.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    да сваля корема

    Хора давайте идеи какво да направя за да сваля коремчето (не е мн голямо,но аз не го харесвам) по най-бързия начин.Давайте предложения за диети,медикаменти за отсбване,трикове за по-лесно сваляне на млазнините в проблемната област.

    Най-вече ме интересува кои хапчета за отслабване наистина си струват и действат,а и дали наистина ако пиеш L carnitine повече от месец-два действието му спира? А и също от газираното може ли да се подувам или нещо от сорта,демек оказва ли и то влиание върху корема при положение,че пия само от тези газирани напитки,които ни съдържат захар

    Моля,помагайте!

  2. #2
    На хапчетата не им вярвай много, много.
    За мазнините кардиото знам, че помага. Карай колело/велоергометър или тичай. За скачането на въже също съм чувала добри отзиви.


    За да не правя нова пета, ще ви попитам тук. Има ли разлика в ефекта между карането на обикновено колело и на велоергометър?

  3. #3

    Re: да сваля корема

    Цитирай Първоначално написано от blackphobia
    Хора давайте идеи какво да направя за да сваля коремчето (не е мн голямо,но аз не го харесвам) по най-бързия начин.Давайте предложения за диети,медикаменти за отсбване,трикове за по-лесно сваляне на млазнините в проблемната област.

    Най-вече ме интересува кои хапчета за отслабване наистина си струват и действат,а и дали наистина ако пиеш L carnitine повече от месец-два действието му спира? А и също от газираното може ли да се подувам или нещо от сорта,демек оказва ли и то влиание върху корема при положение,че пия само от тези газирани напитки,които ни съдържат захар

    Моля,помагайте!
    коремни преси ,скачане на въже,тичане ... ето едно клипче с упражнения дано помогне http://vbox7.com/play:974435d9 успех
    My dream is to fly,
    over the rainbow
    so high...

  4. #4
    Голям фен Аватара на play23
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    634
    За корема най-важно е кардиото, упражненията също, но кардиото е най-важно !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си