.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    сп. Хай Клуб

    Някой да си е купил последния брой на Хай Клуб ? Ще ви помоля да ми снимате стаията за Еванесънс, че неможах да си го купя навреме. Мерси

  2. #2
    няма ли никой, който да си го е купил

  3. #3
    Супер фен Аватара на awesomesheepy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    2 020
    уточни се кой брой точно..
    не знам откога ти е темата,ам..иначе ги имам
    само,че последния с плакат на..ох забравих и името,фамилията май беше Добрева,там тва момиче,дет участваше в филма пак нещо за вампири,хах..
    в понеделник ще го имам броя,защото го оставих в една приятелка..
    ще ти дам статията,ако уточниш?!
    Субтитри искам, за да разбера дали светът се върти около мен и теб

  4. #4
    Брой 11 /18-24.3.2010/

  5. #5
    Aз го разглеждах, за Евънесънс пишеше, че се завръщат. (по-подробно не четох)
    Let the psycho plays with you...

  6. #6
    Супер фен Аватара на awesomesheepy
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    2 020
    а,да значи това е миналия брой..
    ами,в момента е в приятелка,но да-пише,че се завръщат с нов албум и песни..
    След дълго чакане, фронт дамата на Evanescence Ейми Лий потвърди, че Evanescence влизат в студио, за да работят по своя нов албум, трети по ред. Новата тава на бандата е планиран да излезе през есента на 2010!

    "Не мога да ви опиша колко съм развълнувана за този албум!" - каза Ейми Лий . "През последната година и половина тези песни станаха център на живота ми и нямам търпение да чуя как ще оживеят в студиото. Мисля, че звукът ни се развива по много интересен начин и много хора ще останат изненадани, в добрия смисъл. Чувствам, както винаги, че израстването ни ще е страхотно и безгранично. Никога не искам да повтарям онова, което вече сме направили."

    Бандата, известна с хитовете си Bring Me to Life, My Immortal, Going Under и Call Me When You're Sober, обещава, че ще остане вярна на характерния Evanescence звук, като ще го обогати с нови неща, за да създаде „един нов свят.


    Субтитри искам, за да разбера дали светът се върти около мен и теб

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от awesomesheepy
    ...
    Благодаря ти !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си