.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Бронзант

  1. #1

    Бронзант

    Здравейте. Стана топло и мисля да мина към потници и къси дрешки. Искам да си взема бронзант, за 2-3 мазания, не повече!
    Идея си нямам какъв, не ми се дават много пари, защото наистина ми трябва за малко мазания. Знам,че има опасност от петна, но плана ми е да се отнеса доста прецизно, а и идват почивни 'семейни' дни в които ще съм далеч от цивилизацията, ако стане фал.

    Някакви препоръки какъв, от каде и цена ако може. Не знам дали има в Avon, но не ми се чака поръчка..

    Та момичета.. ?

  2. #2
    Към определен автобронзант не мога да те насоча, но има в козметичните магазини.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    От един на Гарниер бях сравнително доволна - в смисъл, не ги харесвам тези бронзанти, но да, поне нямах петна. В жълта опаковка е, за 8 лева си го бях взимала...преди около 2 години.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Аз на Dove си взех и се намазах 2 пъти вече.По тялото все още не виждам разлика (нормално ...) но вчера на едната ръка сложих ГОЛЯМО количество и явно не го размазах добре (без да искам стана ;д ) и ся има някаква разлика,само на слънце се вижда обаче
    Така,че каквото и да е внимавай много...
    Шофирай разумно - стигни жив!

  5. #5
    Благодаря много момичета

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си