.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1

    СИМС 3 ИНСТАЛАЦИЯ

    ХОРА МОЛЯВИ СЕ КАЖЕТЕ ПОДРОБНО КАК ДА СИ ИНСТАЛИРАМ СИМС 3 МН ВИ МОЛЯ МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
    ~Little Miss Planet 2009-2010~ in London

  2. #2

    б

    Кажи с какво разшерение завършва файла или файовете . ?
    ако е на .iso , .bin и т.н свали си това Virtual CloneDrive.

    http://www.slysoft.com/en/download.html
    и после му задаваш на програмата да ти отвори виртуално място и пускаш файла.

  3. #3
    моляви се мн ми е спешно
    ~Little Miss Planet 2009-2010~ in London

  4. #4
    ns iso
    ~Little Miss Planet 2009-2010~ in London

  5. #5
    Ех - пак тоя Симс 3! Направо подлужда хората...

    По темата: Да не би да опитваш да инсталираш някой от "експанжън пакетите" на играта, пък да нямаш "основната" игра?!?! Щото ако е така - няма как да стане!

  6. #6
    ami ne samiq sims 3
    ~Little Miss Planet 2009-2010~ in London

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от littlemissplanet2009
    ami ne samiq sims 3
    Ти друг път не си ли инсталирала игра от "виртуално" устройство?

    Ако не си първо си сваляш програмата - "DAEMON Tools Lite v4.35.5" (щракни точно тук), след това си я инсталираш, като всяка една програма и накрая ще трябва да рестартираш компютъра!

    След като се растертир програмата сама ще създаде "виртуално" CD/DVD устройство, чрез което ще можеш да отваряш файлове с разширения "ISO", "nrg", "mds", "ccd" и т.н. Програмата "DAEMON Tools" има и български интерфейс - до часовника ще се появи икона на програмата - щракаш върху нея десен бутон на мишката -> след това посочваш където пише "виртуално устройство" -> "зареждане на образ" и намираш свалените файлове на играта... След това си отвараш виртуалното устройство все едно ти е обикновенно CD/DVD и от там я инсталираш... Ако дисковете са повече от един, по време на инсталацията на играта ще ти поиска да вкараш и диск 2, 3 и т.н. Това се прави пак по същия начин от програмката "DAEMON Tools"


  8. #8
    изтеглих играта, разархивирах я и натисках Autorun като започна да се зарежда и ми изписва


    Кой файл трябва да "монтирам" в Daemon tools ??
    - Искам да те питам са, кво за теб е любовта ?!
    - Тя за мен не съществува, убедих се аз сама !
    Вие, мъжете сте ВАГИНАЛИ, за ебане ЗАГОРЯЛИ !
    Чувства липсват, не разбра ли има само ЧУКАЙ,ПАЛИ.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от d3ni7o0o
    изтеглих играта, разархивирах я и натисках Autorun като започна да се зарежда и ми изписва


    Кой файл трябва да "монтирам" в Daemon tools ??
    Ти трябва да си инсталираш първо базисната игра! Ето я и нея: The Sims 3 [Razor1911] - (щракни точно тук!)

    След това си "маунтваш" експанжъна към играта - "Sims 3 - High: End Loft Stuff"

  10. #10
    мерси ... сега си инсталирах Симс 3 обаче ми изписва това

    - Искам да те питам са, кво за теб е любовта ?!
    - Тя за мен не съществува, убедих се аз сама !
    Вие, мъжете сте ВАГИНАЛИ, за ебане ЗАГОРЯЛИ !
    Чувства липсват, не разбра ли има само ЧУКАЙ,ПАЛИ.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    Крак сложи ли ?

  12. #12
    да
    - Искам да те питам са, кво за теб е любовта ?!
    - Тя за мен не съществува, убедих се аз сама !
    Вие, мъжете сте ВАГИНАЛИ, за ебане ЗАГОРЯЛИ !
    Чувства липсват, не разбра ли има само ЧУКАЙ,ПАЛИ.

  13. #13
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    Колко е диска играта? Да не би да трябва да се маунтне определен за да се стартира?

  14. #14
    1 е диска натиснах ауторън, сложих крака и после ми излиза това
    - Искам да те питам са, кво за теб е любовта ?!
    - Тя за мен не съществува, убедих се аз сама !
    Вие, мъжете сте ВАГИНАЛИ, за ебане ЗАГОРЯЛИ !
    Чувства липсват, не разбра ли има само ЧУКАЙ,ПАЛИ.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от d3ni7o0o
    1 е диска натиснах ауторън, сложих крака и после ми излиза това
    Играта не се стартира от "Autorun", а от крака, който се поставя в папката на играта! - Това е ако ще играеш оригиналната игра!

    Ако обаче си сложила и експанжъна към играта, ще трябва друг крак за него - поне така предполагам! Виж на диска с експанжъна дали няма друг крак...

  16. #16
    аз е исталирах играта и точно преди да заиграя ме изхръвля излизами от играта може ли да се направи нещо по въпроса

  17. #17
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    @radoslav1990

    Покриваш ли изискванията на играта? Извършил ли си всичките стъпки за инсталирането на играта? (в това число включвам и слагането на работещ крак)

    Предполагам, че си я свалил от торент тракер, там често има коментари към торентите. Виж дали някой се е оплакал от подобен проблем, защото различните релийси имат различни дефекти. Проблемът ти е често срещан за много игри и почти никога не е една и съща причината за него.


    @d3ni7o0o

    За да инсталираш експанжъна не ти е нужен кракнат Симс 3 (основният). Достатъчно е да го инсталираш, дава ти грешката, боли те фара и инсталираш експанжъна. Сега вече слагаш крак за Симс 3 Хай енд лофт стаф (или там кво е).
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  18. #18
    мерси много
    а за експанжъните ??
    - Искам да те питам са, кво за теб е любовта ?!
    - Тя за мен не съществува, убедих се аз сама !
    Вие, мъжете сте ВАГИНАЛИ, за ебане ЗАГОРЯЛИ !
    Чувства липсват, не разбра ли има само ЧУКАЙ,ПАЛИ.

  19. #19
    Аз пък я инсталирах без проблем и CrackFix сложих, обаче като ми излезе launcher-a на играта и след като натиснах Play ми излезе това :





    Някой знае ли какво и как да го оправя, че да ми тръгне играта ?
    There is nothing to be afraid of , it's just life ;]

  20. #20
    когато зареди ми изписва - disc authorization failure we are unable to verify that your disc is a valid copy of the sims 3. please contact customer service - диск разрешение недостатъчност не можем да се уверите, че дискът е валидно копие на The Sims 3. моля за обслужване на клиенти контакт......помощ

  21. #21
    хора моля ви помогнете ми защо като инсталирах играта и като я пуснах ми излиза това
    http://media.snimka.bg/7306/020867530.jpg

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Sliven
    Мнения
    172
    не се стартира от десктопа а от папката game после bin и натискаш TS3

  23. #23
    пак същото е

  24. #24

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    253
    Да дадеш на момиче компютър е все едно да дадеш на сляп човек да кара кола...
    http://zamunda.net/details.php?id=173639
    Теглите от тука. След това четете внимателно указанията за инсталация и сте готови.
    Same shit,different day .

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    Видин
    Мнения
    491
    на мен ми излиза We are unable to verify that your disc is a valid copy of the sims 3 . Please contact customer service . http://i28.tinypic.com/2akcm76.jpg какво да правя .. по точно какво не съм направила , за да не тръгва ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си