.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Classic WoW 1.12.1 - Old School

    Здрасти на всички!
    Тук съм за да ви представя най новия и най добър прайвът на поддържащ версия 1.12.1
    В сървъра има над 600 играча и на 100% може да почуствате тръпката от старото време в играта преди да излезе първия експанжън Burning Crusade.
    В момента сървъра е ПТР, но най късно до понеделник ще бъде онлайн със 100% близлайк рейтове (Всичко 1х) Това е единствения сървър на тази версия с Аксент ядро и лииковете от Мангос са напълно непознати тук, админите си играха 5 месеца в създаването и обработката на това ядро. За това ако има хора на които им се играе класическия УоУ елате и няма да съжелявате.

    За линк към сървъра ме намерете на скайп: g1rk0v - Също така и за линк за дърпане на УоУ 1.12.1 с инсталер.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    2 621
    Стига с тия скапани реклами

  3. #3
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Изобщо ПТР знзеш ли какво е?

    И така от поста и ми става ясно, че сървъра не е 100% онлайн и има 600 човека? Да нямаш в предвид 600 каунта, защото това е доста различно.

    Само още нещо - кажи ми сървъра български ли е и ще добия веднага представа за какво става дума
    Lexynnka

  4. #4
    PTR - Public Test Realm, а акаунтите са много повече от 600.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    535
    тва са пълни простотии..

  6. #6
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Се*а върху таз игра!!!

    СТИГА С РЕКЛАМИТЕ !!!
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си