.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Повече от фен Аватара на ospower
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    456

    Проблем с компютъра

    Когато влезна в някоя папка от компютъра или в някой сайт и дам плъзгача надолу, започва все едно да ми прескача... смисъл не е плавно.
    Все едно давам надолу и то веднага се обновява от следващото вместо да върви плавно. Мога ли да го оправя?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    Driver-ите на видео картата как са ?

  3. #3
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    от драйвера за видео картата е предполагам ! И при мен беше така след като си преинсталирах Уиндоус насичаше ми така инсталирах драйвера и всичко се оправи!
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  4. #4
    Повече от фен Аватара на ospower
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    456
    Аз нямам драйвери, защото имах вируси на компютъра и те се изтриха.

  5. #5
    Пробвай това:
    My Computer => десен бутон=>Properties=>Advanced=>Performance : Settings=>избираш Adjust for best apearance=>даваш OK
    После пак влизаш в тоя Settings и отиваш на табът Advanced и промени Virtual Memorito да ти е еднаква стойност.Примерно 4000 4000 а не да са различни.Обикновенно се слага колкото ти е рамта по 2 виртуална.Примерно 2 ГБ рам слагаш 4000 МБ виртуална.
    Рестартираш и виж дали има некаква промяна,

  6. #6
    Повече от фен Аватара на ospower
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    456
    Ето така ми е, колко да сложа?

    http://prikachi.com/files/1470119k.jpg

  7. #7
    Повече от фен Аватара на ospower
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    456
    Също не знам как да си инсталирам драйвери, защото не ми дадоха диск след като си купих компютъра... от къде да си видя каква ми е видео картата и да спра това малоумно засичане..?

  8. #8
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    Цитирай Първоначално написано от ospower
    Ето така ми е, колко да сложа?

    http://prikachi.com/files/1470119k.jpg
    Сложи максимума който е написан на долния ред , просто ги изравни да са еднакви , и така ще ти е по бърз компютъра и ше е по-малко дразнещ А за драиверйте , натисни десен бутон на десктопа --> Properties --> Settings --> Advanced --> И отгоре бутончетата избери на GeForce и номера ... А ако нети е GeForce избери името което е на видео картата ти(поне трябва да знаеш как се казва ) .. и цъкни на него и там можеш да видиш всичко което те интересува.Айде бай

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    1 392
    За да свалиш Driver за видео картата влез в сайта на производителя ... nvidia.com, ati.com ит.н. ... намери си твоята видео карта и смъкни driver-a после инсталираш и готово

  10. #10
    Свали и си инсталирай програмата "EVEREST Ultimate Edition 5.30" (щракни точно тук!!!) - Тя ще ти даде подробен отчет за хардуерната част на компютъра ти, както и сайтове на производители на компютърни компоненти, от къде да свалиш необходимите ти драйвери!

  11. #11
    Както е казал колегата горе виртуалната памет я изравни и на 2та реда,че ако ти е различна при недостиг на такава компа почва да я увеличава което взима сичките ресурси и демек забозва.За драйвери кажи си видео картата и ще ти дадем линкове.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си