.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: WebSite x5

  1. #1

    WebSite x5

    Работили ли сте със WebSite x5 ? Чела съм че била готина програма.
    А като си правити сайта и вече го пуснете в интернет взимали ви пари.

  2. #2
    Повече от фен Аватара на ospower
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    456
    Не съм работила с тази програма. Ако е безплатна, докато правиш сайт на нея няма да ти взима пари. Ако качваш сайта, а хоста е платен - ще ти вземе.

    А иначе ти препоръчвам MS Front Page. На Flash също стават страхотни сайтове.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от ospower
    На Flash също стават страхотни сайтове.
    Too fantasy : /

  4. #4
    Повече от фен Аватара на ospower
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    456
    Цитирай Първоначално написано от loveUpeps4o
    Цитирай Първоначално написано от ospower
    На Flash също стават страхотни сайтове.
    Too fantasy : /
    А сега чакам да се обосновеш.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от ospower
    Цитирай Първоначално написано от loveUpeps4o
    Цитирай Първоначално написано от ospower
    На Flash също стават страхотни сайтове.
    Too fantasy : /
    А сега чакам да се обосновеш.
    Това е моето лично мнение. Аз дизайна го слагам на втора позиция, за мен е важно съдържанието, така че като е Flash не означава, че сайта ще е хубав =)

  6. #6
    Повече от фен Аватара на ospower
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    456
    Не съм казала, че като е на Flash и ще е хубав. Просто казвам, че стига да разбираш достатъчно можеш да направиш чудесен сайт, на която и да е програма, но аз лично предпочитам Flash. Не само заради дизайна, но и той все пак има голяма значение.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от ospower
    Не съм казала, че като е на Flash и ще е хубав. Просто казвам, че стига да разбираш достатъчно можеш да направиш чудесен сайт, на която и да е програма, но аз лично предпочитам Flash. Не само заради дизайна, но и той все пак има голяма значение.
    Така е, но ти не влизаш в сайта заради дизайна xD, а заради съдържанието. Нима vbox7,abv and etc... имат страхотен дизайн и той е Flash..?

  8. #8
    Повече от фен Аватара на ospower
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    456
    Май пак не ме разбра. Казах, че не е нужно да е на Flash, за да е добър дизайнът или самият сайт. Естествено, че не влизам в един сайт само заради дизайна, НО и той е важен. Доколкото мога да преценя ВиБокс и АБВ имат приятен дизайн, но ако не беше такъв, ако беше отвратителен - щях да ги заменя с др. подобни сайтове. Ако нямаше значение дизайна, то тогава сайтовете да бяха само с линкове...

  9. #9

    Използвайте CMS за по-лесно :)

    Много зависи от това какво точно искаш да направиш с твоя сайт, т.е. каква функционалност да има. Дали ще бъде динамичен или статичен, дали ще бъде само Блог, Форум, или от всичко по малко.
    Също така зависи дали имаш понятие от HTML, CSS, бази данни и т.н.
    Аз бих препоръчал система за управление на съдържание (CMS, content management system). Най-популярни са Joomla! и Drupal.
    Предимството на Joomla е, че сравнително за много кратко време и без много усилия можеш да "вдигнеш" сайт от всякакъв тип. Също така не се изискват кой знае какви умения.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от ospower
    Не съм работила с тази програма. Ако е безплатна, докато правиш сайт на нея няма да ти взима пари. Ако качваш сайта, а хоста е платен - ще ти вземе.

    А иначе ти препоръчвам MS Front Page. На Flash също стават страхотни сайтове.
    A Каква е цената

  11. #11
    Повече от фен Аватара на ospower
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    456
    Цитирай Първоначално написано от sweetheart2
    Цитирай Първоначално написано от ospower
    Не съм работила с тази програма. Ако е безплатна, докато правиш сайт на нея няма да ти взима пари. Ако качваш сайта, а хоста е платен - ще ти вземе.

    А иначе ти препоръчвам MS Front Page. На Flash също стават страхотни сайтове.
    A Каква е цената
    На кое?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си