.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 52
  1. #1

    Карате ли се с гаджето си? Колко често и за какво?

    Нека да споделим... Колко често се карате с гаджето си? Основно за какво се карате? Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? /Първата любов ли ви е?/ От колко време сте гаджета? На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Родителите ви познават ли го? Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Ще е интересно да обменим малко мнения и опит...

  2. #2
    Колко често се карате с гаджето си?Почти всеки ден ма пак се обичаме

    Основно за какво се карате?
    За глупости - главно заради мен,много съм ревнива.

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?Бързо се сдобряваме още 5 мин след като сме се скарали и не,никога няма да се променя

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
    Да.(единственото нещо за което няма караници)
    /Първата любов ли ви е?/
    Не.

    От колко време сте гаджета?
    От 1 месец

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?аз 15,той 16

    Родителите ви познават ли го?
    Не,но са слушали доста

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
    Не

  3. #3
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    Едва ли има двойка, която да не се карат.

    Преди ние се карахме много често, наистина много... дори на моменти мислех, че е най-добре да се разделим заради този факт. Мина време, постепенно свикнахме и... сега много рядко се случва да си повишаваме тон.
    Карахме се предимно за глупости. Минаваше ни бързо, започвахме да си липсваме и... до максимум ден и половина отново се усмихвахме.

    И двамата се променихме взаимно. Когато се налага правим компромиси.

    Преди него имаше друг за 8 месеца. Отношенията ни, обаче, бяха сложни затова мога да кажа, че ми е първата по-... хм, сериозна любов.

    Заедно сме от 5 месеца. Родителите ми не го познават по простата причина, че не искат. Намирали са го за унизително (по дяволите, ако още някой мисли аналогично, нека каже две думи относно това, че... интересно ми е).
    Нито той преспива у нас, нито аз в тях.
    И така...

    For you
    Skillet - Never Surrender
    I miss you...


    "Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  4. #4
    Супер фен Аватара на Jessie
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 610

    Re: Карате ли се с гаджето си? Колко често и за какво?

    Колко често се карате с гаджето си? Не много често, но се случва. Слава Богу, че е рядко, защото такова изключително момче почти никъде няма. Прекрасен си ми е !!
    Основно за какво се карате? За глупости, защото съм много ревнива.
    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Абсолютно! Когато любимия те прегърне .. забравяш всичко!
    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да, правили сме. И не - нямаме никакви караници там. Сякаш си четем мислите.
    Първата любов ли ви е? За жалост не.. А така ми се искаше да е ..
    От колко време сте гаджета? Почти 3 месеца.
    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Ми аз съм на 18, а той на 20 почти. Можеш ли да смяташ ?
    Родителите ви познават ли го? Разбира се.
    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? У нас все още не е, но съм спала веднж у тях...

    I'm inlove with a criminal...

  5. #5
    Колко често се карате с гаджето си?-Постоянно

    Основно за какво се карате?-За глупости основно

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? бързо се сдобряваме но аз никога няма да се променя заради неговите прищявки

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да правили сме и за сега не сме се карали

    Първата любов ли ви е? Не

    От колко време сте гаджета? Около две години

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Той е на 19 и аз съм на 19

    Родителите ви познават ли го? Да

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Да преспивал е у нас и родителите ми нищо не казват защото те са разведени и аз не живея с тях

  6. #6
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Истински щастливата двойка не е тази, която няма конфликти, а тази която съумява да ги разреши. Аз съм от скоро с една жена. Конфликата беше според мен за нещо безобидно, но осъзнах, че тя е права. Исках просто да ми се обади след едно нейно пътуване, че се е прибрала благополучно и направих забележка, когато тя все пак не ми се обади. Реакцията й беше уместна. Загрижеността ако стане прекалена вече се бърка с упражняване на контрол.

  7. #7
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912

    Re: Карате ли се с гаджето си? Колко често и за какво?

    Колко често се карате с гаджето си? Не може да се каже,че се караме ... По-скоро аз се изнервям,когато не сме били достатъчно време заедно през деня

    Основно за какво се карате? Миии,както казах/написах ние не се караме Просто ми става гадно,когато сме се засекли за 20-тина минути в даскало,а вечерта по една или друга причина не сме се видели

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Миии бързичко е Ако съм се нацупила докато сме лафили по телефона или сме си писали в скайп ми минава след като се видим и ме гушне или целуне,а ако съм се нацупила за нещо докато сме били заедно (което до сега се е случвало не повече от 2-3 пъти) ми минава след не повече от минута-две И да,опитвам се да се променя,защото тази моя черта от характера ми е много дразнеща дори за мен самата

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Да,правили сме секс А за караници свързани със секса ... Миии преди първия ни път заедно той на няколко пъти искаше да ме лиже,аз му отказвах и единия път (и аз не знам,защо точно) му наговорих доста гадни неща за това,но след още 10-тина минути ми стана ясно как точно стоят нещата

    Първата любов ли ви е? Не.

