.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430

    Котката ми не спира да повръща... ;(

    Здравейте, не знам дали съм в точния раздел ако съм сбъркала съжалявам!
    Проблема е следния..
    Котето ми не спира да повръща от вече 2-3 дена, излизах накъсах й прясна трева тя я изяде после отново повръща, почти не се храни, има разтройство.. много се притеснявам ;( какво може да е при положение, че не излиза навън, от както си я гледам вече 9 год не сме я пускали навън, купуваме й хубава храна ;( Слабее с всеки изминал ден и направо изпадам в паника вече ;( Моля някой ако е имал такъв проблем с котето си да сподели как е постъпил. Ако това продължи и утре ще я заведа на ветиринар
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  2. #2
    Ами аз мисля, че е най-добре просто директно на ветеринар да я заведеш...

    ние може и да те подведем все пак.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  3. #3
    Супер фен Аватара на l0lz
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 036
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Ами аз мисля, че е най-добре просто директно на ветеринар да я заведеш...

    ние може и да те подведем все пак.
    и ще го направим.
    нарочно.

    иначе, да, води я на ветеринарО

  4. #4
    Голям фен Аватара на Forest_girl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в къщи =)
    Мнения
    752
    http://dobrohrumvane.hit.bg/amb_uslugite.html

    Тук са много добри! Спасиха ми котето..
    По-добре го заведи.. дано да се оправи бързо.

  5. #5
    E тва си е шибан егоизъм....може ли 9 ГОДИНИ да не е излизало от вас ... тва е мъчение за него ... Котките са дивачки имат нужда да излизат и да се разхождат, да виждат други като тях, да се чукат с бездомните котараци и т.н. Направо сте му ебали майката на психиката....горкото животно.
    Какво ли не прави човек, за да му е кеф...
    Аз също държах моята котка година в нас...милото животно по цял ден висеше на прозореца и гледаше другите котки, или на терасата. Сега е най-голямата курва в котешкия свят, но поне е щастлива и не ме е забравила, въпреки че вече няколко години живее зад блока.
    Очаквай го да умира...то как не е умряло още се чудя
    Let the psycho plays with you...

  6. #6
    Мега фен Аватара на ZipFail
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    3 364
    Цитирай Първоначално написано от Dopeass
    E тва си е шибан егоизъм....може ли 9 ГОДИНИ да не е излизало от вас ... тва е мъчение за него ... Котките са дивачки имат нужда да излизат и да се разхождат, да виждат други като тях, да се чукат с бездомните котараци и т.н. Направо сте му е**ли майката на психиката....горкото животно.
    Оффтопик, но все пак съм съгласен

  7. #7
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Абе как може да сте толкова безотговорни към тия животни...
    Като повръща 3 дена, какво чакаш? Да пукяса ли?
    Моите папагали още на първото си повръщане бяха на доктор, същия ден даже...

  8. #8
    Голям фен Аватара на Forest_girl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в къщи =)
    Мнения
    752
    Едва ли сега има нужда някой да и казва колко е тъпа, май вие сте егоистите! А относно това, че котето и не излиза - ами да по-добре да не излиза, отколкото навънка да му се случи нещо и да няма какво да яде.
    А пък за тва, че и говорите как щяло да умре нямам думи..егати хората.
    Аз пък ще ти кажа, че винаги има шанс, моето коте беше много зле, ама много просто никой не вярваше, че ще оцелее, но то оцеля!
    Заведох го при тези хора, дето ти дадох линк и наистина са много добри, те го спасиха.

  9. #9
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Защо ме нападате? Аз не ви искам съвети как да си гледам котката Пуснахме я 1 навън и се разболя от котешка тения едвам я спасихме според вас ще я пусна ли отново?! Не става дума за шибан егоизъм, апартамента ни е достатъчно просторен и сме и осигурили достатъчно удобства и глезотии, на които малко котки могат да се радват! И защо се подигравате, че съм й накъсала трева при положение, че когато котките и кучетата ги боли стомах сами ядат трева, за да се оправят?! Самия ни вет ни каза винаги да има трева у нас, за да е достъпна за нея! Също така не искам котката ми да се разболее от котешки спин и Бог знае още какви болести придобити от "чукането с улични котараци"..
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  10. #10
    Голям фен Аватара на Forest_girl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в къщи =)
    Мнения
    752
    Точно така!
    Какво стана с котето?

