излишни, даже 1000 лв. бих дала
    След бури - мир и тишина,
    след нощ - безбрежна светлина.
    Над равноширнатия път
    лучите вихрен танц въртят -
    път царствен царствено поел,
    високо плува горд орел.
    ...
    Утро - Димчо Дебелянов

  16. #16
    Ами моята поредица от книги общо са 5000лв. Научната фантастика е скъпа.
    Rich Boy - Throw Some D's

    Цитирай Първоначално написано от DimovB
    Да, точно заради такива младежи страда държавата

    Faltera е пич и си прави шоуто на ваш гръб, а вие се изживявате като големите моралисти и съдници.

  17. #17
    Голям фен Аватара на Dyany10000
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    София , Бели Брези
    Мнения
    696
    Абе вижте се бе хора! "Ако имам излишни" За КНИГА бих дал много ако си струва!
    Славься, Отечество наше свободное,
    Дружбы народов надёжный оплот!
    Партия Ленина—сила народная
    Нас к торжеству коммунизма ведёт!

    Ех, ты, Волга, мать река!
    Широка и глубока!

  18. #18
    Въпроса - "Ще дам ли толкова пари за тази книга ?" не си го задавам, ако си заслужава, ще дам и два пъти повече. Може да не ми останат пари за други неща, но за книга ще намеря.
    Simplicity is harder than complexity.
    Прост народ - слаба държава!
    Има три вида хора. Част от проблема, част от решението и част от пейзажа.

  19. #19
    Фен Аватара на Fr3eGiRl
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    274
    Не знам, но аз никога не се замислям дали трябва да ги давам тези пари за книга или да си купя нещо друго .. Винаги си купувам ккнигата без да му мисля.. И да аз вече съм давала около 100лв. за една поредица (няма да казвам коя,защото всички ще ... ) .
    And now that you`re gone,, I just wanna be with you .. And I can`t go on,, I just wanna be with you .. Don`t let me down .. Come to me now <33

  20. #20
    Мега фен Аватара на SonataArctica
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    9 997
    Аз за една поредица от книги съм дал 264 лева. Бих дал и повече.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си