    От колко време сте гаджета? На 3-ти Април ще направим 4 месеца

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? И двамата сме на 19 години Той е по-малък от мен с 15 дена

    Родителите ви познават ли го? Не

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Той в нас - не,аз в тях - да Дори и в едната му баба съм оставала два пъти
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от dimitar_ak
    Истински щастливата двойка не е тази, която няма конфликти, а тази която съумява да ги разреши. Аз съм от скоро с една жена. Конфликата беше според мен за нещо безобидно, но осъзнах, че тя е права. Исках просто да ми се обади след едно нейно пътуване, че се е прибрала благополучно и направих забележка, когато тя все пак не ми се обади. Реакцията й беше уместна. Загрижеността ако стане прекалена вече се бърка с упражняване на контрол.
    Мите, за конфликтите съм съгласен, а затова, че ти се е разсърдила, понеже тя не си е спазила задължението да се обади на човека, който я обича, за да го УВАЖИ и да не се ПРИТЕСНЯВА за нея е, по мое мнение, безочливо. Не знам с какъв тон си й направил забележката, но като съдържание (смисъл) забележката ти е била много на място.
    И не, не мисля, че да си загрижен след пътуване за някой е прекалено. Да оставим настрана престъпността, но толкова катастрофи стават катадневно.
    Хубаво е да се тушират конфиктите, но не и за сметка на несправедливостта.
    Good luck, Bad luck, Luck...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от onestar

    Заедно сме от 5 месеца. Родителите ми не го познават по простата причина, че не искат. Намирали са го за унизително (по дяволите, ако още някой мисли аналогично, нека каже две думи относно това, че... интересно ми е).
    Я поясни, че аз не разбрах. Родителите ти мислят за унизително да се запознават с него или какво? О.о

    Ако е така...странна гледна точка. И глупава.
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  10. #10
    Колко често се карате с гаджето си? - Всеки ден .

    Основно за какво се карате? - Най-вече за глпости .

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? - Да, бързо се сдобряваме . Ми аз доста съм се променила заради него .

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? - Не, не сме .

    /Първата любов ли ви е?/ - Да .

    От колко време сте гаджета? - Година и половина .

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? И двамата сме на 15 .

    Родителите ви познават ли го?
    Да .

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
    Не[/b]
    .. Бубо, бубо да не стане грубо ? .. Бубаа лази да не те прегазии !? [ musicc ]

  11. #11
    В момента нямам приятелка,но когато имам естествено,че има караници,но винаги гледам да са в минимално количество .. и с общи усилия се получава ...
    All of our dreams can come true - if we have the courage to pursue them.

  12. #12
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Цитирай Първоначално написано от onestar

    Заедно сме от 5 месеца. Родителите ми не го познават по простата причина, че не искат. Намирали са го за унизително (по дяволите, ако още някой мисли аналогично, нека каже две думи относно това, че... интересно ми е).
    Я поясни, че аз не разбрах. Родителите ти мислят за унизително да се запознават с него или какво? О.о

    Ако е така...странна гледна точка. И глупава.
    Мхм, правилно си разбрал. И да, определено е глупаво.

    For you
    Skillet - Never Surrender
    I miss you...


    "Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  13. #13

    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Русе
    Мнения
    262
    Не се караме често...като се замисля май не сме се карали изобщо,а ако сме го правили е било за глупости

  14. #14
    Супер фен Аватара на vesito13
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Nowhere :)))
    Мнения
    1 905

    Re: Карате ли се с гаджето си? Колко често и за какво?

    Каране е силно казано, но има периоди, в които няма ден, в който да не се смрънкаме за нещо. Е има и седмици, в които не е имало нито една караница. Сдърпваме се за огромни глупости, заради ревността ни и защото и двамата сме много големи инати и ми куца отстъпването Държа си на моето Сдобряването обикновено е веднага след скарването, доста бързо се сдобряваме. За някои неща съм се мъчила да се променя заради него и отчасти може би съм го направила. Първата ми любов е. Заедно сме от 2 години, като разликата ни е 7 години. Родителите ми го познават и го харесват, но няма шанс аз да остана да спя в тях или той в нас, абсурд. Намирам го за нормално и смятам, че има още време докато мога да си позволя това.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897

    Re: Карате ли се с гаджето си? Колко често и за какво?