  11. #11
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Цитирай Първоначално написано от Forest_girl
    Точно така!
    Какво стана с котето?
    оправя се вече, благодаря ти за разбирането.. явно новата храна, която й взехме не и е понесла
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  12. #12
    Голям фен Аватара на Forest_girl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в къщи =)
    Мнения
    752
    Цитирай Първоначално написано от pinki
    Цитирай Първоначално написано от Forest_girl
    Точно така!
    Какво стана с котето?
    оправя се вече, благодаря ти за разбирането.. явно новата храна, която й взехме не и е понесла
    Супер, добре че всичко е наред

  13. #13
    Голям фен Аватара на skuck
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    993
    Котешки спин, котешки грип .... :Д тва ли е наред ся?
    Хаквам PlayStation 2 и 3 - Soft Mod - PS2 - 10 лв. ; PS3 - 30 лв!!!
    Хаквам/Ънбриквам PSP 1000/2000 (старо дъно) - 10лв!!!
    Хаквам PSP 2000/3000/GO (ново дъно) - 10 лв!!!

    Пловдив/Добрич
    Скайп - zeamgo
    GSM: 0883471335; 0896842527

  14. #14
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Цитирай Първоначално написано от skuck
    Котешки спин, котешки грип .... :Д тва ли е наред ся?
    не е смешно, това са мн опасни болести, които в повечето случаи завършват трагично
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  15. #15
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    и 2-те ли.

    Особено ако котката ти е ХИВ позитивна.

    хаха
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  16. #16
    Супер фен Аватара на BlackWings
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във форума
    Мнения
    1 636
    Наистина е трябвало още веднага или най- късно на другия ден да я заведеш на ветеринар. Мъчи се животното. Може и да е обикновено стомашно разположение , но може и да е по-сериозен проблем , за това за в бъдеще действай навреме.

    Иначе за извеждането , котките са домошари , обичат домашният уют и изобщо не се нуждаят от чести разходки както кучетата , предпочитат да са владетели на собственото си домашно котешко царство. Котката ако някога иска да излезе , повярвай ми , за толкова години ЩЕШЕ да го направи някак , изобщо нищо не я спира , тя е котка , може да излезе от всякъде. Ако , както казва момичето , животното живее в достатъчно просторно пространство и си има нужните условия, грижи и играчки , и се чувства добре - няма проблем.

  17. #17
    Голям фен Аватара на Forest_girl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в къщи =)
    Мнения
    752
    Големи сте професори всички... ама никой от вас няма коте нали?
    Само седите пред компютъра и давате акъл, обяснявайки на хората колко са зле, а зле сте вие!

  18. #18
    Голям фен Аватара на Forest_girl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в къщи =)
    Мнения
    752
    Първо айде без лицемерни обръщения и второ ако не видя моето първо мнение беше да и кажа да го заведе на ветеринар и дори предложих къде. В мненията на останалите, обаче прочетох как и казват колко е тъпа, как котето и ще умре и какви ли не глупости, а в такъв момент човек няма нужда от това - някви комлексирани дечица да се прават на много умни.

  19. #19
    Голям фен Аватара на Forest_girl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в къщи =)
    Мнения
    752
    Не е така. Всеки прави грешки.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Dopeass
    E тва си е шибан егоизъм....може ли 9 ГОДИНИ да не е излизало от вас ... тва е мъчение за него ... Котките са дивачки имат нужда да излизат и да се разхождат, да виждат други като тях, да се чукат с бездомните котараци и т.н. Направо сте му е**ли майката на психиката....горкото животно.
    Какво ли не прави човек, за да му е кеф...
    Аз също държах моята котка година в нас...милото животно по цял ден висеше на прозореца и гледаше другите котки, или на терасата. Сега е най-голямата к***а в котешкия свят, но поне е щастлива и не ме е забравила, въпреки че вече няколко години живее зад блока.
    Очаквай го да умира...то как не е умряло още се чудя
    ти я се дръж малко и не говори глупости.. повечето котки се привързват към дома, а кучетата към стопаните. моята котка бяга панически, когато някой отвори вратата. явно си зависи от животното.

  21. #21
    ОМГ как може да повръща от 3 дена и да чакаш некви като нас дето идея си нямаме да помогнем???? ЗАВЕДИЯ НА ВЕТЕРИНАР,което е трябвало да направиш още след 1 ден.. дано котето се оправи
    Just Do It..

  22. #22
    9 ГОДИНИ си е затвор и мъчение за животното, колкото и да се привързва към дома. Ти можеш ли да живееш 9 години в супер луксозната къща, в която нищо материално не ти липсва, без да излезнеш ??
    Let the psycho plays with you...

  23. #23
    Супер фен Аватара на BlackWings
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във форума
    Мнения
    1 636
    Каза отговорният стопанин , милостиво и добросърдечно пуснал животното си да живее на улицата , за негово добро.

  24. #24
    Koй каза, че живее на улицата Кой каза, че е по мое желание Ясно ли ти е, че котката има подслон, редовно получава храна и игри Тва, че се проеба няма как да се предотврати, освен с кастрация, което според мен не ме кефи особено.
    Let the psycho plays with you...

  25. #25
    Голям фен Аватара на Forest_girl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в къщи =)
    Мнения
    752
    Ти каза, че живее на улицата и от мненията ти личи, че не си против това...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си