.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    ПОМОГНЕТЕ МИ !

    Запознах се с едно момче.. вече мина доста време .. цяло лято прекарахме заедно, наскоро имах рожден ден и правих купон и го поканих .. Мн неща се случиха .. той ме целуваше, гушкаше и още какво ли не .. но аз мисля, че е само тъпа зарибявка ... моля ви посъветвайте ме какво да правя :[

  2. #2
    Нищо не прави кефи си се на моментите.. А ако толкова много искаш да разбереш дали има нещо повече помоли някое твое приетелче да те гушка пред него и да те целуне, ако реагира след това ще му кажеш, че той не ти е казал че ходите и неможе да се срещате и с други ии тогава му кажи ходим или не ии той ще ти каже всичко е по-лесно от колкото си мислш

  3. #3
    Мммм . . . Може да поговорите или
    Помоли най-добрия ти приятел да те гушне пред него и някви намеци и виж как рейгира ако неможеш да резбереш пиши (супер добре се прикриват ) ми ддз друго но късмет

  4. #4
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    А ти имаш ли чуства към въпросното момче? Попринцип на такива купони, винаги така става, дали от алкохола или просто така. Поговорете, обясни му как се чустваш, попитай го направо, няма какво да губиш.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  5. #5
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Цитирай Първоначално написано от LittleCuteStar
    Мммм . . . Може да поговорите или
    Помоли най-добрия ти приятел да те гушне пред него и някви намеци и виж как рейгира ако неможеш да резбереш пиши (супер добре се прикриват ) ми ддз друго но късмет
    +
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  6. #6
    ако имаш чуства към него го накарай да те ревнува от някой.но според мен той те използва само за секс.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от alex4et0y
    Нищо не прави кефи си се на моментите.. А ако толкова много искаш да разбереш дали има нещо повече помоли някое твое приетелче да те гушка пред него и да те целуне, ако реагира след това ще му кажеш, че той не ти е казал че ходите и неможе да се срещате и с други ии тогава му кажи ходим или не ии той ще ти каже всичко е по-лесно от колкото си мислш
    ++++

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си