    Цитирай Първоначално написано от ssisa
    Колко често се карате с гаджето си?- Ми веднъж на 1-2 седмици профилактично..;д
    Основно за какво се карате? -за глупости..
    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? -Няма какво да си променяме...;Д и бързо се сдобряваме
    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? -Правим,да.И нямаме никакви проблеми свързани с това
    Първата любов ли ви е?-Истинска-да..
    От колко време сте гаджета? -вчера станаха 5 месеца..
    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? -Аз-16..Той тая година става на 19,така че 3 години..
    Родителите ви познават ли го? -само баща ми ;д
    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? -нем.. всеки си спи у дома :Д
    Шофирай разумно - стигни жив!

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    До сега май не съм създавала аз конфликта. Гледам да не го и правя,а и не съм такава личност. Не обичам да се карам и споря с когото и да е (т.е близък..за другите не ми пука изобщо какво говоря) Ако се "скараме",то ще е за изключителна глупост. Аз не се сърдя,не се цупя и не се старая по детски да го "затапвам" или всякакви такива лиготии. Просто говоря съвсем нормално и оставам нещата да отшумят (5 мин)
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  17. #17
    Супер фен Аватара на Korrnyy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 118

    Re: Карате ли се с гаджето си? Колко често и за какво?

    Цитирай Първоначално написано от ssisa
    Колко често се карате с гаджето си? Много :Д
    Основно за какво се карате? Само за глупости, защото съм много ревнива.
    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Да... Не можем да се сърдим дълго и двамата се опитваме да променим недостатъците си.
    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Правили сме... Иии не, за какво да се караме :Д
    Първата любов ли ви е?/ ДА
    От колко време сте гаджета? В подписа пише.
    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?1 година ни е разликата. Аз-18, той-19.
    Родителите ви познават ли го?Да.
    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?Да съгласни са. Много го харесват.
    Трагедията е пълна...

  18. #18
    Мега фен Аватара на XTREMEFREERIDE
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    My own world
    Мнения
    4 761

    Re: Карате ли се с гаджето си? Колко често и за какво?

    Колко често се карате с гаджето си?
    Преди се карахме много често, но вече не е така. Научихме се и двамата да правим компромиси спрямо другия и гледаме да не навлизаме в спорове. В интерес на истината така е много по-добре. И двамата го усещаме.

    Основно за какво се карате?

    Смея да кажа, че никога не сме се карали за "глупости". Все намираме някоя недовършена тема и се захващаме да спорим разгорещено.

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?
    Дори да не се сдобряваме бързо, никога не сме оставали сърдити за еди-си-колко време. Винаги се караме до последно, тоест, докато не се сдобрим. И това много ми харесва. Може да се караме до 3-4 сутринта, но няма да си легнем скарани никога. ^^ И да, старая се да се променям заради него. Както казах горе: компромисите за важни.

    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
    Не сме правили, но не мисля, че ще се караме точно за това. ;D

    Първата любов ли ви е?
    В интерес на истината, да.

    От колко време сте гаджета?
    Почти 2 години.

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?

    Аз съм на 15, той на 17 => 2 години разлика.

    Родителите ви познават ли го?
    Не го познават лично. Иначе са го вижали. Виждали са ни и заедно.

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?

    Абсурд. ;D

  19. #19

    Re: Карате ли се с гаджето си? Колко често и за какво?

    Колко често се карате с гаджето си? - Никога не сме се карали за нещо... даже и тон не сме си повишавали...

    Основно за какво се карате? - За нищо...

    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? - Ако стане нещо (не каране)... а просто един от двама ни каже нещо накриво... винаги го изглаждаме много бързо... и винаги се подхожда с внимателен глас... опитвам се да се променя относно ревността... много съм ревнив, но мисля, че вече налагам самоконтрол над това чувство...


    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? - Не, не сме го правили... пък и не бързаме... да се караме за тази работа? Тц...

    Първата любов ли ви е? - Истинска? Да. Инак не.

    От колко време сте гаджета? - Година и деветнадесет дни

    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? - Кажи речи 18 вече съм... тя е на 15. (две години)

    Родителите ви познават ли го? - Не, но знаят доста неща

    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? - Не, но няма да имат никакви възражения, ако поискам...
    Много честен човек съм,
    обичащ най-доброто,
    не ми липсват нито жени, нито пари, ни любов.
    Яхнал коня си,
    през пустинята вървя,
    звездите и луната ме напътстват на къде да вървя.

