.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 52
  1. #26
    Супер фен Аватара на buuu
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 148

    Re: Карате ли се с гаджето си? Колко често и за какво?

    Колко често се карате с гаджето си? Не може да се каже,че се караме ... По-скоро аз се изнервям,когато не сме били достатъчно време заедно през деня

    Основно за какво се карате? Миии,както казах/написах ние не се караме Просто ми става гадно,когато сме се засекли за 20-тина минути в даскало,а вечерта по една или друга причина не сме се видели

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Миии бързичко е Ако съм се нацупила докато сме лафили по телефона или сме си писали в скайп ми минава след като се видим и ме гушне или целуне,а ако съм се нацупила за нещо докато сме били заедно (което до сега се е случвало не повече от 2-3 пъти) ми минава след не повече от минута-две И да,опитвам се да се променя,защото тази моя черта от характера ми е много дразнеща дори за мен самата

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да,правили сме секс Не сме имали проблем с тва

    Първата любов ли ви е? Ами първия в секса и пърявия когото обичам истински ,ако мога така да се изразя .

    От колко време сте гаджета? На 3-ти Април ще направим 4 месеца

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? И двамата сме на 16 години

    Родителите ви познават ли го? Да ,но не лично

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Той в нас - не,аз в тях - да
    If I played you like a toy?

  2. #27
    Аватара на petito93
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    69
    Колко често се карате с гаджето си? -Много често,всяка седмица поне по един път

    Основно за какво се карате? -Глупости,най-вече заради неговата ревност.

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? -Не си говорим 4 часа и ако си кажем нещо то е навъпреки. И да опитвам се да се променя,както и той.И успяваме

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? -Да,не сме се карали

    Първата любов ли ви е? -Първата истинска

    От колко време сте гаджета? -3 месеца


    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз-17,той-18

    Родителите ви познават ли го? -Само майка ми

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? -Да,преспивал е у нас,както и аз у тях.Нищо не са казвали

  3. #28
    Мега фен Аватара на Priceless
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Варненска чайка
    Мнения
    4 599
    Колко често се карате с гаджето си? МНООООГО често
    Основно за какво се карате? За пълните глупости, за това, че той не ми вярва, че аз не му вярвам ( с основание ) и т.н.
    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Ми .. попринцип да .. няколко мили думички ми стигат. Иначе - да, опитвам се .. и мога да кажа, че доста съм се променила..
    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да, а караниците .. са за лични работи
    Първата любов ли ви е? Не, ама най-голямата.
    От колко време сте гаджета? Ммм.. достатъчно.
    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз на 17, той на 19 ..
    Родителите ви познават ли го? Дааа.. майка ми го обича повече от мен
    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Редовно .. и мисля, че няма абсолютно никакъв проблем.
    Не ми пука за мнението на обществото, шото за мене едва ли му пука на някой от обществото ; ))

    Hilary_


    КФ'О КЪТ ГЛААТА МИ Е ПРОСТЪ, НАЛИ УГЪВАМ ЛОСТЪ..!!

  4. #29
    Аватара на ef4etyYy
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sофiiя City xD
    Мнения
    1 312

    Re: Карате ли се с гаджето си? Колко често и за какво?

    Колко често се карате с гаджето си? Всеки божи ден се цупим за простотии, няма как без това просто..
    Основно за какво се карате? Както казах, простотии.. ту аз, ту той намира нещо за което да се тросне и айдее... потегли
    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Изключително бързо се сдобряваме, най-дългото ни сърдене е сигурно час, не повече.. Несъзнателно той ме промени, накара ме да се замисля над много неща.. радвам се, че е така, иначе никога не бих се замислила и не бих осъзнала истината за живота..
    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Правили сме, май само за това не се караме
    /Първата любов ли ви е?/ Не, но определено е най-голямата и най-истинската..
    От колко време сте гаджета? Почти 3 месеца
    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз съм на 15, той на 19, разликата ни е точно 4 години и няколко часа..
    Родителите ви познават ли го? Да
    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Не..

    Срива не се състои в това да паднеш, а в това да не се изправиш.

  5. #30

    Re: Карате ли се с гаджето си? Колко често и за какво?

    Колко често се карате с гаджето си? В началото на връзката ни се карахме много и за глупави неща.Причината е,че когато станахме двойка ние почти не се познавахме и месеците през които опознавахме другия и нагаждахме характерите си бяха огън и жупел.На този етап от нашата връзка скандалите са по-рядко явление,но разбира се ги има.
    Основно за какво се карате? Както казах в началото се карахме за съвсем глупави неща,сега го има и този вариант понякога,но обикновено неразбирателствата са плод на недоизяснение.Но като се замисля досега не сме имали скандали породени от фатални грешки на единия или другия.
    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Зависи.Най-дълго сме били скарани мисля около 3-4 дена,но това пак в прясната ни връзка.Сега когато се видим след кофти събитието и се сдобряваме.Променила съм вредни навици зарди него,но характера си като цяло немога и няма да променя
    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да.Нямали сме,пасваме си идеално.
    /Първата любов ли ви е?/ Първата истинска
    От колко време сте гаджета? Година и няколко месеца
    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз-18,той-22.Смятай-4 години.
    Родителите ви познават ли го? Естествено
    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Да,преспива.Да,съгласни са.

  6. #31
    Уф, доста често се карахме .. жалко само, че аз и сега съм готова да се боря с всичко, докато той отдавна ме погреба .. за него съм минало, а може и напълно да ме е заличил от живота си .. както и да е
    Постъпи грешно... с правилното момиче.

  7. #32
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Колко често се карате с гаджето си?
    Мнго рядко !

    Основно за какво се карате?
    Ами общо взето за глупави работи най-вече защото го ревнувам от време на време

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли да се промените
    Да много бързо се сдобряваме може би аз се цупя малко повече , но бързо ми минава

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
    Да правили сме , не никога

    Първата любов ли ви е?
    Не

    От колко време сте гаджета?
    4 год.

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?
    Аз съм на 20 той е на 22

    Родителите ви познават ли го?
    Да познават го

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
    Живеем заедно , но иначе не е спал във вкъщи , но аз съм спала във тях
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  8. #33
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Цитирай Първоначално написано от ssisa Виж мнението
    Нека да споделим...

    Колко често се карате с гаджето си? Тези дни малко по-често от обикновено, но като че ли изгладихме нещата.

    Основно за какво се карате? За абсолютни глупости. Сега е, защото и на двамата ни е напрегнато ежедневието по различни причини, а преумората и недоспиването водят до опънати нерви.

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Сдобряваме се до половин час в по-тежките случаи. Не се налага да се променяме, защото си се харесваме такива, каквито сме.

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да. Нямаме караници за секс. :д

    Първата любов ли ви е? Първа истинска - да.

    От колко време сте гаджета? 10 месеца.

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз съм на 19, той е на 21.

    Родителите ви познават ли го? Дам. Аз също познавам техните.

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Дам, аз в тях също. Никой няма нищо против.

    Ще е интересно да обменим малко мнения и опит...
    10 букви....
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  9. #34
    Колко често се карате с гаджето си? почти всеки ден
    Основно за какво се карате? за глупости
    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? сдобряваме се почти веднага и не съм се променяла
    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? правихме.. и караници няма
    /Първата любов ли ви е?/не
    От колко време сте гаджета? 3 месеца
    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? аз на 16 той на 17
    Родителите ви познават ли го? да и аз техните
    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? ами не е спал все още вкъщи
    Плака ли ден поне ? Веднъж напи ли се ? И от безсилия , веднъж напсува ли ме ? хаха

  10. #35
    Колко често се карате с гаджето си? Мии не толкова често

    Основно за какво се карате? За пълни глупости,причината е ,че и двамата сме прекалено ревниви и оттам идва всичко

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?
    Мноого бързо се сдобряваме,но не се опитвам да се променя заради него