  20. #20
    Колко често се карате с гаджето си? Рядко се караме но спора продължава доста дълго докато накрая аз не изляза виновния
    Основно за какво се карате? За глупости... що не съм и се обаждал какво съм бил правил абе такива едни...
    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Бързо се сдобряваме... и да порменял съм се заради нея и ако трябва пак ще се променя!
    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Тове е личен въпрос... не мисля да отговоря
    Първата любов ли ви е? може да се каже и това
    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Аз съм на 16 а тя на 14 ... 2 години е
    Можеш ли да смяташ ? Като елка съм
    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Еми за сега още не е приспивала...
    Живота е като ябълка... ако я ядеш ще свърши... ако не я ядеш ще каталяса

  21. #21
    Колко често се карате с гаджето си? Постоянно се караме,почти не минава и ден,в който да не се скараме.
    Основно за какво се карате? Той прави доста глупави неща,които мен ме изнервят адски много и не мога да си премълчавам,често сме стигали до там,че да се разделяме за известно време
    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него? Зависи понякога не особено бързо,понякога за минути,конкретно заради него не съм се променила,ами по-скоро връзката ни ме накара да израсна.
    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това? Не все още,но сме имали доста интимни моменти.Иии не, поне на тази тема все още нямаме спорове.
    Първата любов ли ви е? Не бих казала първа любов,но...има и нещо такова
    От колко време сте гаджета? На 11.04 правим 7 месеца,но доста сме се карали и разделяли през това време
    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви? Ми доста малка около 3-4 месеца
    Родителите ви познават ли го? Да и мама много го харесва
    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това? Не биха имали нищо против,но все още не е преспивал в нас,макар че често идва

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от onestar
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Цитирай Първоначално написано от onestar

    Заедно сме от 5 месеца. Родителите ми не го познават по простата причина, че не искат. Намирали са го за унизително (по дяволите, ако още някой мисли аналогично, нека каже две думи относно това, че... интересно ми е).
    Я поясни, че аз не разбрах. Родителите ти мислят за унизително да се запознават с него или какво? О.о

    Ако е така...странна гледна точка. И глупава.
    Мхм, правилно си разбрал. И да, определено е глупаво.
    Аз не виждам никаква логика, свързана с какъвто и да е разум в това...КОЕ точно им е унизителното?
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  23. #23

    Re: Карате ли се с гаджето си? Колко често и за какво?

    Цитирай Първоначално написано от ssisa
    Колко често се карате с гаджето си?
    рядко се случва ..
    Основно за какво се карате?
    заради мен .. ии мои недоразбрани неща, изводи ..
    Бързо ли се сдобрявате и опитвате ли се да се промените заради нея/него?
    И за двете да ..
    Правили ли сте секс вече и имате ли караници за това?
    Не, не сме ..
    /Първата любов ли ви е?/
    Много ми се иска да кажа "да", ноо ..
    От колко време сте гаджета?
    близо 8 месеца ..
    На колко години сте и каква е разликата във възрастта ви?
    аз на 17, той на 20 ..
    Родителите ви познават ли го?
    Моите по една случайност са се запознали с него ..
    Преспива ли във Вас и родителите съгласни ли са с това?
    Не е идвал, но дори и да дойде няма да имат против ..

  24. #24
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Цитирай Първоначално написано от onestar
    Цитирай Първоначално написано от ScionOfStorm
    Цитирай Първоначално написано от onestar

    Заедно сме от 5 месеца. Родителите ми не го познават по простата причина, че не искат. Намирали са го за унизително (по дяволите, ако още някой мисли аналогично, нека каже две думи относно това, че... интересно ми е).
    Я поясни, че аз не разбрах. Родителите ти мислят за унизително да се запознават с него или какво? О.о

    Ако е така...странна гледна точка. И глупава.
    Мхм, правилно си разбрал. И да, определено е глупаво.
    Аз не виждам никаква логика, свързана с какъвто и да е разум в това...КОЕ точно им е унизителното?
    Пределно ясно им е, че няма да ми е последен. Когато се разделим, на баща ми (основно), ще му е неудобно да се разминат на улицата. Или поне така го обясни той.

    For you
    Skillet - Never Surrender
    I miss you...


    "Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  25. #25
    Да предадеш на баща ти, че по неговата логика въобще да не се запознаваме с нови хора Или с хора въобще..
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си