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?Правили сме,но не сме се карали за това

    Първата любов ли ви е? Да

    От колко време сте гаджета? 2 години и 9 месеца

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? аз съм на 19,а той на 21

    Родителите ви познават ли го?Да

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Не

  11. #36
    Супер фен Аватара на GreenFairy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    В сърцето на слънцето
    Мнения
    1 622
    Колко често се карате с гаджето си? Не много често, но се случва
    Основно за какво се карате? За цигарите
    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? След 1 час скандали и гоненици се сдобряваме и сякаш нищо не е било. Определено съм се променила от както сме заедно, но то е по-скоро несъзнателно
    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да, но не сме имали караници за това
    /Първата любов ли ви е?/ Не, но е най-голямата
    От колко време сте гаджета?2 години и половина
    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? 20 и 24
    Родителите ви познават ли го? Да
    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? По-често аз преспивам у тях, защото той живее сам. Родителите ми нямат против, но малко ревнуват

  12. #37
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Колко често се карате с гаджето си? Нереално рядко. За повече от три години дали сме имали 4-5 истински караници. Иначе си спорим профилактично веднъж в седмицата, но това не бих го нарекла караница. Нито повишаваме тон, нито се палим.

    Основно за какво се карате? Спорчетата ни са обикновено за някакви странни неща. Например той ми обяснява за някакъв прототип на еди-каква-си джаджа, която се очаквало да може да прави еди-си-какво, а аз твърдя, че това не е възможно, или ако е възможно няма да се случва по точно този начин. Или аз му обяснявам за SEO оптимизиране и 5-те сили на Портър, а той ми се прави на знаещ. В крайна сметка спорът завършва с признанието, че аз не разбирам от физика и електрошитове, а той си няма грам понятие от икономика и маркетинг. Има ги и клишираните "Защо не си изхвърлил боклука", но това дори не са спорове.

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Обикновено до 30мин след спора вече сме забравили за какво е ставало дума. В редките случаи, когато сме се карали за нещо по-сериозно е имало ден-два цупене и сърдене, последвани от разпален разговор и извинения ако е нужно. Колкото до промяната - и двамата се променяме, неизбежно е.

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Правим секс и не сме се карали за това. И не виждам как може да се скараме за това.

    Първата любов ли ви е? И да, и не. Като сравня предишните си връзки и увлечение, с това, което имам с него, осъзнавам, че за първи път изпитвам към някого такива чувства.

    От колко време сте гаджета? 3 години и 4 месеца

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? И двамата сме на 22 (той още не, но ги навършва тази година)

    Родителите ви познават ли го? Да, бегло.

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Той у нас не. Непрактично е. Аз у тях да.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  13. #38
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    [QUOTE=Alex4o0o;8288884]Колко често се карате с гаджето си?Рядко

    Основно за какво се карате? За минали неща и че спестявам истината.
    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?Зависи- понякого бързо, понякога не толкова

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?да, караници относно секса нямаме

    /Първата любов ли ви е?/
    да
    От колко време сте гаджета?
    Сега от миналата неделя (но истината е, че сме заедно от 21.04.2008 )

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?21

    Родителите ви познават ли го?
    Майка ми да, баща ми не мисля, че има нужда да го познава.

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
    Не преспива у дома.
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  14. #39
    anonymous708973
    Guest
    Колко често се карате с гаджето си?
    Изключително рядко. Не разбирам как може да се караш с любимия си човек за глупости.

    Основно за какво се карате?
    Предвид че се е случвало веднъж или два пъти, трудно ми е да кажа, но... единият не се е доизказал и/ли другият го е разбрал погрешно. И двамата сме леко тънкообидни на тема неуважение или пренебрежение, а лично аз паля на четвърт.

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?
    Никой от нас няма да остави нещата да стигнат твърде далеч. Уточнихме се след няколко часа. Няма никаква нужда да се променяме, споровете ни далеч не касаят характерите ни. Естествено, напасването един към друг неизбежно води до промени, но никога не съм смятала, че те са лошо нещо.

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
    Правили сме, не сме се карали. Нещата в това отношение са повече от идеални. Наистина не загрявам как сексът може да е причина за караница?

    Първата любов ли ви е?
    Трудно ми е да отговоря на това.

    От колко време сте гаджета?
    На 24-ти стават 5 месеца.

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?
    Аз навършвам скоро 18, а той става на 20 през октомври. Бахти, нереално е. Сякаш преди два дена беше оня момент, когато четях във форумите за големите какички и батковци и им се радвах на връзките :д

    Родителите ви познават ли го?
    Да. Той е първият, когото запознах с родителите си. Майка ми го харесва, баща ми не казва нищо по тоя въпрос, ама и той го харесва сигурно.

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
    Не го смятат за нормално.

  15. #40
    Колко често се карате с гаджето си?Поне веднъж седмично си мрънкаме нещо, понавикаме се и пак ни мине

    Основно за какво се карате?
    За глупости - за това се търпим толкова време, ако не се карахме нямаше да е интересно

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? След час, два, три.. пак сме ухилени до уши и не мисля,че трябва да се променяш заради някой човек, защото всъщност той е ръгнал с теб заради това което си..

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да и защо да се караме за секс?

    /Първата любов ли ви е?/ Може да се каже

    От колко време сте гаджета? 1 година и 4 месеца

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? На по 17 сме, разликата ни е от 23 дни

    Родителите ви познават ли го?
    Разбира се, все пак почти постоянно сме в нас или в тях, идва постоянно на вечеря и такам.

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
    Той в нас-не, аз в тях-да, открихме че това е златната среда за спогодба с родителите.

  16. #41
    Цитирай Първоначално написано от Alex4o0o Виж мнението
    Колко често се карате с гаджето си? 3-4 пъти на седмица, но са малки караници

    Основно за какво се карате?
    За глупости

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Зависи за какво сме се скарали. Ако правя нещо грешно или го наранявам, след като ми каже естествено, че ще се променя.

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
    Да.(единственото нещо за което няма караници)
    /Първата любов ли ви е?/
    Не.

    От колко време сте гаджета?
    От 1 година и 3-4 месеца

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?аз почти 17 той 20

    Родителите ви познават ли го?
    Да.

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
    Преспива в нас.
    иии 10 букви

    Някой ден сърцето ми ще се превърне в камък. Откъснат от света ще тлея в своя замък и няма да крещя да вия до забрава, когато разбера че някой ме предава. Ще бъда властелин на самотата своя и може би дори ще избера покоя пред хаоса на любовта. Някой ден, но не сега..

  17. #42
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Колко често се карате с гаджето си? Почти всеки ден

    Основно за какво се карате?
    Прави неща,които ме дразнят.Дреболии.

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Сравнително бързо,не сме се чували най-много 2 дни до сега,когато сме се карали.Не съм искала да се променям,просто самата ни връзка ме промени.

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
    Да.Секса е страхотен от самото начало,но за толкова време е имало и спорове в тази сфера.
    /Първата любов ли ви е?/
    Преди тичах 2 години след 1 момче,но след като срещнах приятеля ми,осъзнах че всичко е било детинщина.Така че бих казала,че не ми е първата,но ми е първата истинска !

    От колко време сте гаджета?
    Гаджета.. как я мразя тази думa От 1год и 4 месеца

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз на 17,той на 21 (но попринцип разликата ни е 5 год).Жалко,че за толкова време осъзнах,че аз съм възрастния във връзката ни,а той детето

    Родителите ви познават ли го?
    Да.

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
    Преди-редовно.Отскоро не поради семейни проблеми..

  18. #43
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Колкото и да е странно, много рядко се случва да се скараме за нещо сериозно и ни отмена най-много няколко часа за да се сдобрим. (:
    Иначе постоянно се бъзикаме или сдърпваме за глупости, но веднага ни минава.

  19. #44
    Колко често се карате с гаджето си? - Преди по често. Не сме се карали от 1-2 седмици.

    Основно за какво се карате? - За това, че примерно ме е засегнал с нещо или е казал нещо неуместно.

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? - Зависи от скандала, но най дълго съм издържала да му се сърдя 1 ден. И да опитвам се да се променя заради него.

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? - Да и не, не сме имали караници.

    Първата любов ли ви е? - Да

    От колко време сте гаджета? - 7 месеца

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? - Аз на 16, той на 18 (2 години разлика)

    Родителите ви познават ли го? - Да

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? - Не

  20. #45
    Повече от фен Аватара на prinncess
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    419
    Колко често се карате с гаджето си? Рядко.
    Основно за какво се карате? За глупости.
    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Да.
    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да и не сме се карали.
    Първата любов ли ви е? Не
    От колко време сте гаджета? 3 месеца
    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз на 16, той на 17.
    Родителите ви познават ли го? Не съм го запознала с родителите ми, но знаят кой е.
    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Не.
    Само завистта Ви е по - голяма от самочувствието .. xhxha ;D

  21. #46
    Колко често се карате с гаджето си? - всяка седмица по 1 - 2 пъти

    Основно за какво се карате? - за дребни неща,абе за глупости

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? - бързо се сдобряваме,и за сега не сме се променили много

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? - не,не сме.

    /Първата любов ли ви е?/ - Да

    От колко време сте гаджета? - 3 месеца

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз съм на 14,той на 18

    Родителите ви познават ли го? Да


    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?Не не е преспивал,защото не са съгласни.

  22. #47
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Колко често се карате с гаджето си?
    - До сега не сме се карали сериозно. В началото на връзката ни, докато още се опознавахме като характери, мрънкахме малко за някои неща, но не сме се карали.

    Основно за какво се карате?
    - За нищо.

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?
    - Да се опитвам да се променя - не. То промяната става постепенно и не чака съгласие.

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
    - Да, правим. Не, никога не сме се карали за това.

    /Първата любов ли ви е?/
    - Втората и по-голяма любов ми е.

    От колко време сте гаджета?
    - Година и седем месеца.

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?
    - Аз на 17, той на 20.

    Родителите ви познават ли го?
    - Да.

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
    - Редовно преспива тук, както и аз в тях.
    Всички са съгласни, дори се кроят планове за купуване на двойно легло.
    И спря да се върти за миг земята..




  23. #48
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Принципно първия месец се карахме доста често , най - често поради неговата ревност. С много разговори и компромиси, и от двете страни нещата се пооправиха, и сега не може да се каже, че се караме. От време на време се случва , заради моята ревност да се скараме, когато го изкарам извън релси, както се вика. ;d Не ми е първото гадже, първата любов дето се вика, но всъщност е първата истинска, която изпитвам към някого и той е успял да докаже, че и той изпитва същото. Аз съм на 16, той е на 18.
    От моите родители само майка ми го познава, баща ми знае за него и за съжаление, сега ме карат да го зарежа , заради тяхното ограничено мислене, но няма да стане. А иначе неговите родители ме познават и сме си в много добри отношения с тях.

    Принципно бързо се сдобряваме и правим всичко възможно, за да не допуснем това да се случи отново. И като че ли има ефект, тъй като и двете страни дават всичко от себе си, за да се оправят нещата.
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  24. #49
    Колко често се карате с гаджето си? Всеки ден

    Основно за какво се карате?
    За глупости - главно ревност

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?Бързо се сдобряваме, но има и такива случаи, които траят по 2 дена..Не съм се опитвала да се променя, но ако трябва ще го направя

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
    Правили сме го достааа пъти, но до сега не сме се карали за това
    /Първата любов ли ви е?/
    Да

    От колко време сте гаджета?
    От 8, почти 9 месеца

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз съм на 14, а той на 15

    Родителите ви познават ли го?
    Не,но са слушали доста

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
    Не

  25. #50
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    габи трола
    няма да вирееш дълго тук

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си